صفحه 170 از 183 نخستنخست ... 70120160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,691 تا 1,700 , از مجموع 1822

موضوع: آرشیو شده : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی- تا سال 2015

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی-سال 2014(پست اول را بخ

با سلام
    اون پول بیمه ای که روی سایت زیر اعلام شده به دلار استرالیا هست یا امریکا؟ چیزی اشاره نکرده.!!!
    https://oshcaustralia.com.au/en

این 535 دلار (مربوط به هزینه ویزای سابکلاس 574) به دلار استرالیا هست یا امریکا؟
    یک موسسه به من گفت همون 485 دلار بخری برای پول سفارت با گیفت کارت خودشون پرداخت میکنند... البته گفت میشه 480 دلار حالا برای اطمینان بیشتر بخر..
    ویرایش توسط hamed_golden7 : November 26th, 2014 در ساعت 11:48 AM

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی-سال 2014(پست اول را بخ

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    با سلام
    اون پول بیمه ای که روی سایت زیر اعلام شده به دلار استرالیا هست یا امریکا؟ چیزی اشاره نکرده.!!!
    https://oshcaustralia.com.au/en

این 535 دلار (مربوط به هزینه ویزای سابکلاس 574) به دلار استرالیا هست یا امریکا؟
    یک موسسه به من گفت همون 485 دلار بخری برای پول سفارت با گیفت کارت خودشون پرداخت میکنند... البته گفت میشه 480 دلار حالا برای اطمینان بیشتر بخر..
    چرا استرالیا باید از دلار امریکا استفاده کنه!!!!
    همه ی اینا به دلار استرالیاست و 10-9 درصد کمتر از دلار امریکا میشه.
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اخه اشاره ای نکرده بود توی سایت برای همین شک کردم..
    پرسیدم گفتند بچه ها Gift card میخرن و اطلاعاتش را مینویسن توی فرم ها و خود سفارت پول را کسر میکنه... کسی این کار را انجام داده؟ من برای پرداخت هزینه یک مقاله قبلا از این استفاده کردم و جواب داد...
    برای هزینه های زیاد مثل پول کلاس زبان نمیدونم باید چه کار کرد؟ باید ظاهرا از صرافی ها اقدام کرد درسته؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysamr1 نمایش پست ها
    چرا استرالیا باید از دلار امریکا استفاده کنه!!!!
    همه ی اینا به دلار استرالیاست و 10-9 درصد کمتر از دلار امریکا میشه.

رشته و دانشگاه

اخه اشاره ای نکرده بود توی سایت برای همین شک کردم..
    پرسیدم گفتند بچه ها Gift card میخرن و اطلاعاتش را مینویسن توی فرم ها و خود سفارت پول را کسر میکنه... کسی این کار را انجام داده؟ من برای پرداخت هزینه یک مقاله قبلا از این استفاده کردم و جواب داد...
    برای هزینه های زیاد مثل پول کلاس زبان نمیدونم باید چه کار کرد؟ باید ظاهرا از صرافی ها اقدام کرد درسته؟
    آره من دیدم که چن تا از بچه ها اون کارو کردن. البته یه روش دیگه هم هست که به نظرم بهتره :

بعد از پر کردن این فرم باید اونارو به آدرس زیر ایمیل کنین و اونا بعد از 3-4 روز رسید پرداخت هزینه ویزا رو براتون ایمیل میکنن:

sydney.city.client.service.dima@immi.gov.au

قبلش بهتره از همین ایمیل سوال کنید شدنی بودنه قضیه رو.

فک می کنم واسه هزینه های بیشتر میتونید از صرافی ها اقدام کنید به شرطی که به صورت مستقیم قابل پرداخت باشن نه مثل هزینه ی ویزا.

رشته و دانشگاه

بهم گفتن میشه از طریق این لینک ثبت نام کنید...
    https://online.immi.gov.au/lusc/login
    و انلاین ما پول را پرداخت کنیم... اینم ظاهرا ارزون تر در میاد...
    در مورد این روش اطلاعاتی ندارم و اولین باره میبینمش اما به نظر میاد برای کسایی که میتونن ویزاشون و آنلاین لاج کنن کاربرد داره.
    مطمین بشین که شدنیه

سلام دوست عزیز،

من متوجه ی 20 میلیون جریمه نمیشم!
    تا اونجا که من میدونم شما تا زمانی که از پروپوزالتون دفاع نکرده باشید می تونید انصراف بدید و هزینه ای نداره .
    اگر هم از پروپوزال دفاع کرده باشید مشکل چیز دیگه ایه. مشکل اینه که نظام وظیفه دیگه بتون معافیت تحصیلی برای دکترا نمیده!
    طبق قانون شما در هر مقطع فقط یکبار میتونید معافیت تحصیلی بگیرید.
    با این حال مشکله شما فراتر از ویزاست. بر فرض محال که بدون مشخص کردن وضعیت نظام وظیفه ویزا گرفتید چطوری میخواید از کشور خارج شید وقتی براتون معافیت تحصیلی صادر نمیشه؟
    ممنون از نظرتون. والا برای صدور معافیت تحصیلی باید از داخل انصراف بدم که هزینه هر ترم 4 تومن گویا میشه طبق صحبت دانشگاه.
    وزارت علومم میگه معرفی واسه معافیت تحصیلی میکنیم ولی نظام وظیفه ممکنه معافیت بده یا نده.
    اگر ویزا بدن واسه خروج مثیقه مسافرتی میشه گذاشت و خارج شد.
    شما کسیو میشناسی مشابه من بوده باشه؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط AH6668 نمایش پست ها
    ممنون از نظرتون. والا برای صدور معافیت تحصیلی باید از داخل انصراف بدم که هزینه هر ترم 4 تومن گویا میشه طبق صحبت دانشگاه.
    وزارت علومم میگه معرفی واسه معافیت تحصیلی میکنیم ولی نظام وظیفه ممکنه معافیت بده یا نده.
    اگر ویزا بدن واسه خروج مثیقه مسافرتی میشه گذاشت و خارج شد.
    شما کسیو میشناسی مشابه من بوده باشه؟
    خواهش می کنم.
    بعید میدونم دانشگاهها حقی در دریافت وجه برای انصراف از تحصیل داشته باشن. مگر اینکه بخواین مدرک معادل بگیرین. من مطمین نیستم به نظرم بیشتر در این مورد تحقیق کنید و همیشه به چیزی که دانشگاه میگن توجه نکنید.

واسه معافیت و قضایای مربوط به دانشجوی دکترا بودن این فروم و میتونید بخونید از تجربیات دوستان مطلع شید.
    این فایل رو هم هم نگاه کنید.
    اون قضیه رو از سفارت بپرسید، شاید قبول کنن که بدون تعیین وضعیت خدمت سربازی برای ویزا اپلای کنید و بعدش هم با 15 میلیون وثیقه مسافرتی یا حتی 5 میلیون وثیقه برای سفر زیارتی برید اما اگر سر مهلت برنگردید که فکنم نمیخواید برگردید غیبت حساب میشه و عواقب داره.
    studentvisas.amman@dfat.gov.au

پیروز باشید

سلام. كسي ميدونه كه واسه مقطع دكتري آيا دانشنامه كارشناسي هم بايد ترجمه بشه يا نه؟ منظورم اينه كه جز دانشنامه كارشناسي ارشد بايد دانشنامه كارشناسي هم داده بشه؟ مرسي

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    1- تا جایی که من میدونم، چیزی که برای سفارت مهمه اینه که شما بیمه داشته باشین، دیگه single یا couple بودنش به خودتون مربوطه.

2- به احتمال زیاد باید مابه التفاوت هزینه بیمه single و couple رو بدین. اما بازم باید این مساله رو از خود دانشگاه بپرسین.

3- این لینکی که گذاشتین ارتباطی با بیمه OSHC نداره. بیمه oshc شرکت bupa رو اینجا میتونین ببینین.

قیمت های شرکت های مختلف بیمه که oshc ارائه میکنن رو میتونین اینجا مقایسه کنین.
    این جوابیه که بابته این موضوع از سایت oshcaustralia.com.au گرفتم:

If you have separate student visas, then you can purchase 2 singles policies. However, if one of you is a dependant on the other's student visa, then you will need to purchase a couples policy. Unfortunately this tends to be a lot more expensive than purchasing 2 singles policies. Insurers have told us that the reason for this is that they typically have a lot of claims from couples when they come to Australia to study and become pregnant. The insurers therefore increase the premiums for couples and families policies to take this risk into account.
    If you already hold an OSHC singles policy, you can either upgrade it to a couples policy with your current insurer and typically pay the difference, or you can purchase a brand new couples policy with a different insurer, and ask your current insurer a pro-rata refund for your singles (if that refund applies in your case, since you are getting a scholarship).

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

این جوابیه که بابته این موضوع از سایت oshcaustralia.com.au گرفتم:

If you have separate student visas, then you can purchase 2 singles policies. However, if one of you is a dependant on the other's student visa, then you will need to purchase a couples policy. Unfortunately this tends to be a lot more expensive than purchasing 2 singles policies. Insurers have told us that the reason for this is that they typically have a lot of claims from couples when they come to Australia to study and become pregnant. The insurers therefore increase the premiums for couples and families policies to take this risk into account.
    If you already hold an OSHC singles policy, you can either upgrade it to a couples policy with your current insurer and typically pay the difference, or you can purchase a brand new couples policy with a different insurer, and ask your current insurer a pro-rata refund for your singles (if that refund applies in your case, since you are getting a scholarship).

ممنون دوست عزیز که این پاسخ رو اینجا گذاشتبن. اما اگر شما به این قضیه از جنبه گرفتن ویزا نگاه میکنین، باید این سوال رو از سفارت استرالیا در اردن بپرسین که مسوول صدور ویزای دانشجویی هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)