صفحه 176 از 183 نخستنخست ... 76126166167168169170171172173174175176177178179180181182183 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,751 تا 1,760 , از مجموع 1822

موضوع: آرشیو شده : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی- تا سال 2015

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی-سال 2014(پست اول را بخ

نقل قول نوشته اصلی توسط sedulous نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. شما قبلا گفته بودید که دانشگاه بیمه خودتون رد کاور میکنه ولی مال همسرتون رو نمیده و از سفارت پرسیدید گفته که میتونید برای همسرتون هم سینگل بخرید درسته؟ منم شرایط شماروداشتم. از دانشگاه دیکین پذیرش دکترای مکانیک گرفتم.
    الان مهمترین مسئله من و همسرم هزینه هاست. چون بیمه من فقط خودمو کاور می کنه و برای همسرم باید بخریم که چون سینگل ارزونتره منم بعد از شما از سفارت پرسیدیم و گفت می تونی برای همسرت هم یک سینگل جداگانه بگیرید. حالا به شرکت بیمه nib ایمیل زدم که سینگل بخرم nib قبول نمیکنه که براش بیمه سینگل صادر کنه چون به عنوان همسر من داره میاد و دانشجو نیست. میگه حتما باید کاپل بگیرید. نمیدونم شما هم در این مورد اطلاعات دیگه ای دارید که راهنماییم کنید؟

یک سوال دیگه هم داشتم از شما و بقیه دوستان و اون اینکه با توجه به اینکه سکالرشیپ من سالی 25890 برای زندگی (تقریبا ماهی 2000 دلار) و هزینه تحصیلمو میده، من و همسرم به عنوان پشتوانه اولیه برای زندگی در پرث حداقل چقدر باید باخودمون بیاریم با فرض اینکه نهایت صرفه جویی رو داشته باشیم؟
    سلام،
    من اون موقه آفرم میل نشده بود برام فک کردم بیمه ی خودمو پوشش میده بر اساس اطلاعات نوع بورس. اما اینجوری نشد. ینی بیمه ی من هم پوشش داده نشده. به خاطر همین ترجیح دادیم کلا کاپل بگیریم وگرنه سفارت همون جواب و داده بود.

سوال دوم و نمیدونم والا. می ترسم اطلاعات غلط بدم.
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی-سال 2014(پست اول را بخ

دوستای عزیز اگر کسی هست که مورد مشابه داشته یعنی بیمه خودشو دانشگاه پرداخت کرده و براش COE هم صادر کرده و تو COE اش هم قید شده که OSHC براش پرداخت شده و بعد تونسته برای همسرش هم یک سینگل جداگانه بخره ممنون میشم تجربشو در اختیار ماهم بذاره..در ضمن اصلاح می کنم من پذیرش از دانشگاه کرتین با بورس CSIRS گرفتم برای دکترای مکانیک.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط sedulous نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. شما قبلا گفته بودید که دانشگاه بیمه خودتون رد کاور میکنه ولی مال همسرتون رو نمیده و از سفارت پرسیدید گفته که میتونید برای همسرتون هم سینگل بخرید درسته؟ منم شرایط شماروداشتم. از دانشگاه دیکین پذیرش دکترای مکانیک گرفتم.
    الان مهمترین مسئله من و همسرم هزینه هاست. چون بیمه من فقط خودمو کاور می کنه و برای همسرم باید بخریم که چون سینگل ارزونتره منم بعد از شما از سفارت پرسیدیم و گفت می تونی برای همسرت هم یک سینگل جداگانه بگیرید. حالا به شرکت بیمه nib ایمیل زدم که سینگل بخرم nib قبول نمیکنه که براش بیمه سینگل صادر کنه چون به عنوان همسر من داره میاد و دانشجو نیست. میگه حتما باید کاپل بگیرید. نمیدونم شما هم در این مورد اطلاعات دیگه ای دارید که راهنماییم کنید؟

یک سوال دیگه هم داشتم از شما و بقیه دوستان و اون اینکه با توجه به اینکه سکالرشیپ من سالی 25890 برای زندگی (تقریبا ماهی 2000 دلار) و هزینه تحصیلمو میده، من و همسرم به عنوان پشتوانه اولیه برای زندگی در پرث حداقل چقدر باید باخودمون بیاریم با فرض اینکه نهایت صرفه جویی رو داشته باشیم؟
    دوست عزیز لطفا سوالات مربوط به هزینه زندگی رو در تاپیک مربوطه مطرح کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AH6668 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    یعنی کسی که بخواد واسه ویزای استرالیا اقدام کنه باید معافیت تحصیلی داشته باشه؟ من در گذشته معافیت تحصیلی گرفتم ولی به صورت کلی معافیت تحصیلی نباید مدرکی واسه گرفتن ویزا باشه.
    گذشته از همه این مسایل، مشکل من اینه که سربازی دارم و در عین حال چون دانشجو دکتری هستم معافیت تحصیلی واسه دکتری برام صادر نمیشه. چکار باید بکنم.
    واقعا هیچ راهی نیست؟

دوست عزیز معافیت تحصیلی و ویزا هیچ ربطی به هم ندارند.
    داستان اینه که قانون نظام وظیفه اینه که برای هر مقطع فقط یک بار به شما معافیت تحصیلی می ده. اگر یک بار از معافیت تحصیلی استفاده کردین مثلا باهاش ارشد گرفتین. در اون صورت هیج جای دیگه ای از این دنیا نمی تونی دوباره ارشد بخونی. مگه اینکه مقطع بالاتری بری. یا سربازی رو تکلیفش رو روشن کنی. اگر تکلیف سربازی روشن نباشه پاسپورت شما ممنوع الخروج می باشد. و هزار تا ویزا هم داشته باشی نمی تونی از کشور خارج بشی.
    الان شما دو راه داری . یادکترا رو تموم کن . بعدش هم سربازی رو تموم کنی. بعد به فکر خارج باشی.
    دوم اینکه الان دکترا ی داخل رو بیخیال بشی و مستقیم بری سروقت سربازی و بعد خارج.

Junior Member

سلام
    دوستان یک راهنمایی بکنید ممنون میشم. آفیسر من ازم مدیکال و cv خواسته. اما آخر ایمیلش این جمله رو نوشته:
    The application will be pending the mandatory character checks and the medical clearance

میدونید منظور از Character checks چیه؟ ماها که قرار نیست سو پیشینه بگیریم؟
    در ضمن آیا cv رو به همون ایمیلی که فرستاده ریپلای کنم؟

Junior Member

خیلی ممنون از راهنماییتون. یعنی به ایمیل همون آفیسر که مدارک رو ازم خواسته ریپلای کنم دیگه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jomid نمایش پست ها
    ای میل و ترجیها به فرمت مایکروسافت وورد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط galardo نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییتون. یعنی به ایمیل همون آفیسر که مدارک رو ازم خواسته ریپلای کنم دیگه ؟
    بله، البته اگه نگفته به ادرس ایمیل دیگه ای بفرستین!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

یک سوال دارم.. سفارت درخواست CoE جدید را کی میفرسته دقیقا؟ دو هفته قبل از تاریخ ورود مورد نظر ما؟ مثلا اگر گفته باشیم 15 Feb. میخوایم بریم اونا 1 Feb میگن CoE جدید را اماده کنید؟ این سوال مهمی هست اگر برای شما تمدید شده این مورد را میتونید راهنمایی کنید

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

من دو سه سال پیش مدارکم رو دادم ترجمه کردن با مهر دادگستری و وزارت خارجه....الان برای ویزا واقعا ترحمه و مهر ناتی نیاز هست دوباره؟ (قدیمی بودن ترجمه ها مشکل ایجاد نمیکنه؟) و چون تو همین تاپیک دیدم ظاهرا پاسپورت هم نیاز به ترجمه داره، آیا فقط اگر پاسپورت رو مهر ناتی بدم بزنن و بقیه مدارک ترجمه و مهر خارجه و دادگستری داشته باشن مشکلی هست؟
    ویرایش توسط blur : December 19th, 2014 در ساعت 10:21 PM
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط blur نمایش پست ها
    من دو سه سال پیش مدارکم رو دادم ترجمه کردن با مهر دادگستری و وزارت خارجه....الان برای ویزا واقعا ترحمه و مهر ناتی نیاز هست دوباره؟ (قدیمی بودن ترجمه ها مشکل ایجاد نمیکنه؟) و چون تو همین تاپیک دیدم ظاهرا پاسپورت هم نیاز به ترجمه داره، آیا فقط اگر پاسپورت رو مهر ناتی بدم بزنن و بقیه مدارک ترجمه و مهر خارجه و دادگستری داشته باشن مشکلی هست؟
    همین ترجمه هایی که دارین خوبه و مشکلی نداره.

خیر دوست عزیز، گذرنامه نیازی به ترجمه نداره. مدرکی که خودش انگلیسی هست رو که ترجمه نمیکنن!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)