صفحه 178 از 183 نخستنخست ... 78128168169170171172173174175176177178179180181182183 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 1822

موضوع: آرشیو شده : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی- تا سال 2015

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی-سال 2014(پست اول را بخ

شما دارید برای ویزای دانشجویی موقت استرالیا اپلای میکنید! پس باید ثابت کنید موقت هست...

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamian نمایش پست ها
    من یک مرور مختصری روی مدارک مورد نیاز داشتم. ولی جایی ندیدم از ما بخواهد که بازگشتمان را ثابت کنیم. آیا این کار ضرورتی دارد؟
    (حدس من این است که این کار را برخی دانشجو ها به تقلید از مهاجرت به برخی کشورهای دیگر انجام می دهند)

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی-سال 2014(پست اول را بخ

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamian نمایش پست ها
    من یک مرور مختصری روی مدارک مورد نیاز داشتم. ولی جایی ندیدم از ما بخواهد که بازگشتمان را ثابت کنیم. آیا این کار ضرورتی دارد؟
    (حدس من این است که این کار را برخی دانشجو ها به تقلید از مهاجرت به برخی کشورهای دیگر انجام می دهند)
    خیر دوست عزیز. حدستون صحیح نیست. در این پست، شماره 21 رو ببینین. شما باید نشون بدین که شرایط یک Genuine Temporary Entrant رو دارین وگرنه آفیسر میتونه تقاضای ویزای شما رو ریجکت کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    خیر دوست عزیز. حدستون صحیح نیست. در این پست، شماره 21 رو ببینین. شما باید نشون بدین که شرایط یک Genuine Temporary Entrant رو دارین وگرنه آفیسر میتونه تقاضای ویزای شما رو ریجکت کنه.
    سلام به همه دوستان من یه ماهی هست که با ویزای 573 همراه خانواده اومدم استرالیا، سیدنی. خوشحال میشم اگر سوالی باشه که بتونم جواب بدم. در مورد خواهر و برادر و ترجمه شناسنامه آنها ضرورتی نداره، من اینکارو نکردم.

سلام دوستان
    بیچارم کرده این دارالترجمه س.
    من قبلا مدارکمو داده بودم اونا برای ترجمه با مهر دادگستری و امور خارجه که بیشتر ترجمشونو اصلاح کردم با کلی چونه زدن که اشتباه نوشتین. الان که استرالیا قبول شدم گفتم یه کپی با فقط مهر ناتی میخوام برای سفارت. یه کپی بهم دادن که تعداد زیادی از کلمات space بینشون حذف شده بود و به هم چسبیده بودن از جمله اسم اینجانب که همش capital بود و معلوم نبود اسمم کجا تموم میشه و فامیلیم کجا شروع میشه مثل این ABCDEFGHC!!! خلاصه پس دادم گفتم درستش کنین و بهشونم گفتم اگه با ورد 2010 کار کردین با 2007 یا پایین تر پرینت نگیرین که فاصله کلمات حذف بشه. بعد از دو روز دوباره مدارکو گرفتم که توی مدرک ارشدم بازم تک و توک ازینا هست ولی چون واضح بود که چی نوشته گفتم اشکال نداره مثلا he completed acourse of study و in the firstsemester of academic year که همینا بود و چند جا که بعد از نقطه و کاما فاصله نداره.
    یه چیزه دیگه هم هست که اینا برای اینکه جدولای کارنامه توی سربرگ مترجم ناتی جا بشه جدولا رو باریک کردن که باعث شده که صدم معدل بعضی از ترمها یه خط پایین تر بیفته ولی معلومه معدل اون ترم چنده مثلا
    Average:18.1َ
    2
    ولی معدل کل و چیزایی که مهمه هیچ مشکلی نداره.
    حالا آفیسرها روی این موارد نگارشی که تعدادشون کمه حساسن یا کلیات براشون مهمه که مدرک دارم و معدلم چنده؟
    دیگه حوصله ندارم برم سراغشون. از شهرستان اومدم روزی 4 ساعتم توی مترو از این سر شهر به اون سر شهر. خسته شدم دیگه گفتم اشکال نداره ولی می پرسم اگه بگن اشکال داره میارم دوباره درستش کنید.
    مرسی دوستان لطفا اگه میشه سریعتر جواب بدین که من برگردم سر کار و زندگیم!

سلام دوستان. میخواستم بدونم ایا میشه قبل و یا همزمان با ارسال مدارک به اردن برای ویزای تحصیلی مدیکال رو هم انجام بدیم. روال کار به چه صورتی هستش؟ چون فکر میکنم حداقل یک هفته پروسه رو جلو میندازه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kave0051 نمایش پست ها
    سلام دوستان. میخواستم بدونم ایا میشه قبل و یا همزمان با ارسال مدارک به اردن برای ویزای تحصیلی مدیکال رو هم انجام بدیم. روال کار به چه صورتی هستش؟ چون فکر میکنم حداقل یک هفته پروسه رو جلو میندازه
    کلینیک اولین چیزی که از ما خواست HAP ID بود. هپ آی دی را تنها زمانی می تونی بگیری که پرونده ی شما تشکیل شده باشه.

سوال من اینه که در فرم نوشته. آزمایش ایکس از ما خواهند خواست در حالی که کلینیک گفته بود آزمایش ادرار. دقیقا چه آزمایشی باید انجام داد؟

Junior Member

بله منم همین کار رو انجام دادم
    نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh_1134 نمایش پست ها
    وقتی پست می کنید و امان بهتون ای دی می ده می شه با اون ایمی اکونت رو فعال کرد

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ezraiel نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بیچارم کرده این دارالترجمه س.
    من قبلا مدارکمو داده بودم اونا برای ترجمه با مهر دادگستری و امور خارجه که بیشتر ترجمشونو اصلاح کردم با کلی چونه زدن که اشتباه نوشتین. الان که استرالیا قبول شدم گفتم یه کپی با فقط مهر ناتی میخوام برای سفارت. یه کپی بهم دادن که تعداد زیادی از کلمات space بینشون حذف شده بود و به هم چسبیده بودن از جمله اسم اینجانب که همش capital بود و معلوم نبود اسمم کجا تموم میشه و فامیلیم کجا شروع میشه مثل این ABCDEFGHC!!! خلاصه پس دادم گفتم درستش کنین و بهشونم گفتم اگه با ورد 2010 کار کردین با 2007 یا پایین تر پرینت نگیرین که فاصله کلمات حذف بشه. بعد از دو روز دوباره مدارکو گرفتم که توی مدرک ارشدم بازم تک و توک ازینا هست ولی چون واضح بود که چی نوشته گفتم اشکال نداره مثلا he completed acourse of study و in the firstsemester of academic year که همینا بود و چند جا که بعد از نقطه و کاما فاصله نداره.
    یه چیزه دیگه هم هست که اینا برای اینکه جدولای کارنامه توی سربرگ مترجم ناتی جا بشه جدولا رو باریک کردن که باعث شده که صدم معدل بعضی از ترمها یه خط پایین تر بیفته ولی معلومه معدل اون ترم چنده مثلا
    Average:18.1َ
    2
    ولی معدل کل و چیزایی که مهمه هیچ مشکلی نداره.
    حالا آفیسرها روی این موارد نگارشی که تعدادشون کمه حساسن یا کلیات براشون مهمه که مدرک دارم و معدلم چنده؟
    دیگه حوصله ندارم برم سراغشون. از شهرستان اومدم روزی 4 ساعتم توی مترو از این سر شهر به اون سر شهر. خسته شدم دیگه گفتم اشکال نداره ولی می پرسم اگه بگن اشکال داره میارم دوباره درستش کنید.
    مرسی دوستان لطفا اگه میشه سریعتر جواب بدین که من برگردم سر کار و زندگیم!
    فکر نمیکنم این ایراد هایی که بهش اشاره کردین مشکلی ایجاد بکنه.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hesh نمایش پست ها
    کلینیک اولین چیزی که از ما خواست HAP ID بود. هپ آی دی را تنها زمانی می تونی بگیری که پرونده ی شما تشکیل شده باشه.

سوال من اینه که در فرم نوشته. آزمایش ایکس از ما خواهند خواست در حالی که کلینیک گفته بود آزمایش ادرار. دقیقا چه آزمایشی باید انجام داد؟
    هر دو آزمایش لازم هست. اینجا رو ببینین.

Junior Member

من قبلا با ویزای 476 در استرالیا بودم. و چند سوال برای من پیش اومده.

یکی اینکه من در فرم های ویزای موقت ۴۷۶ نوشته بودم که برای کار می رم اونجا. ولی کاری پیدا نکردم. حالا برای دانشجویی می رم. آیا در فرم هام بنویسم که اونجا دنبال کار می گشتم؟ آیا تاثیر بدی می گذارد؟ آیا فرم های ویزای قبلی من را هم می خوانند؟ (ویزای ۴۷۶ آنلاین بود)

اینکه چند جا در فرم ها نوشته
    Your application may be decided solely on the basis of
    information provided in this application.
    منظور چی هست؟

آیا سابقه ی سفر من به استرالیا و بازگشتم به ایران می تواند آفیسر را قانع کند که قصد من ماندن نیست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)