صفحه 181 از 183 نخستنخست ... 81131171172173174175176177178179180181182183 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,801 تا 1,810 , از مجموع 1822

موضوع: آرشیو شده : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی- تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی-سال 2014(پست اول را بخ

دقت کنید که حتی در صورت رد شدن ویزا امکان نداره اصل مدرکتون بهتون پس داده بشه.
    بهتره که همون فارسیش رو ترجمه کنید بفرستید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی-سال 2014(پست اول را بخ

بله این فرم
    Supplement for students هم 100 در 100 لازم هست و باید پر کنید...

Junior Member

دوستانی که تجربه دارند، آیا از سفارت برای مصاحبه با آنها تماسی گرفته شد؟

Junior Member

سلام به همه دوستان
    ممنون از همه اوناییکه برای جواب دادن به سوالات دیگران و کمک به اونها وقت و انرژی میذارن
    من دارم برای ویزای 574 اقدام می کنم و با چند سوال زیر مواجه شدم:
    1- از کلیه مدارک بهتره کدوماشون مهر ناتی داشته باشن؟
    2- برای ترجمه شناسنامه، ترجمه صفحه اول کافیه دیگه آره؟ همینکه با مهر ممترجم باشه کفایت میکنه دیگه نه؟
    3- میشه برخی از مدارک رو با تاخیر فرستاد؟ یعنی اینکه میشه اول یه سری از مدارک رو فرستاد بعد از مدتی مابقی رو؟
    4- اگه از ابتدا مدارک رو پست کنیم، لازم هست از طریق SVP هم اقدام کنیم؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

1 - فرقی نمیکنه... هر کدوم را بیرون ندادی بده ناتی... مال من یک سریش را قبلا داده بودم دارالترجمه ولی گرون میشه و ناتی سریع و مناسب هست
    2 - شناسنامه بهتره هر صفحه ای که نوشته داره هم ترجمه بشه.. مثلا زن و شوهر صفحه دوم هم لازم هست دیگه... پاسپورت هم کلش را برابر اصل کن
    3-شما مدارک را پست میکنیدو همین کافی هست .. دیگه منتظر مراحل بعدی میمونید... انلاین و روش های جدید که توی سایت میبینید را دنبال نکنید و دنبال نواوری توی این زمینه نباشید... مثل بقیه پست کن... با TNT یا DHL

نقل قول نوشته اصلی توسط ahie نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    ممنون از همه اوناییکه برای جواب دادن به سوالات دیگران و کمک به اونها وقت و انرژی میذارن
    2- برای ترجمه شناسنامه، ترجمه صفحه اول کافیه دیگه آره؟ همینکه با مهر ممترجم باشه کفایت میکنه دیگه نه؟
    3- میشه برخی از مدارک رو با تاخیر فرستاد؟ یعنی اینکه میشه اول یه سری از مدارک رو فرستاد بعد از مدتی مابقی رو؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

سلام به همه دوستان

سوالاتتون رو دوستمون جواب دادن فقط من در مورد سوال سومتون بگم که حتما تمام مدارک رو با هم بفرستین (به غیر از مدیکال و رزومه و پروپوزال که بعد از درخواست آفیسر ارسال میشه). چون معمولا تصمیم گیری بر اساس همون مدارکی که اول ارسال کردین انجام میشه و هیچ تضمینی وجود نداره که سری دوم مدارکی که میفرستین بره توی پروندتون و آفیسر اونا رو در نظر بگیره.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    سوالاتتون رو دوستمون جواب دادن فقط من در مورد سوال سومتون بگم که حتما تمام مدارک رو با هم بفرستین (به غیر از مدیکال و رزومه و پروپوزال که بعد از درخواست آفیسر ارسال میشه). چون معمولا تصمیم گیری بر اساس همون مدارکی که اول ارسال کردین انجام میشه و هیچ تضمینی وجود نداره که سری دوم مدارکی که میفرستین بره توی پروندتون و آفیسر اونا رو در نظر بگیره.
    سلام یعنی شما میگید که CV رو نفرستیم؟ همینطور پروپوزال رو که اختیاری تر هم هست؟

ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

Cv که جزو مدارکی هست که جزو لیست مدارک مورد نیاز هستش و بایستی ارسال بشه.. پروپوزال هم بفرستید که خودشون نخوان درخواست بدن و نیاز به پیگیری و تماس باشه.. کلا هرچی مدارک کامل تر باشه افیسر به شما اطمینان بیشتری میکنه که واقعا هدفتون تحصیل هست و کاراتون را دقیق جلو بردین.. اگر پروپوزال نیاز نبود برای دوستان ایمیل نمیزدند بفرست برامون... مگر رشته شما غیر مهندسی باشه که اصلا اهمیت نداشته باشه براشون.. مثل هنر و علوم اجتماعی.. برای بعضی ها پروپوزال لیسانس و مستر هم خواستند که اون را دیگه نفرستید خودتون وبگذارید اگر خواستند در نوبت های بعدی ایمیل کنید.. خلاصه تزهای قبل را

نقل قول نوشته اصلی توسط jomid نمایش پست ها
    سلام یعنی شما میگید که CV رو نفرستیم؟ همینطور پروپوزال رو که اختیاری تر هم هست؟

ممنون

Junior Member

ممنون از پاسختون
    کسی تا حالا برای پرداخت وجه اپلیکیشن ویزا، از کارت های مجازی استفاده کرده؟ سفارت ایراد نمیگیری؟ بنظرتون بهترین راه چیه؟
    کسی میدونه توی شیراز شعبه TNT یا DHL داریم یا نه؟ ضمنا من یجا خوندم با courier (یعنی TNT یا DHL) اگه مدارک رو پست کنیم ممکنه سفارت قبول نکنه؟؟!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

سریعترین روش TNT هست و میتونید از طریق ترکنیگ یا همون بارکدی که دارید روی رسیدی که میدن بهتون توی سایت TNT چک کنید الان بسته شما کجا هست و رسیده یا نه ... من برای استرالیا مدارک دانشگاهیم را فرستام (4 روزه رسید و خیلی حال کردم با این پست... 10 هزار کیلومتر فاصله بود حداقل) و دقیقه ای که رسیده به ایستگاه های مختلف در شهرهای مختلف رانشون میداد و رسید دست افیسر پرونده من (برای صدور COE)... برو پست مرکزی شهرتون اونجا باجه های TNT و DHL وجود داره ومشکل خاصی نیست..
    کارت اعتباری هم بجه ها استفاده کردن و مشکلی نداره.. سفارت خودش براتون هزینه را کم میکنه... من از تهران پیمنت سوال کردم و انجام میدن.. معادل دلاریش را بخر + یک مقدار بیشتر برای کارمزد بین بانکی + نوسانات اختلاف دلار امریکا و استرالیا... جون پول ها به دلار امریکا صادر میشه فقط...
    توی فرم 157 مشخصات کارتون را وارد میکنید و مشکل خاصی نداره... یک گیفت کارت (از نوع ویزا کارت میخرید) این نوع کارت ها از نوع پری پید هستند یعنی از قبل شارژ میشن و دیگه قابل شارژ نیستند.. پس اگر مثلا 520 دلار امریکا بخری شاید فقط 500 دلارش را برداره سفارت و 20 تا تهش میمونه که برای ریسک کمتر هستش (خودت حساب کتاب دقیق بکن من مثال نزدیک به واقعیت زدم)... نرو بیخودی 1000 دلار بخر... من دیدم بعضی بچه ها از این اشتباه ها کردن... بعدا میشه ازش استفاده کرد باز اما هزینه زیادی نکن اولش بیخودی..

ممنون از پاسختون
    کسی تا حالا برای پرداخت وجه اپلیکیشن ویزا، از کارت های مجازی استفاده کرده؟ سفارت ایراد نمیگیری؟ بنظرتون بهترین راه چیه؟
    کسی میدونه توی شیراز شعبه TNT یا DHL داریم یا نه؟ ضمنا من یجا خوندم با courier (یعنی TNT یا DHL) اگه مدارک رو پست کنیم ممکنه سفارت قبول نکنه؟؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)