صفحه 3 از 183 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1822

موضوع: آرشیو شده : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی- تا سال 2015

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Parsin نمایش پست ها
    دوستان سلام.

من سربازیم رو تو یه مرکز تحقیقاتی امریه بودم. به نظرتون لازمه این رو تو CV بیارم یا نه؟ اگه آره اصطلاح "امریه سربازی" رو چی ترجمه کنم؟

مرسی.
    اگه اون مرکز یه مرکز نظامی بوده که قاعدتا باید همینطور باشه به نظر من بهش اشاره ای نکنین. چون به احتمال زیاد باعث طولانی شدن چک امنیتی تون میشه. سری رو که درد نمیکنه که دستمال نمیبندن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Earth Sciences ANU

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام
    من گواهي تدريس از دانشگاهي كه يه ترم درس دادم گرفتم، فقط يه اشكال كوچيك هست توش كه اسم يكي دو تا درسايي رو كه درس دادم اشتباه زده. يعني درسي كه درس دادم رو ننوشته و درسي رو كه درس ندادم نوشته اشتباهي. حالا اگه من تو رزومه اي كه برا سفارت ميفرستم، همينجوري بنويسم، در همين حد كوچيك با رزومه اي كه به دانشگاه فرستادم فرق داره. به نظرتون مشكلي ايجاد ميكنه يا بدم درستش كنن؟ آخه دردسريه دوباره با هزار زور و زحمت از اينا نامه گرفتن.
    سابكلاس 574
    دليوري مدارك در اردن: 9 فوريه. دريافت شماره پرونده و درخواست رزومه، پروپوزال و مديكال: 13 فوريه. انجام مديكال: 17 فوريه. ارسال مديكال از بيمارستان به سفارت در تهران: 19 فوريه. گرنت ويزا: 27 فوريه.

Member
    رشته و دانشگاه
    IT-Iran university of science and technology

نقل قول نوشته اصلی توسط salim623m نمایش پست ها
    سلام
    من گواهي تدريس از دانشگاهي كه يه ترم درس دادم گرفتم، فقط يه اشكال كوچيك هست توش كه اسم يكي دو تا درسايي رو كه درس دادم اشتباه زده. يعني درسي كه درس دادم رو ننوشته و درسي رو كه درس ندادم نوشته اشتباهي. حالا اگه من تو رزومه اي كه برا سفارت ميفرستم، همينجوري بنويسم، در همين حد كوچيك با رزومه اي كه به دانشگاه فرستادم فرق داره. به نظرتون مشكلي ايجاد ميكنه يا بدم درستش كنن؟ آخه دردسريه دوباره با هزار زور و زحمت از اينا نامه گرفتن.
    سلام
    دوست عزیز ضرورتی نداره به سفارت گواهی بدید.من به دانشگاه دادم ولی به سفارت ندادم فقط نوشتم که سابقه تدریس دارم فولان جا فولان زمان
    ویزا هم گرنت شد.موردی نداره

Junior Member

بچه ها سلام

من بورس دیکین (شامل هزینه زندگی، بیمه و هزینه تحصیل) رو گرفتم و موضوع پروپوزال ام هم کار روی پوشش خطوط لوله نفت و گاز هست. من قبلن هم شرکت نفت ایران روی همین موضوع کارمیکردم. از طرف دیگه رشته ی مستر ام هم نانوتکنولوژی بوده ... جاب آفر، سند خونه، حساب بانکی مانکی و اینا هم ندارم ... الان که میخوام واسه ویزا اقدام کنم و فرما رو پر کنم خیلی نگران گرنت شدن یا نشدن ویزا هستم و علت نگرانیم هم یکی حساس بودن موضوع پروپوزال (با توجه به سنکشن ها)، سابقه ی کارم در شرکت نفت (بازم با توجه به سنکشن ها) و همینطور عنوان رشته ی مسترم (اگرچه موضوع پایان نامه مستر خیلی حساس نبوده) هست. شما برداشتتون چیه؟ به نظرتون مشکلی پیش میاد؟ من چی کار باید بکنم؟ ممنون میشم اگه از دوستان کسی کمک بکنه.

سلام
    این فرم 157a رو با چی باید باز کنیم که بشه پرینت گرفت ؟ با Adobe همه جاش به جز نوشته های خودمون سفید در میاد که. چی کار کنم؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    mechanic, IUST

سلام.
    میتونید Infix PDF Editor رو دانلود کنی و باش باز کنی.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid22 نمایش پست ها
    سلام
    این فرم 157a رو با چی باید باز کنیم که بشه پرینت گرفت ؟ با Adobe همه جاش به جز نوشته های خودمون سفید در میاد که. چی کار کنم؟

بچه ها خانوم یکی از دوستای من پاسپورتش گم شده به نظرتون می تونه واسه اون هم همزمان واسه ویزا اقدام کنه و بگه که پاس نداره یا باید جدا جدا اقدام کنن؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_shz32 نمایش پست ها
    الان تقریبا ویزا ها چند روزه داره گرنت میشه؟ کسی اطلاعی داره؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_shz32 نمایش پست ها
    بچه ها خانوم یکی از دوستای من پاسپورتش گم شده به نظرتون می تونه واسه اون هم همزمان واسه ویزا اقدام کنه و بگه که پاس نداره یا باید جدا جدا اقدام کنن؟
    الان گرانت ویزا ها حول و حوش یه ماه طول میکشه.....بعید بدونم بشه...چون کپی برابر اصل پاسپورت همه افراد درجه یک خانواده متقاضی اگه متاهل باشه رو میخوان....که شامل همسر و بچه ها میشه.......به هر حال اگر جدا هم اقدام کنند هفتصد هزار تومن باید بیشتر بده ...ولی چطور میخواد بگه خانومش پاس نداره؟ مدرکی به این مهمی رو گم کردن و بعد گفتن اینکه گم شده...ممکنه تو روند پرونده تاثیر بذاره...... نمیدونم!
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    3-اصولن پورپوزال شما با پورپوزال دانشگاه چک میشه....همانطور که شما یه سری مدارک میفرستید.....دانشگاه هم یه سری مدارک میفرسته....برای چک کردن صحت اطلاعات داده شده....پس کوچکترین تغییر در پورپوزال....به خصوص رشته های حساسی مثل برق ...کار دستت میده
    2- این انرژی ربطی به هسته ای نظامی یا حتی کاربردهای دوگانه داره یا نه.....بزار مثال بزنم.... مدارهای الکتریکی وجود داره که هم کاربردهای صلح آمیز داشت...هم مباحث پیشرفته ترش تو همواپیما های نظامی به کار میره....این موضوع به مشکل میخوره...صرف انژی خودش دردسرساز نیست...مثلن کسایی که روی پیل سوختی کار میکنن...شما بسنج ببین کدومی....
    پیل سوختی کارکنیم خوبه یا بد؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط aria1365 نمایش پست ها
    پیل سوختی کارکنیم خوبه یا بد؟
    تا اونجایی که من میدونم...پیل سوختی مشکلی نداره......حالا چه نوعش میخوای کار کنی...الان گل سر سبدشون PEM هست.....شما که روی الکترودها کار که نمکنی...منظور نانو و از این حرفا...سنتز نانوذره و پلاتین و طلاو.....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)