صفحه 56 از 183 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1822

موضوع: آرشیو شده : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی- تا سال 2015

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز / پر فرم کردن فرم ها / سوالات کلی

نقل قول نوشته اصلی توسط armin_68 نمایش پست ها
    سلام
    من خیلی عذر می خوام که احتمالا دارم یه سوال تکراری می پرشم اما چون شدیدا وقت کم دارم می پرسم. از روزی که مدارک برای گرفتن ویزا رو می فرستیم تا زمانی که ویزامونو میدن؟
    البته به صورت تقریبی هم گفته شه برام کافیه. استادم می خواد الان.

ممنون
    تا اونجایی که من دیدم در موارد عادی معمولا بین ۳ تا ۵ هفته طول میکشه. البته در مواردی که چک امنیتی به درازا میکشه، صدور ویزا ممکنه تا یک سال هم طول بکشه (البته به ندرت این اتفاق افتاده).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA -New Castle University

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز / پر فرم کردن فرم ها / سوالات کلی

سلام به همه
    دوستان من میخواستم بپرسم که برای همراه بردن فرزندم به استرالیا باید از کجا شروع کنم دختر من 13 سالشه و توی این مدتی که استرالیا بودم پیش مادرم زندگی میکرد و متاسفانه مادر من دو هفته پیش فوت کردن من الان باید با خودم ببرمش و میخواستم برای ویزاش اقدام کنم کسی تجربه ای در این زمینه داره بهم کمک کنه ؟
    ممنون میشم
    ارسال مدارک به اردن : 30-May - فایل نامبر 5 Jun -دانشگاه نیوکاسل رشته MBA-
    سابکلس 573-در خواست مدیکال 16 جولای 2013- انجام مدیکال :20 جولای 2013- ارسال مدیکال به صورت آنلاین 22 جولای 2013 -گرنت ویزا 23 جولای 2013

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط HILA2 نمایش پست ها
    سلام به همه
    دوستان من میخواستم بپرسم که برای همراه بردن فرزندم به استرالیا باید از کجا شروع کنم دختر من 13 سالشه و توی این مدتی که استرالیا بودم پیش مادرم زندگی میکرد و متاسفانه مادر من دو هفته پیش فوت کردن من الان باید با خودم ببرمش و میخواستم برای ویزاش اقدام کنم کسی تجربه ای در این زمینه داره بهم کمک کنه ؟
    ممنون میشم
    بهتره با سفارت استرالیا تو تهران تماس بگیرین و ازشون سوال کنین. اما فکر میکنم برای گرفتن ویزا برای دخترتون باید از همون طریقی که برای ویزای دانشجویی خودتون اقدام کردین عمل کنین. چون سابکلاس ویزای دخترتون هم ۵۷۳ خواهد بود و سفارت استرالیا در اردن مسوول صدور این نوع ویزا هست.

بازم اگه سوالی داشتین بفرمایین. من و بقیه دوستان تا جایی که بتونیم کمکتون میکنیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    بهتره با سفارت استرالیا تو تهران تماس بگیرین و ازشون سوال کنین. اما فکر میکنم برای گرفتن ویزا برای دخترتون باید از همون طریقی که برای ویزای دانشجویی خودتون اقدام کردین عمل کنین. چون سابکلاس ویزای دخترتون هم ۵۷۳ خواهد بود و سفارت استرالیا در اردن مسوول صدور این نوع ویزا هست.

بازم اگه سوالی داشتین بفرمایین. من و بقیه دوستان تا جایی که بتونیم کمکتون میکنیم.
    ممنونم از جوابتون من با اداره مهاجرت تئی سیدنی تماس گرفتم و گفتن که باید فرم 157 رو پرکنم و بفرستم و باید بداش افر مدرسه بگیرم نمیدونم چطوری میشه اینکار رو بکنم
    سابکلس 573-در خواست مدیکال 16 جولای 2013- انجام مدیکال :20 جولای 2013- ارسال مدیکال به صورت آنلاین 22 جولای 2013 -گرنت ویزا 23 جولای 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه

یه سوال دیگه

کسی میدونه چطوری میشه از ایران پاسپورت رو به استرالیا ارسال کرد ؟ اداره پست رفتم ولی قبول نمیکنه اصلا میگه که ارسال پاسپورت غیرقانونیه کسی تجربه ای داره ؟ ممنونم از همه دوستان

Junior Member

دوستان در مورد داكيومنتي كه نحوه ي ارزشيابي و نموره بندي سيستم آموزشي ايران هست كسي اطلاعاتي داره؟
    من از دانشگاه تبريز خواستم برام يه نامه بدن .. كه توش فقط نوشتن كه نمره هاي دانشگاه تبريز از 0 تا 20 هست و چيز ديگه يي ننوشتن...
    كسي مي تونه منو راهنمايي كنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    USQ

دوستان عزیز یه سوال داشتم که خواهشمندم جواب بدید برای مبلغ study visa 574 من به یه صرافی میخوام بدم پول رو بریزه تو سایت ایران سفارت نوشته که باید رسید رو ببریم سفارت تایید کنه......اما الان زنگ زدم سفارت وقت بگیرم میگه نه شما هموم رسید رو بفرستید عمان ...حسابی گیج شدم لطفا راهنمایی کنید

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط arash5356 نمایش پست ها
    دوستان عزیز یه سوال داشتم که خواهشمندم جواب بدید برای مبلغ study visa 574 من به یه صرافی میخوام بدم پول رو بریزه تو سایت ایران سفارت نوشته که باید رسید رو ببریم سفارت تایید کنه......اما الان زنگ زدم سفارت وقت بگیرم میگه نه شما هموم رسید رو بفرستید عمان ...حسابی گیج شدم لطفا راهنمایی کنید
    My friend, it's not necessary to be verified your receipt officially by Australian embassy in Tehran. You should send a copy of your money receipt directly to Amman either by e-mail or regular post along with other documents.
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    USQ

سابکلاس 574 هستم که دوست و اشنایی ندارم خارج ایران و باید از طریق صرافی پول 535 $ بریزم کلی گشتم تو سایتها ولی چیزی پیدا نکردم دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید

من هر چی تو سایتهای immigration میگردم تا شماره حسابی رو که دادن برای ریختن پول برای ویزای دانشجویی پیدا نمیکنم ..اگر دارید ادرس یا شماره حساب رو ...لطفا راهنمایی کنید
    ویرایش توسط arash5356 : October 20th, 2013 در ساعت 12:38 PM

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط HILA2 نمایش پست ها
    یه سوال دیگه

کسی میدونه چطوری میشه از ایران پاسپورت رو به استرالیا ارسال کرد ؟ اداره پست رفتم ولی قبول نمیکنه اصلا میگه که ارسال پاسپورت غیرقانونیه کسی تجربه ای داره ؟ ممنونم از همه دوستان
    بله ارسال پاسپورت غیرقانونی هستش و اداره پست و شرکتهای پستی ارسال پاسپورت رو انجام نمیدن. ولی میتونم بپرسم پاسپورت رو برای چی میخواین؟ چون در اکثر موارد ارائه کپی برابر اصل پاسپورت کافی هست و نیازی به اصل پاسپورت نیست. میتونین پاسپورت رو ببرین به یکی از دارالترجمه هایی که مهر ناتی دارن و ازشون بخواین که کپی برابر اصل پاسپورت رو بهتون بدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)