صفحه 237 از 245 نخستنخست ... 137187227228229230231232233234235236237238239240241242243244245 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,361 تا 2,370 , از مجموع 2449

موضوع: آرشیو شده : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط - سال 2014

ببخشید شما می دونید تو موارد قبلی چطور آفیسر در نهایت قانع شد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    این مورد قبلا هم برای چند نفر از دوستان پیش اومده بود. اما بالاخره آفیسر قانع شده بود که اسکولارشیپ هزینه ویزا رو پوشش میده و نیازی نیست که متقاضی این هزینه رو پرداخت کنه. نمیدونم چرا اینا هر دفعه سر این موضوع گیر میدن!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    جیمزکوک

دوست عزیز، «ترجمه رسمی با مهر دادگستری» و یا «ترجمه رسمی با مهر NAATI» فقط در مورد مدارک فارسی موضوعیت داره. مدارک انگلیسی مثل پاسپورت که دیگه نیازی به ترجمه ندارن! شما فقط باید ازش کپی بیگیرین و اون کپی رو برابر اصل بکنین (با مهر NAATI یا مهر دادگستری و امورخارجه).
    من کپی برابر اصل هم نکردم حتی..فقط یه کپی سیاه و سفید ساده

Junior Member

دوستان من الان متوجه شدم که فرم هایی که پر کردم همه 2014/07 بودن و الان دیدم که نسخه 2014/11 فرم ها هم هست. آیا مشکلی پیش میاد؟

[QUOTE=tofan2000;1812410]
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_r_1366 نمایش پست ها
    پس تبریییییییییییییییییییییک !
    خب.......پس خیالم راحت شد.
    برای یکی دیگه از بچه های فروم هم همین اتفاق افتاد و داره میره کانادا اما چون خودش اینجا مطرح نکرده اسمش رو نمیارم. مطمئنم خیر در همینه که شما میرفتی آلمان و مطمئنم اونجا هم موفقیت در انتظارته. همینطور برای اون دوستمون.
    خدا رو شکر.[
    salam aghaye mehran vizaye ma 1 mah pish omad alan melborn hastim va hamsaram daneshgahe.age soali dashti hatman javab midam rasty ma melborn hastim shoma bara koja eghdam kardid.
    سلام
    ممنون.من برای دانشگاه griffith اقدام کردم توی gold coast

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط yas65 نمایش پست ها
    ببخشید شما می دونید تو موارد قبلی چطور آفیسر در نهایت قانع شد؟
    نه متاسفانه دقیقا در جریان مکاتبات اون دوستان با آفیسر نبودم.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nargesapply نمایش پست ها
    من کپی برابر اصل هم نکردم حتی..فقط یه کپی سیاه و سفید ساده
    بله قبلا هم یه سری از دوستان مثل شما یه کپی معمولی (بدون مهر کپی برابر اصل) فرستاده بودن و مشکلی هم نبوده. اون مهر کپی برابر اصل فقط برای محکم کاریه.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط yas65 نمایش پست ها
    دوستان من الان متوجه شدم که فرم هایی که پر کردم همه 2014/07 بودن و الان دیدم که نسخه 2014/11 فرم ها هم هست. آیا مشکلی پیش میاد؟
    بر اساس تجربیات گذشته، فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد. در این حد که فرماتون به اندازه یک ویرایش قدیمی باشه، معمولا مشکلی به وجود نمیاره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_r_1366 نمایش پست ها
    خدا رو شکر.....تبریک میگم. ایشالا موفق باشین. برای ما هم دعا کنین.

حاضرین نظر بدن! آقا...ما چیکار کنیم و چه چاره ای سرلوحه خودمون قرار بدیم! 87 روز شده و 72 روز از مدیکال گذشته یعنی فاجعه!
    من ایجنت دارم و ایشون با سفارت در تماسه. دیروز هم ایمیل زده و گفتن هنوز security check. من خودم ایمیل بزنم اثر داره؟ یا بد میشه؟
    سلام، واقعا امیدوارم هر چه زودتر ویزاتون رو دریافت کنید... انگار تا 3 ماه هم ممکنه طول بکشه...
    من یه سوال داشتم شما که از طریق موسسه اقدام کردید، میتونم اسم موسسه رو بپرسم؟ موسسه کارتون خوب پیگیری کرد؟
    ممکنه دیر شدن نتیجه ویزا بخاطر موسسه باشه؟
    ممنون واقعا

نقل قول نوشته اصلی توسط Elma1367 نمایش پست ها
    سلام، واقعا امیدوارم هر چه زودتر ویزاتون رو دریافت کنید... انگار تا 3 ماه هم ممکنه طول بکشه...
    من یه سوال داشتم شما که از طریق موسسه اقدام کردید، میتونم اسم موسسه رو بپرسم؟ موسسه کارتون خوب پیگیری کرد؟
    ممکنه دیر شدن نتیجه ویزا بخاطر موسسه باشه؟
    ممنون واقعا
    سلام.
    الان که برای من از 3 ماه هم گذشته و عملا رفتم جزء گروه (1+5)%

وکیل من خداییش خیلی دنبال کارم بود. اما حقیقت اینه که الان واقعا کاری از دست ایشون هم بر نمیاد چون داستان توی security check گیر کرده و قضیه مربوط به موسسه نیست.
    از طرفی مطمئناً موسسات هم دوست دارن که کیسشون موفق بشه. قضیه دلسوزی رو هم بذاریم کنار، وقتی یه نفر کارش درست بشه مطمئنا اون موسسه رو برای دوستان و آشناهاش معرفی میکنه. باز از یه طرف دیگه اگر موسسه ای، agent یه دانشگاه باشه و دانشجو برای اون دانشگاه بفرسته، دانشگاه به agent حق الفرستادن الدانشجو (فارسیش: پول) میده.
    اسم موسسه رو اگه خواستید پیغام خصوصی بدید بگم.
    من خودم میدونم قضیه کجا گیره.... که اگه خدا بخواد و ویزام بیاد دیگه این دفعه میدونم باید چطوری رزومه بنویسم.

Junior Member

سلام،
    مدارک ما 23 نوامبر رسیده و هنوز لاج نشده! دیروز صبح فرم 1440 رو با اطلاعات مستر کارت دوستم در استرالیا پر کردم و به جای ارسال برای آدرس ایمیلی که در فرم هست، اون رو مستقیم برای سفارت در امان فرستادم. امکان اینکه از دوستم بخوام مستقیم بره اداره مهاجرت نیست چون سرش شلوغه و قبول نمی کنه. در مورد ایمیل هم چون قبلا امان برام ایمیل زده بود و گفته بود اطلاعات مربوط به پرداخت رو پر کن و برای ما ارسال کن، من دیگه ایمیل رو مستقیما برای خودشون فرستادم ولی هیچ خبری ازشون نیست. اصلا با دونستن شماره کارت، نوع کارت و تاریخ اعتبارش، اونا چطور می خوان پرداخت رو انجام بدن؟ یعنی برایی تکمیل فرآیند پرداخت، تماس می گیرن با دوستم یا بهش ایمیل می زنن؟ هیچ خبری ازشون نیست و ما به شدت نگران زمانی هستیم که داریم از دست می دیم. خواستیم دوباره فرم رو برای ایمیل موجود در خودش ارسال کنیم ولی گفتیم شاید امان پرداخت رو انجام بده و دوباره کاری بشه! به نظرتون چی کار باید کرد الان؟ ممنون از راهنماییتون

نه متاسفانه دقیقا در جریان مکاتبات اون دوستان با آفیسر نبودم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)