صفحه 102 از 103 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1028

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McGill

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McGill

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad9776 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من واسه Fall 2019 مک گیل (مهندسی شیمی) اپلای کردم، کسی میدونه جواب ادمیشن معمولا تا چه تاریخی اعلام میشه؟
    من پرسیدم گفتن اواسط اپریل

Junior Member

دوستان کسی هست تابحال اسکالرشیپ IDB رو دریافت یا اپلای کرده باشه؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

من سالها پیش اپلای کرده ام و اطلاعاتی از نزدیک دارم.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط aspirant نمایش پست ها
    دوستان کسی هست تابحال اسکالرشیپ IDB رو دریافت یا اپلای کرده باشه؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان،
    من چندی پیش از یک استاد در دانشگاه مونترال نامه ی پذیرش برای ارشد گرفتم ولی بورسی رو که با هم اقدام کردیم براش، رد شدم. همین استاد به من گفت برای دانشگاه مک گیل اقدام کنم.
    پرونده ی قابل توجهی ندارم اصلا ( نمره لیسانس 15.50، ارشد 18.02 هر دو سراسری، آیلتس 6.5، زبان فرانسه با مدرک منقضی شده TCF، بدون مقاله یا کنفرانس یا هرچی، سابقه دو سال کار مرتبط با رشته ی شیمی، چند تا کارگاهی که شرکت کردم).
    صرفا چون استاد گفته اقدام کن میخوام اقدام کنم. ولی در عین حال حالا که دارم اقدام میکنم میخوام شانس خودم رو هرچند کم برای سایر دپارتمانها و اساتید امتحان کنم.
    اولین سوالم اینه که برای ارشد اصلا این دانشگاه فاند یا هر گونه هزینه ای رو میده؟؟
    دومین سوالم اینه که اگر این ارشد نشه من میخوام استاد برای مقطع دکترا پیدا کنم. وضعیت بودجه ها و بورسیه ها برای دکترا به چه صورته؟
    سوال سومم اینه که ایرادی داره همزمان برای دو دپارتمان مختلف امتحان کنم؟؟ ( یکی اونی که استاد قبلی گفته برای ارشد یکی هم برای یه استاد جدید برای دکترا)
    و سوال چهارم در مورد با نامه های ریکام هستش. برای بورسشون آیا سه تا ریکام میخوان؟ ( بعد یکیشون نوشته بود که یه ریکام از یه فرد غیر آکادمیک البته اگر درست به خاطر بیارم که بتونه قدرت همکاری و رهبری شما رو تایید کنه منظورش چیه؟؟)

ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

من در یکی از رشته های توانبخشی در حال تحصیل هستم، میخواستم بپرسم که میشه از این دانشگاه پذیرش لیسانس به phd با فاند کامل گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Z1998 نمایش پست ها
    من در یکی از رشته های توانبخشی در حال تحصیل هستم، میخواستم بپرسم که میشه از این دانشگاه پذیرش لیسانس به phd با فاند کامل گرفت؟
    پذیرش مستقیم لیسانس به دکترا وجود دارد ( البته در کل کانادا نسبت به آمریکا کمتر این نوع پذیرش انجام میشود)، در صورتیکه MSc و در ادامه Phd باشد ، که البته داشتن معدل بالا و رزومه قوی الزامیست .

سلام
    یک سوالی داشتم.
    بخش مهندسی گرافیک دانشگاه مک گیل خیلی قوی است. دانشجوی ارشد ریاضی شریف هستم که دفاع کردم و یک ماه دیگر فارغ التحصیل می شوم. ولی تز من در باره ترکیب یادگیری تقویتی و رهگیری پرتو است.
    می توان از این تز مقاله در بیاورم و حتی چیزهایی به آن اضافه کنم. با توجه به اینکه معدل فعلی من تقریبا 16 است و دانشگاه قبلی من پیام نور بوده ( بخاطر یک سری مشکلات) آیا عیبی دارد؟

Junior Member

سلام دوستان
    کسی برای مقطع دکترا در شته های مهندسی شیمی، عمران و یا متالورژی پذیرش نیومده براش؟

سلام دوستان
    اطلاع دارین چند روزه جواب اپلیکشین میاد؟؟ یه ماهه زده ریویوو هنوز خبری نیست!!

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

ممکنه هنوز واقعا اعلام نتایج شروع نشده باشه، اما برای اطمینان میتونید به thegradcafe یا برخی سایت های مشابه یه سر بزنید ببینید کسی ادمیشن گرفته یا نه، چون فکر میکنم معمولا در بیشتر دانشگاهها اول ادمیشن آفرها رو میدن و بعد ویت لیست و ریجکتی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mcgill2021 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اطلاع دارین چند روزه جواب اپلیکشین میاد؟؟ یه ماهه زده ریویوو هنوز خبری نیست!!
    6 9 nine or six
    It depends on how you look at it

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)