صفحه 10 از 44 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 433

موضوع: مشاوره در زمینه تغییر قوانین و تاثیر آن بر امتیاز پرونده ها (کبک)

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر کبک تا دعوت به مصاحبه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1981 نمایش پست ها
    دوست گرامی،

ایشون طبق گفتشون لیسانس مترجمی دارند که باید 6 امتیاز می دادند طبق لیست رشته های 2013 و فوق لیسانسشون آموزش بوده که امتیازی نداره!

شما ممکنه با لیسانس اقدام کنید ولی فوق لیسانس با یک گرایش دیگه داشته باشید، می تونند حسابش نکنند! برای مثال یک متقاضی با لیسانس گرافیک 6 امتیازیه ولی فوق لیسانس در رشته طراحی بازیهای رایانه ای که امتیازی نداره!

در مورد ایشون می تونستند به لیسانسشون 10 امتیاز و رشتشون 6 امتیاز بدهند.

به نظر من تلفنی تماس بگیرند و علت را جویا بشند
    داستان خیلی ظریفه... فکر کنید کسی هستید با لیسانس رشته x این لیسانس فرض میگیریم 6 امتیازی باشه در نتیجه مجموع امتیاز میشه 16=10+6 حالا اگه فوق لیسانس رشته x امتیازش 0 باشه شما میشی 12+0=12 از مطلب شما اینطور برداشت میکنم که شما انتظار دارین چون رشته همون رشتس 6 رو بدن! ولی مثل اینکه نمیدن(مشخصا در مورد این دوستمون این اتفاق افتاده) ماکزیمم هم که همانطور که در ویکی امده 12+16=28 که کمتر شامل کسی میشه
    رشته مکانیک لیسانس 6 امتیازی زبان B2/B2 همسر رشته صنایع صفر امتیازی A2/B1تاریخ فایل نامبر : 23 سپتامبر 2011 یک فرزند. درخواست اپدیت 22 دسامبر 2014 دریافت CSQ اگوست 2015 سابمیت مدیکال 5 فوریه 2016 پاس ریکویست 24 اگوست 2016 تاریخ لندینگ 23 اکتبر 2016 تاریخ صدور PR شش 6 مارچ 2017

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه تغییر قوانین و تاثیر آن بر امتیاز پرونده ها (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_gator نمایش پست ها
    دوستان یه سوالی داشتم ، به نظرتون اگر بدون مدرک فرانسه به حد نصاب دعوت به مصاحبه برسم (57 متاهل) (البته با آیلتسی که میخوام بفرستم) ممکنه بازهم ازم ب 2 بخوان یا چون حد نصاب رو رد کردم دعوتم میکنن ؟
    شما لطفا مشخصات در امضا بزارین که دوستان پخته تر جواب بدن!! با روندی که در سال 2014 اینا در پیش گرفتن در بهترین حالت نامه 18 ماه میاد براتون البته نمیدونم دیمند هستین یا نه چون بودن دوستانی که دعوت شدن...
    رشته مکانیک لیسانس 6 امتیازی زبان B2/B2 همسر رشته صنایع صفر امتیازی A2/B1تاریخ فایل نامبر : 23 سپتامبر 2011 یک فرزند. درخواست اپدیت 22 دسامبر 2014 دریافت CSQ اگوست 2015 سابمیت مدیکال 5 فوریه 2016 پاس ریکویست 24 اگوست 2016 تاریخ لندینگ 23 اکتبر 2016 تاریخ صدور PR شش 6 مارچ 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه تغییر قوانین و تاثیر آن بر امتیاز پرونده ها (کبک)

ولی معمولا این طور نبود.یعنی مثلا برای رشته(از صفر تا 16 امتیاز) و برای مدرک تحصیلی(بالاتر متلا فوق یا دکتری که هر دو 12 امتیاز)داشته.در خصوص خودم بارها دیدم که 6 امتیاز مترجمی داشته و خود مدرک فوق یا دکتری12 امتیاز داشته.http://www.applyabroad.org/wiki/inde...A9%D8%A8%DA%A9
    ارسال مدارک ژانویه2011/فایل نامبر جولای2011//درخواست اپدیت نوامبر2013/ارسال مدارک اپدیت دسامبر2013/ درخواست مدارک زبان ب2 فوریه 2014/ارسال مدارک زبان ژوییه 2015/ نامه انتظاراکتبر 2015

Junior Member

سلام
    میشه راهنمایی کنید آیا مهندسی مکانیک که توی لیست رشته ها
    لیسانش 6 امتیاز داره فوق لیسانسش هم 6 امتیاز داره ایا نه؟
    ویرایش توسط ali_b1381 : February 15th, 2014 در ساعت 06:15 PM

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران / آزاد تهران مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط javi1354 نمایش پست ها
    داستان خیلی ظریفه... فکر کنید کسی هستید با لیسانس رشته x این لیسانس فرض میگیریم 6 امتیازی باشه در نتیجه مجموع امتیاز میشه 16=10+6 حالا اگه فوق لیسانس رشته x امتیازش 0 باشه شما میشی 12+0=12 از مطلب شما اینطور برداشت میکنم که شما انتظار دارین چون رشته همون رشتس 6 رو بدن! ولی مثل اینکه نمیدن(مشخصا در مورد این دوستمون این اتفاق افتاده) ماکزیمم هم که همانطور که در ویکی امده 12+16=28 که کمتر شامل کسی میشه
    تا قبل از این، هرکی میرفت مصاحبه، مثلا با رشته 6 امتیازی و فوق لیسانس، بهش 18=6+12 میدادند. حالا چرا برای این دوستمون این کار رو کردند نمیدونم!

Junior Member

بهترین راه اینه که ایشون پیگیری کنند و حتی در سایت دانشگاههای خود کبک رشته تحصیلیشون را به علاوه واحدهایی که اونجا آموزش داده میشه را ضمیمه نامه کنند تا اثبات بشه که رشتشون همونه!

شاید متقاضی با لیسانس 6 امتیازی اقدام کرده و ضمینه کاریش هم در همون مورد بوده، در طول این مدت یک فوق لیسانس با گرایش دیگه یا همون گرایش گرفتند، منطقی نیست که به رشته ایشون 0 بدهند چون فوق لیسانس هم گرفتند! حالا توی اون رشته یا رشته دیگه !

به احتمال زیاد دلیل دیگه ای داشته که باید پیگیری کنند!
    ارسال مدارک: اکتبر ۲۰۱۱ | صدور فایل نامبر: فوریه ۲۰۱۲

Junior Member

من همزمان هم لیسانس مترجمی و هم فوق لیسانس اموزش زبان رو داشتم که اقدام کردم و همین جا با موقعیت من هم بارها دیدم که 18 امتیاز رو گرفتن.فردا میخوام یک نامه بنویسم بفرستم کبک ولی نتونستم لیست رشته های کبک رو گیر بیارم.براشون.مینویسم که من حتما بالای ب2 رو براتون اماده میکنم و میفرستم اما به نظر میاد در امتیاز دهی به من اشتباه کردید.
    ارسال مدارک ژانویه2011/فایل نامبر جولای2011//درخواست اپدیت نوامبر2013/ارسال مدارک اپدیت دسامبر2013/ درخواست مدارک زبان ب2 فوریه 2014/ارسال مدارک زبان ژوییه 2015/ نامه انتظاراکتبر 2015

Junior Member

من بالاخره متوجه شدم اونا چه اشتباهی کردن در امتیازبندی من(البته اگه گردن بگیرن!)رشته مترجمی کد CNP 5125 هستش در حالی که کد فوق لیسانس من که اموزش زبان هست و امتیاز نداره 4131 هست که اتوماتیک وار با بالاترین مدرکم حساب کردن!فردا میخوام نامه ای بنویسم چون احتمالا پشت تلفن جوابی درست و حسابی نمیدن.نظرتون چیه؟نامه پست کنم یا میل یا تلفن کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران / آزاد تهران مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidelberg نمایش پست ها
    من بالاخره متوجه شدم اونا چه اشتباهی کردن در امتیازبندی من(البته اگه گردن بگیرن!)رشته مترجمی کد CNP 5125 هستش در حالی که کد فوق لیسانس من که اموزش زبان هست و امتیاز نداره 4131 هست که اتوماتیک وار با بالاترین مدرکم حساب کردن!فردا میخوام نامه ای بنویسم چون احتمالا پشت تلفن جوابی درست و حسابی نمیدن.نظرتون چیه؟نامه پست کنم یا میل یا تلفن کنم؟
    به نظرم اول تلفن بزنید. با تلفن بهتر رسیدگی میکنند.

Junior Member

ببخشید با کی باید بخوام صحبت کنم؟ به هر کی وصل شد؟ یا سوپروایزر ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)