صفحه 4 از 44 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 433

موضوع: مشاوره در زمینه تغییر قوانین و تاثیر آن بر امتیاز پرونده ها (کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر کبک تا دعوت به مصاحبه (کبک)

دوستان من حدود 8 ماه هست که فایل نامبر کبک دارم ، متاهل و رشته 12 امتیازی
    درحال حاضر امتیازم 54 هست و 3 نمره کم دارم برای رسیدن به حداقل نمره مصاحبه (که 57 هست)
    مدرک زبان هم ندارم .
    حالا سوالم اینه به نظرتون رو فرانسه کار کنم تا حداقل یک ب2 بگیرم یا برم رو ایلتس 5 کار کنم برای کمبود امتیازم ؟
    از طرفی به این فکر میکنم در هر صورت ب2 با مشغله کاری من سخت تره . نظرتون چیه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_gator نمایش پست ها
    دوستان من حدود 8 ماه هست که فایل نامبر کبک دارم ، متاهل و رشته 12 امتیازی
    درحال حاضر امتیازم 54 هست و 3 نمره کم دارم برای رسیدن به حداقل نمره مصاحبه (که 57 هست)
    مدرک زبان هم ندارم .
    حالا سوالم اینه به نظرتون رو فرانسه کار کنم تا حداقل یک ب2 بگیرم یا برم رو ایلتس 5 کار کنم برای کمبود امتیازم ؟
    از طرفی به این فکر میکنم در هر صورت ب2 با مشغله کاری من سخت تره . نظرتون چیه ؟

د.ست عزیز اگر واقعا قصد زندگی در کبک را دارید حتما روی زبان فرانسه کار کنید

Member efes آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار - علم و فرهنگ

درود به همراهان
    اگه یکی از دوستان منو راهنمایی کنه ممنون میشم چون یکم سر در گم شدم
    من با سیستم قدیم 69 امتیاز بدون انطباق داشتم ولی چون امتیاز زبان فرانسه(b1-b1دارم) رو نمیگیرم 8 امتیاز واسه خودم و2 امتیاز واسه خانومم کم میشه که تا اینجا میشیم 59 و آیلتس هم که overal=5 دارم و 2 امتیاز هم اینجا کم میشه که اینم یعنی 57
    حالا من با روش جدید اگه سنجش بشم 2 امتیاز دیگه هم واسه سن ازم کم میشه چون 37 سال رد شدم یعنی اگه سن رو بر اساس روش جدید محاسبه کنند 55 امتیاز میشم...
    آیا بدین صورته یا که خیر ؟ چون از طرفی فکر میکنم اگه اینطور باشه باید امتیاز رشته رو که 12 شده 6 واسه خودم و یکی واسه همسرم که جمعاً 7 امتیاز میشه رو حساب کنند...
    کلاً چون لب مرزم یکم نگران شدم...
    حالا با این وضعیت دعوت به مصاحبه میشیم یا 18 ماهه فرصت میدن یا ....
    سپاس از دوستان که با تجربشون راهنمایی میکنند
    ارسال : دسامبر 2011 فایل : ژانویه 2012رشته خودم :نرم افزار مدارک b1-b2 و5 Ielts رشته همسر : نرم افزار مدرک b1-b2 یک فرزند 15 سال سابقه بیمه خودم و حدود 2سال همسر دریافت آپدیت : ژوئیه 2015 ارسال آپدیت : اکتبر 2015 دریافت CSQ : دسامبر 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط efes نمایش پست ها
    درود به همراهان
    اگه یکی از دوستان منو راهنمایی کنه ممنون میشم چون یکم سر در گم شدم
    من با سیستم قدیم 69 امتیاز بدون انطباق داشتم ولی چون امتیاز زبان فرانسه(b1-b1دارم) رو نمیگیرم 8 امتیاز واسه خودم و2 امتیاز واسه خانومم کم میشه که تا اینجا میشیم 59 و آیلتس هم که overal=5 دارم و 2 امتیاز هم اینجا کم میشه که اینم یعنی 57
    حالا من با روش جدید اگه سنجش بشم 2 امتیاز دیگه هم واسه سن ازم کم میشه چون 37 سال رد شدم یعنی اگه سن رو بر اساس روش جدید محاسبه کنند 55 امتیاز میشم...
    آیا بدین صورته یا که خیر ؟ چون از طرفی فکر میکنم اگه اینطور باشه باید امتیاز رشته رو که 12 شده 6 واسه خودم و یکی واسه همسرم که جمعاً 7 امتیاز میشه رو حساب کنند...
    کلاً چون لب مرزم یکم نگران شدم...
    حالا با این وضعیت دعوت به مصاحبه میشیم یا 18 ماهه فرصت میدن یا ....
    سپاس از دوستان که با تجربشون راهنمایی میکنند
    شما اگه یدونه b2 بگیری از خطر 18 ماه جستی تو این ده روز من به این نتیجه رسیدم... در مورد سن هم فعلا که ندیدیم بر اساس سن فعلی حساب کنن باز با این وجود فکر نکنید چون امتیاز سن رو دارید پس دعوت میشید ... داستان b2 کاملا جدیه
    رشته مکانیک لیسانس 6 امتیازی زبان B2/B2 همسر رشته صنایع صفر امتیازی A2/B1تاریخ فایل نامبر : 23 سپتامبر 2011 یک فرزند. درخواست اپدیت 22 دسامبر 2014 دریافت CSQ اگوست 2015 سابمیت مدیکال 5 فوریه 2016 پاس ریکویست 24 اگوست 2016 تاریخ لندینگ 23 اکتبر 2016 تاریخ صدور PR شش 6 مارچ 2017

دوستان پس با این حساب امتیاز بندی همه کلا دیگه با سیستم امتیاز بندی جدید هست دیگه ؟ هر سالی که فایل نامبر گرفته باشی ؟ از کجا میشه این امتیاز بندی جدید رو دانلود کرد ؟

Arrow پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر کبک تا دعوت به مصاحبه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط enter_the_love نمایش پست ها
    دوستان پس با این حساب امتیاز بندی همه کلا دیگه با سیستم امتیاز بندی جدید هست دیگه ؟ هر سالی که فایل نامبر گرفته باشی ؟ از کجا میشه این امتیاز بندی جدید رو دانلود کرد ؟

1)Employabilite 92

1-1)Niveau de scolarite 12
    1-2)Domaine de formati 16
    1-3)Experience prof 8
    1-4)Age 16
    1-5)Franc. comp.orale 7
    1-6)Franc.exp.orale 7
    1-7)France.comp.ecrite 1
    1-8)France.exp.ecrite 1
    1-9)Angl.comp.orale 2
    1-10)Angl.exp.orale. 2
    1-11)Angle.comp.ecrie 1
    1-12)Angle.exp.ecrie 1
    1-13)Sejour au Quebec 5
    1-14)Famile au Qubec 3
    1-15)Offre emploi valide 10

2)Autres facteurs 9
    2-1) Enfants 8
    2-2)Autonomie financier 1

total ?
    رشته مکانیک لیسانس 6 امتیازی زبان B2/B2 همسر رشته صنایع صفر امتیازی A2/B1تاریخ فایل نامبر : 23 سپتامبر 2011 یک فرزند. درخواست اپدیت 22 دسامبر 2014 دریافت CSQ اگوست 2015 سابمیت مدیکال 5 فوریه 2016 پاس ریکویست 24 اگوست 2016 تاریخ لندینگ 23 اکتبر 2016 تاریخ صدور PR شش 6 مارچ 2017

اگر بعد فایل نامبر هیچی نگرفتین داستان اینه که فرستادم ولی اگه آپدیت یا نامه انتظار دارین(منظورم قبل از تصویب قوانین جدیده) یکمی فر ق داره...

ممنون از شما نه هیچی دریافت نکردم . کلا پروسه ی کار من یکم پیچیدس . از دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنن ببینم من چیکار باید بکنم چون با این وضعیت واقعا دیگه نمیدونم چیکار باید بکنم.

فایل نامبر من 2011/07 هست و تا الان هیچ نامه ای دریافت نکردم
    مدرک زبان ندارم ولی هرزمانی که امتحان بدم B2 رو میتونم بگیرم و اینکه چرا تا الان مدرکی نفرستادم منتظر نامه آپدیت بودم که همراه سایر مدارک ، مدرک زبان رو هم بفرستم ( آیا این کار درسته ؟ )
    اما مشکل اصلی نامزد منه . ما به دلایل شخصی الان نمیتونیم با هم ازدواج رسمی بکنیم ولی هدف اضافه کردن ایشون به پرونده هست . حالا با توجه به این شرایط ما این تصمیم رو گرفتیم که منتظر باشیم نامه آپدیت برای من بیاد و توی این بازه ی زمانی که ما فرصت داریم مدارک رو ارسال کنیم 1-ازدواج کنیم 2-من B2 بگیرم 3-همسرم A2 بگیره و با سایر مدارک این 3 مورد رو هم براشون بفرستیم .

البته قبلش لطفا این سوال رو جواب بدید که با توجه به این وضعیت داغونی که پیش اومده آیا الان نامه ی آپدیت میاد اصلا یا نه الان فرصت ارسال نمره زبان میاد فقط ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط javi1354 نمایش پست ها
    1)Employabilite 92

1-1)Niveau de scolarite 12
    1-2)Domaine de formati 16
    1-3)Experience prof 8
    1-4)Age 16
    1-5)Franc. comp.orale 7
    1-6)Franc.exp.orale 7
    1-7)France.comp.ecrite 1
    1-8)France.exp.ecrite 1
    1-9)Angl.comp.orale 2
    1-10)Angl.exp.orale. 2
    1-11)Angle.comp.ecrie 1
    1-12)Angle.exp.ecrie 1
    1-13)Sejour au Quebec 5
    1-14)Famile au Qubec 3
    1-15)Offre emploi valide 10

2)Autres facteurs 9
    2-1) Enfants 8
    2-2)Autonomie financier 1

total ?
    این رو دیده بودم . منظور من مثلا امتیازاتیه که هر کسی میتونه کسب کنه مثل زبانش که صفحه پیش گذاشته بودن مثلا سن اینقدر باشه فلان امتیاز ، تجربه کاری اینقدر باشه فلان امتیاز مثلا من قبلا 1 ماه کبک بودم به صورت توریستی الان قسمت Sejour au Quebec رو از 5 چند میارم ؟

دوستان یه درخواست دیگه هم دارم لطفا امتیاز های همراه رو هم با سیستم جدید بزارید ممنون ازتون
    ویرایش توسط enter_the_love : February 11th, 2014 در ساعت 01:41 PM

این رو دیده بودم . منظور من مثلا امتیازاتیه که هر کسی میتونه کسب کنه مثل زبانش که صفحه پیش گذاشته بودن مثلا سن اینقدر باشه فلان امتیاز ، تجربه کاری اینقدر باشه فلان امتیاز مثلا من قبلا 1 ماه کبک بودم به صورت توریستی الان قسمت Sejour au Quebec رو از 5 چند میارم ؟

دوستان یه درخواست دیگه هم دارم لطفا امتیاز های همراه رو هم با سیستم جدید بزارید ممنون ازتون

1_1.jpg1_1.jpg1_1.jpg
    داستان همه تو ویکی هست چیزی عوض نشده به جز زبان مطابق جدول بالا
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...A9%D8%A8%DA%A9

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)