نقل قول نوشته اصلی توسط alamdar_313 نمایش پست ها
این مغرور بودن در برخورد با خارجی هاست؟ یا در برخورد با ایرانی ها؟ یا در برخورد با کل پسرها؟
اصلا منظور از مغرور بودن چی هست؟ یعنی سلام میکنی و جواب سلامت رو نمیدن؟ یا درخواست دوستی میدی و انگار که اصلا نشنیده اند؟ یا چشم هاشون رو گرد میکنن که یعنی تو به چه جراتی همچین درخواستی به من میدی؟ یا خیلی دوستانه لبخند میزنن و میگن ببخشید من دوست پسر دارم؟
دقيقا در مورد خارجي يا امريكايي رو نميدونم
برخوردا تو ٩٠ درصد عاليه و حتي معذرت خواهي هم ميكنن بابت ريژكت كردن ولي خب اينكه همه ميگن بوي فرند داريم مشكوك هست. اون ده درصد باقيمونده هم به نه ساده ختم ميشه. كلا بي احترامي به ديگران تعريف نشده اس انگار تو امريكا! حالا ايران بود كلي بد و بيراه و اخم و تخم و بزن بزن و ..

منظورم از مغرور بودن اينه ابدا دختري نمياد سمت ما و بهيچ عنوان eye contact رخ نميده و اگرم رخ بده در صدم ثانيه برچيده ميشه! كلا اين مساله نگاه نكردن تو اروپا و امريكا در فرهنگشون هستش و واسه ما ايرانيا عجيبه ( پرسيدم ازشون عنوان ميكنن بي ادبي هست اگر به چشم كسي نگاه كنيد)

درخواست دوستي دادن همينجوري رندوم تو ايران باب هستش ولي اينجا به اندازه ايران خير و دوستي ها تو روابط و دايره هاي دوستي بين خودشون عمدتا شكل ميگيره و تو اين دايره ها خارجي ها بدليل متفاوت بودن ميتونن جا بگيرن كه بازم اون بستگي به شانس و .. داره. از خارجي ها بخاطر different بودن و لهجه داشتن خيليا خوششون مياد و خيليا هم نه و xenophobic هستن يعني از خارجيا ميترسن.