صفحه 45 از 53 نخستنخست ... 35363738394041424344454647484950515253 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 528

موضوع: کارشناسی ارشد در انگلستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روان شناسی کودکان استثنایی دانشگاه شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد در انگلستان

دوستان راهنمایی کنید شانسی برای پذیرش دانشگاههای انگلستان دارم؟
    * دانشگاه شهید بهشتی تهران + روانشناسی کودکان استثنایی + 14/76
    * دانشگاه فوق لیسانس.... (برای مستر توی رشته موسیقی درمانی برای بچه های استثنایی میخوام اقدام کنم در ضمن سنم هم 30 ساله)
    * نمره زبان : آیلتس تقریبی 6 یا 6 و نیم (البته برای بیشتر هم تلاش میکنم)
    * مقاله ندارم
    * سه سال با بچه های استثنایی (بیشتر اوتیسم، عقب‌مانده ذهنی، اختلالات یادگیری و...) کار میکنم و میتونم مدارکش رو ارایه بدم/ نوازنده تنبک و آشنا به سازهای کوبه ای هستم/ در حال گذراندن دوره های فشرده تربیت مدرس موسیقی کودک هستم/ کارگاههای مربوط به موسیقی درمانی، بازی درمانی و... رو هم گذروندم/ توصیه نامه هم از اساتید برجسته در زمینه های مورد علاقه‌م رو میتونم ارایه بدم
    * دانشگاه برام خیلی مهم نیست چیزی که خیلی برام اهمیت داره رشته‌ مورد علاقم به این ترتیبه: موسیقی درمانی برای کودکان استثنایی/ موسیقی درمانی/ روانشناسی کودکان استثنایی و یا special education هست. Full or Partial fund ، رایگان یا حداقل با شهریه پایین که از پسش بر بیام (هرچند برای ارشد فک نکنم بشه).

ApplyAbroad Superstar

سلام رشته شما در تخصص من نیست ولی به نظرم می اید موضوع شما در mainstream درسی خیلی از دانشگاهها نباشد. در این موارد برای کسانی که در حوزه خاصی تجربه دارند یکی دو راه خوب بالقوه در انگلستان هست

۱- master by research دانشگاه رشته مورد علاقه شما را ندارد ولی استادی حاضرند با شما کار کنند در این شرایط شما برای ارشد تحقیقی پذیرش میگیرید و با این استاد خاص روی پروژه مورد علاقتان کار میکنید
    ۲- دکتری به شکل ۳+۱ : که یک ارشد است که بلافاصله با دکتری دنبال میشود. بهترین ترکیب این سالها دیده ام که ارشد روش تحقیق است و بلافاصله بعد از آن شروع دکتری روی موضوع مورد علاقه دانشجو. البته ارشد میتواند هر رشته مرتبط با پژوهش دکتری باشد مثلا ارشد روانشناسی کودکان استثنایی یا آموزش ... ولی به تجربه میگویم که ارشد روش تحقیق خیلی کمک میکند و عالی است.

در روش دوم امکان فاند در مجموع بیشتر است ولی صادقانه معدل شما خیلی عالی نیست و نمره زبانتان هم باید بهبود یابد. معدل را میشود با یک پروپوزال عالی و یکی دو تا رفرنس قوی تا حدی ترمیم کرد و برای زبان هم خوب باید به فکر بهبود نمره باشید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط farzan1988 نمایش پست ها
    دوستان راهنمایی کنید شانسی برای پذیرش دانشگاههای انگلستان دارم؟
    * دانشگاه شهید بهشتی تهران + روانشناسی کودکان استثنایی + 14/76
    * دانشگاه فوق لیسانس.... (برای مستر توی رشته موسیقی درمانی برای بچه های استثنایی میخوام اقدام کنم در ضمن سنم هم 30 ساله)
    * نمره زبان : آیلتس تقریبی 6 یا 6 و نیم (البته برای بیشتر هم تلاش میکنم)
    * مقاله ندارم
    * سه سال با بچه های استثنایی (بیشتر اوتیسم، عقب‌مانده ذهنی، اختلالات یادگیری و...) کار میکنم و میتونم مدارکش رو ارایه بدم/ نوازنده تنبک و آشنا به سازهای کوبه ای هستم/ در حال گذراندن دوره های فشرده تربیت مدرس موسیقی کودک هستم/ کارگاههای مربوط به موسیقی درمانی، بازی درمانی و... رو هم گذروندم/ توصیه نامه هم از اساتید برجسته در زمینه های مورد علاقه‌م رو میتونم ارایه بدم
    * دانشگاه برام خیلی مهم نیست چیزی که خیلی برام اهمیت داره رشته‌ مورد علاقم به این ترتیبه: موسیقی درمانی برای کودکان استثنایی/ موسیقی درمانی/ روانشناسی کودکان استثنایی و یا special education هست. Full or Partial fund ، رایگان یا حداقل با شهریه پایین که از پسش بر بیام (هرچند برای ارشد فک نکنم بشه).

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان
    من قصد دارم برای ارشد مجدد زبان شناسی برای یکی از دانشگاه های اروپا یا کانادا apply کنم اما متاسفانه اطلاعات زیادی ندارم.

ارشد زبان شناسی رایانشی از دانشگاه اصفهان دارم (آموزش محور) با معدل 15.41
    کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه پیام نور معدل 15.21
    مقاله ندارم متاسفانه!
    مدرس دانشگاه علمی کاربردی هستم... کد مدرسی دارم.
    و از سال 86 تا بجال زبان انگلیسی تدریس می کنم.
    مدرک زبان ندارم ولی می گیرم.
    لطفا درصورت امکان بنده رو راهنمایی بفرمایید.
    با این شرایط می تونم از دانشگاهی در انگلستان apply بکیرم؟

سپاس
    م.ر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics/EPFL

با این رزومه، به نظرتون شانسم واسه این دانشگاه چه طوره؟

1- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: آزاد تبریز - الکترونیک -15.54
    2- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدلSabanci (THE ranking 351–400) s - الکترونیک - 3.48/4
    3- نمره زبان : 106 TOEFL ibt
    4-تعداد مقالات خارجی : 2تا کنفرانس اینترنیشنال -3 دونه مقاله ISI یکدونه دیگه در دست ریویو. اما تا ارشدم رو تموم کنم 2 تا هم قراره پابلیش کنم. تو همش نویسنده ی اولیم In average, IF of journals that I have publiction are around 2.5.
    5-سابقه کار مرتبط : تو ایران 2 سال در R&D تو یک شرکت تولیدی مدار - تو دانشگاهی که الان هستم TA و RA هستم 2 سال و نیمه
    7-گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: Wearable Electronics/MEMS ارشدم - Embedded Systems کاری که میکردن و میشه گفت کلا لیسانسم - علاقه مندم تبدیل کنم به IC
    8-موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه): تو ارشد فول سکولورشیپ بودم. یک بار به UK فرستاد دانشگاه منو به سیمپوزیم (ترول گرنت برنده شدم). 3تا از طراحی هام به تولید انبوه رسید وقتی تو شرکتی که تو ایران بودم کار میکردم. GRE quant : 162.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز ننوشته اید کدام دانشگاه در انگلستان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط azataxan نمایش پست ها
    با این رزومه، به نظرتون شانسم واسه این دانشگاه چه طوره؟

1- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: آزاد تبریز - الکترونیک -15.54
    2- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدلSabanci (THE ranking 351–400) s - الکترونیک - 3.48/4
    3- نمره زبان : 106 TOEFL ibt
    4-تعداد مقالات خارجی : 2تا کنفرانس اینترنیشنال -3 دونه مقاله ISI یکدونه دیگه در دست ریویو. اما تا ارشدم رو تموم کنم 2 تا هم قراره پابلیش کنم. تو همش نویسنده ی اولیم In average, IF of journals that I have publiction are around 2.5.
    5-سابقه کار مرتبط : تو ایران 2 سال در R&D تو یک شرکت تولیدی مدار - تو دانشگاهی که الان هستم TA و RA هستم 2 سال و نیمه
    7-گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: Wearable Electronics/MEMS ارشدم - Embedded Systems کاری که میکردن و میشه گفت کلا لیسانسم - علاقه مندم تبدیل کنم به IC
    8-موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه): تو ارشد فول سکولورشیپ بودم. یک بار به UK فرستاد دانشگاه منو به سیمپوزیم (ترول گرنت برنده شدم). 3تا از طراحی هام به تولید انبوه رسید وقتی تو شرکتی که تو ایران بودم کار میکردم. GRE quant : 162.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس روانشناسی بالینی

من دانشگاه کنت پذیرش گرفتم، کسی هست که اونجا پذیرش گرفته باشه؟

انگلیس اونقدری فاند نمیده، من خودم کنت پذیرش گرفتم برای روان شناسی

دوستان اگه کسی برای دانشگاه های انگلیس پذیرش گرفته، لطفا پیام بده، من برای کارای ویزا میخام اقدام کنم
    ویرایش توسط Simon : February 29th, 2020 در ساعت 01:45 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zexil906 نمایش پست ها
    دوستان اگه کسی برای دانشگاه های انگلیس پذیرش گرفته، لطفا پیام بده، من برای کارای ویزا میخام اقدام کنم

شما پذیرش با فاند گرفتین؟

Junior Member

سلام دوستان
    من برای مستر از ۲ دانشگاه University of Hull در رشته مهندسی انرژی و Teesside University در رشته مهندسی شیمی پذیرش گرفتم و ATAS برای جفتش صادر شده.
    شهریه تیساید ۱۰ هزار پوند و هال ۱۴ هزار پوند هست.
    اینکه کدوم رو انتخاب کنم فکرمو مشغول کرده. لطفا راهنمایی کنید.
    ممنونم

Junior Member

سلام
    ببخشید میدونید کدام دانشگاه ها در انگلستان برای ژانویه درس ارایه میدهد من برای کویین ماری مهندسی بزشکی بذیرش مشروط گرفتم اما گفتن برای ژانویه درس ندارن

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

به دلیل یکساله بودن دوره ارشد تا انجا که من میدانم تنها ارشدی که by research باشد ممکن است غیر از سپتامبر شروع شود.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط abdogholi نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید میدونید کدام دانشگاه ها در انگلستان برای ژانویه درس ارایه میدهد من برای کویین ماری مهندسی بزشکی بزیرش مشروط گرفتم اما گفتن برای ژانویه درس ندارن

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)