صفحه 49 از 53 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 528

موضوع: کارشناسی ارشد در انگلستان

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد در انگلستان

سلام دوست عزیز

تبریک برای پذیرشها امید که بقیه مراحل را هم با سهولت طی بفرمایید.

اسم کاربری شما هم من را یاد کورلیونه ها می اندازد بنابراین با احتیاط و حواس جمع پاسخ مینویسم

وضعیت ویزای همراه چطوره؟ همسرم اجازه کار داره؟

ویزای همسر شما مشروط به داشتن مدارک لازم از جمله مسایل مالی و ... مشکل خاصی ندارد و میتوانند با شما تشریف بیاورند.

- کدوم شهر ارزونتر هست برای زندکی؟

با اطلاعات من برمنگام از شهرهای دیگر مناسب تر است.

- دانشگاه برای پیدا کردن کار کمک میکنه؟ معرفی کته به جایی و یا از طریق اینترشیپ مثلا؟

معمولا دانشگاه ها روزهایی خاصی دارند که شرکتها و کارفرماها می ایند و با دانشجوها ملاقات میکنند و صحبتهای اولیه و... دانشگاه ها هم معمولا در حد کمک به نوشتن CV یا دادن ادرس وبسایتهایی که از ان طریق در هر رشته میشود کار پیدا کرد همراهی میکنند.

امید که کمکی کرده باشم. پایدار باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط majidmafia نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از 3 تا ذانشگاه در انگلیس برای مستر اوکی گرفتم: بیرمنگام ، هال و جیمز مورس لیورپول. چندتا سوال دارم:
    - از چه راهی میشه هزینه های تحصیل رو کم کرد؟
    - وضعیت ویزای همراه چطوره؟ همسرم اجازه کار داره؟
    - کدوم شهر ارزونتر هست برای زندکی؟
    - بازار کار در هر شهر چطوره؟
    - دانشگاه برای پیدا کردن کار کمک میکنه؟ معرفی کته به جایی و یا از طریق اینترشیپ مثلا؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

من معدل دوره لیسانسم پایین هست می خواستم بدونم احتمال گرفتن پذیرش چقدر هست؟ اگر ایران کارشناسی ارشد بخونم با معدل بالا مدرک بگیرم و در انگلستان دوباره می تونم کارشناسی ارشد بخونم و شانس دریافت پذیرشم بالاتر نمیره ؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

پاسخ سوالتان را باید در دانشگاههای هدفتان پیدا بفرمایید. با بیش از 300 دانشگاه و موسسه اموزش عالی من مطمین هستم شما همین الان هم از جایی میتوانید پذیرش بگیرید. چون اینجا از دانشگاه طراز اول جهانی تا دانشگاه رده هزار و خرده ای وجود دارد که هر کدام نوع دانشجویان خودشان را پذیرش میکنند.

بنابراین

من معدل دوره لیسانسم پایین هست می خواستم بدونم احتمال گرفتن پذیرش چقدر هست؟

خیلی زیاد تا خیلی کم. بستگی به کیفیت دانشگاه هدفتان دارد.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط alibati نمایش پست ها
    من معدل دوره لیسانسم پایین هست می خواستم بدونم احتمال گرفتن پذیرش چقدر هست؟ اگر ایران کارشناسی ارشد بخونم با معدل بالا مدرک بگیرم و در انگلستان دوباره می تونم کارشناسی ارشد بخونم و شانس دریافت پذیرشم بالاتر نمیره ؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

پاسخ سوالتان را باید در دانشگاههای هدفتان پیدا بفرمایید. با بیش از 300 دانشگاه و موسسه اموزش عالی من مطمین هستم شما همین الان هم از جایی میتوانید پذیرش بگیرید. چون اینجا از دانشگاه طراز اول جهانی تا دانشگاه رده هزار و خرده ای وجود دارد که هر کدام نوع دانشجویان خودشان را پذیرش میکنند.

بنابراین

من معدل دوره لیسانسم پایین هست می خواستم بدونم احتمال گرفتن پذیرش چقدر هست؟

خیلی زیاد تا خیلی کم. بستگی به کیفیت دانشگاه هدفتان دارد.

پایدار باشید
    ممنون از راهنمایی تون. هدفم اینه که بتونم رشته ای رو بخونم که بعدا بتونم باهاش ویزای کاری بگیرم و می خوام که رشته ای باشه که براش کار وجود داشته باشه. تو سایتهای کاریابی هم جستجو کردم اما نمی دونم کدوم رشته ها دقیقا بازار کار بهتری دارن.

ApplyAbroad Superstar

سلام مجدد دوست عزیز

پاسخ این سوال تقریبا برای هیچ کس مقدور نیست چون انگلستان هم مثل هر کشوری با تنوع زیاد برای همه رشته بازار کار دارد و هرکس گوشه های رشته های خودش را میداند.

اینجا بازار کار در رشته های مالی و فایننس به دلیل گسترش این صنعت خوب است. نرم افزار و شبکه خوب است. توریسم و صنعت غذا خوب است. مذیریت مسکن و ... بدنیست. کار در سیستم درمانی بازار دارد و همیشه کمبود نیروی کار هست و ...

از طرفی اگر خیلی قوی باشید امکان اشتغال درباره حتی فقه و شریعت اسلامی هم وجود دارد.

واقعا کسی نمیتواند چنین پاسخ کامل و قطعی به شما بدهد.

پیشنهاد میکنم حوزه های تخصصی مربوط به تحصیلات و تجربه های کاری خودتان را دنبال بفرمایید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط alibati نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی تون. هدفم اینه که بتونم رشته ای رو بخونم که بعدا بتونم باهاش ویزای کاری بگیرم و می خوام که رشته ای باشه که براش کار وجود داشته باشه. تو سایتهای کاریابی هم جستجو کردم اما نمی دونم کدوم رشته ها دقیقا بازار کار بهتری دارن.
    ویرایش توسط susighton : March 8th, 2020 در ساعت 02:34 PM

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

پیش فرض پاسخ : The University of Sheffield

سلام به همگی. یه سوال داشتم. من از دانشگاه سوانسی برای مستر مجدد پذیرش گرفتم. بنظرتون خوبه که برم اونجا؟ از لحاظ کار و تحصیل کشور و شهر خوبی هست ؟ میتونم از پس زندگی ام بر بیام. با توجه به اینکه میخوام حتما کار کنم نیاز به درامد دارم. ممنون میشم جواب بدین

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

تبریک زیاد برای پذیرش

سوالی که در ذهن من ایجاد شده این است که چرا زیر اسم دانشگاه شفیلد سوال میفرمایید. سوانزی در در غرب و جنوب غربی کشور در ویلز است و شفیلد در شمال است.

در هر صورت و در مورد سوالتان از دید من خیلی خیلی خیلی -یعنی سه تا خیلی - با دقت همه جوانب را بررسی بفرمایید. چه در سوانزی چه در هر شهر و جای دیگری ارشد یکساله و کارکردن واقعا با هم جور نیست. حتی اگر به سرعت کاری هم پیدا شود. به خصوص موقع امتحانات و مهلت پیپرها تحت فشار خیلی زیادی دانشجو ها هستند.

نکته دیگر اینکه الان برای دوره بعد از کرونا شرایط اقتصادی حالت نامعلومی الان دارد و احتمال شغل روشن نیست. من به خاطر دارم بعد از بحران مالی ساب پرایم سال 2008 و در سالهای بین 2009 تا 2012 یا حتی 2013 شاید اگر اشتباه نکنم شغلهای ساده مثل کارکردن در سوپرمارکتها هم به سختی به دست می امد و شرایط سختی را دانشجوهایی که برای مسایل مالی باید کار میکردند داشتند به خصوص اینکه مسایل ایران و سفارت انگلیس هم باعث افزایش قیمت ارز شد و سخت برای بچه ها بود....واقعا بچه های ایرانی در ان سالها شرایط سختی را دیدند.

نکته اینکه خیلی دقت بفرمایید.

امید که بهترین تصمیم را بگیرید

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط okhov نمایش پست ها
    سلام به همگی. یه سوال داشتم. من از دانشگاه سوانسی برای مستر مجدد پذیرش گرفتم. بنظرتون خوبه که برم اونجا؟ از لحاظ کار و تحصیل کشور و شهر خوبی هست ؟ میتونم از پس زندگی ام بر بیام. با توجه به اینکه میخوام حتما کار کنم نیاز به درامد دارم. ممنون میشم جواب بدین

Keep Calm and APPLY ON

سلام.

دانشگاهی که فرمودید رو آشنایی ندارم اما به عنوان یک تازه وارد که احتمالاً مشکل زبان هم خواهید داشت در ابتدا کار کردن کمی سخت به نظر میرسد. چندماه که در انگلیس ماندید ممکن است بتوانید از طیق موسسات کاریابی یک کار معمولی با حداقل درآمد تعریف شده در قانون برای هر ساعت کار به دست آورید و در طول ترم میتوانید نیمه وقت یعنی هفته ایی 20 ساعت کار کنید و در تعطیلات دانشگاه تمام وقت به شرط موجود بودن کار.

بعد از فارغ التحصیلی اگر امکان 2 سال کار را اتوماتیک به شما داده باشند خوب است وگرنه پیدا کردن اسپانسر برای ویزای کار ممکن است کمی سخت باشد.

ایام بکام.

Junior Member

سلام دوستان دو تا سوال دارم ممنون میشم جوابمو بدین
    1- من مدرک ایلتسم تا تیرماه انقضا داره اگر دانشگاه شیفلد پذیرش من رو اوکی کنه و زبان رو از من قبول کنه ،ایا ممکنه سفارت گیر بده و باید دوباره برای سفارت امتحان بدم؟
    2- من برای دانشگاه نروژ هم منتطر جواب هستم اگر اونم مثبت بشه کدوم کشور نسبت به اینکه بعد بشه کار پیدا کرد و اقامت کاری بگیرم بهتره ، باتوجه به شرایطی که انگلیس داره و جدایی از اتحایه اروپا که میگن رو دانشجوهای خارجی تاثیر میگذاره؟

سلام،

اگر دانشگاه مدرک زبان شما رو قبول کنه بعید هست مشکل مدرکی داشته باشید. البته روزی که مصاحبه میشوید از پاسخ هایی که به مصاحبه کننده میدهید سطح زبان شما هم سنجیده میشود. فکر میکنم به زودی کسانیکه انگلیس تحصیلات خود را با موفقیت تمام میکنند 2 سال اجازه کار بعد از تحصیل بگیرند. نمیدونم شامل حال شما میشه یا خیر.

ایام بکام.

نقل قول نوشته اصلی توسط Kianpour1 نمایش پست ها
    سلام دوستان دو تا سوال دارم ممنون میشم جوابمو بدین
    1- من مدرک ایلتسم تا تیرماه انقضا داره اگر دانشگاه شیفلد پذیرش من رو اوکی کنه و زبان رو از من قبول کنه ،ایا ممکنه سفارت گیر بده و باید دوباره برای سفارت امتحان بدم؟
    2- من برای دانشگاه نروژ هم منتطر جواب هستم اگر اونم مثبت بشه کدوم کشور نسبت به اینکه بعد بشه کار پیدا کرد و اقامت کاری بگیرم بهتره ، باتوجه به شرایطی که انگلیس داره و جدایی از اتحایه اروپا که میگن رو دانشجوهای خارجی تاثیر میگذاره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)