صفحه 254 از 261 نخستنخست ... 154204244245246247248249250251252253254255256257258259260261 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,531 تا 2,540 , از مجموع 2604

موضوع: سفارت انگلستان در تهران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط nina1985 نمایش پست ها
    دوستان کسی این جند روز تونسته وقت بگیره از مرکز تهران.
    من فرم پر کردم و به مرحله پرداخت رسیدم٬ بدون اینکه وقت ها را نشون بده. در صورتیکه تا جایی که یادم میاد دفعه قبل اول وقتها را نشون میداد. الان یعنی بعد ار پرداخت وقت های باز را نشون میده؟ کسی امتحان کرده؟
    مرسی
    من وقت گرفتم. شما بايد اول پول رو پرداخت كنيد و بعد وقت ها رو ميتونين ببينين. من وقتي داشتم وقت ميگرفتم (هفته پيش) تا 5آگوست وقت ها باز بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sami83 نمایش پست ها
    من وقت گرفتم. شما بايد اول پول رو پرداخت كنيد و بعد وقت ها رو ميتونين ببينين. من وقتي داشتم وقت ميگرفتم (هفته پيش) تا 5آگوست وقت ها باز بود.
    خیلی ممنون از پاسختون. بعد از پرداخت و تعیین وقت٬ امکان ادیت و تغییر فرم دیگه نیست درسته؟

Junior Member MedLab آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc of Clinical Laboratory Diagnostic

دوستان سلام
    من یه نامه آنکاندیشنال گرفتم و اینطور که متوجه شدم میگن که باید 3 هزار پوند بفرستم برای دانشگاه تا CAS بهم بدن و با اون فقط میتونم برم سفارت. کسی میدونه اگه خدایی نکرده ویزا اپلیکیشن رد بشه این پیش پرداخت رو دانشگاه پس میده یا نه؟ و اینکه کاندیشنی که از نظر مدرک زبان دانشگاه اکسپت کرده (که مدرک زبانی غیر از آیلتس و تافل هست) رو سفارت هم قبول میکنه یا نه مثلا سفارت میگه من فقط آیلتس قبول دارم؟
    من شنیدم که واسه آموزش عالی ارشد و دکتری هر مدرک زبانی رو که دانشگاه قبول کنه سفارت دیگه گیر نمیده، درسته؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

این پیش پرداخت رو دانشگاه پس میده یا نه؟

بیشتر دانشگاهها کامل برمیگردانند. شنیده ام بعضی یک مقداری به اسم هزینه برمیدارند. مستقیم از خود دانشگاه سوال بفرمایید.

البته پیشنهاد من این است که درخواست معافیت کنید . بنویسید ارتباط بانکی بین ایران و انگلستان نیست و امکان حواله پول ندارید یا ‍پرخطر یا پرهزینه است . در شرایط کرونا الان دانشگاهها خیلی منعطف هستند و احتمال اینکه شما را معاف کنند کم نیست.HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط MedLab نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من یه نامه آنکاندیشنال گرفتم و اینطور که متوجه شدم میگن که باید 3 هزار پوند بفرستم برای دانشگاه تا CAS بهم بدن و با اون فقط میتونم برم سفارت. کسی میدونه اگه خدایی نکرده ویزا اپلیکیشن رد بشه این پیش پرداخت رو دانشگاه پس میده یا نه؟ و اینکه کاندیشنی که از نظر مدرک زبان دانشگاه اکسپت کرده (که مدرک زبانی غیر از آیلتس و تافل هست) رو سفارت هم قبول میکنه یا نه مثلا سفارت میگه من فقط آیلتس قبول دارم؟
    من شنیدم که واسه آموزش عالی ارشد و دکتری هر مدرک زبانی رو که دانشگاه قبول کنه سفارت دیگه گیر نمیده، درسته؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member MedLab آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc of Clinical Laboratory Diagnostic

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

این پیش پرداخت رو دانشگاه پس میده یا نه؟

بیشتر دانشگاهها کامل برمیگردانند. شنیده ام بعضی یک مقداری به اسم هزینه برمیدارند. مستقیم از خود دانشگاه سوال بفرمایید.

البته پیشنهاد من این است که درخواست معافیت کنید . بنویسید ارتباط بانکی بین ایران و انگلستان نیست و امکان حواله پول ندارید یا ‍پرخطر یا پرهزینه است . در شرایط کرونا الان دانشگاهها خیلی منعطف هستند و احتمال اینکه شما را معاف کنند کم نیست.HTH
    سپاس از توجه شما
    بله ریفاند میشه معمولا ولی حتی دلیل ریجکت شدن هم واسه دانشگاه مهمه اینو من در جریانم.
    و اینکه متاسفانه آقایون و خانومای هموطن این دیپوزیت ها رو رفتن با موسسه های پرداخت بین المللی با دادن سود یا بهتر بگم اسگونت و پول زور دادن فرستادن به همین خاطره که دانشگاه ها از کلمه ی must استفاده میکنن برای گرفتن پیش پرداخت و حتی بهشون بگی از ایران امکان پرداخت نیست باور نمی کنن چون دیدن ایرانی هایی رو که این پول رو پرداخت کردن. متاسفم برای مملکتم. اگه شما بری از یه عربستانی یا یه مالزیایی بپرسی برف چیه نمی دونه چون تا حالا ندیده. حکایت ملت ماست که نمیدونن مسترکارت چیه چون تا حالا ندیدن. جالبه که یه پاکستانی مسترکارت داره ولی منه ایرانی ندارم و برای انجام شدن کارم باید پول زور بدم و تمام بدنم بلرزه که اگه پولم ریفاند بشه اون شرکت پرداخت کننده پولم رو پس بده یا نه.....
    دلم خون شده بخدا......

ApplyAbroad Superstar

سپاس از توجه شما
    بله ریفاند میشه معمولا ولی حتی دلیل ریجکت شدن هم واسه دانشگاه مهمه اینو من در جریانم.
    و اینکه متاسفانه آقایون و خانومای هموطن این دیپوزیت ها رو رفتن با موسسه های پرداخت بین المللی با دادن سود یا بهتر بگم اسگونت و پول زور دادن فرستادن به همین خاطره که دانشگاه ها از کلمه ی must استفاده میکنن برای گرفتن پیش پرداخت و حتی بهشون بگی از ایران امکان پرداخت نیست باور نمی کنن چون دیدن ایرانی هایی رو که این پول رو پرداخت کردن. متاسفم برای مملکتم. اگه شما بری از یه عربستانی یا یه مالزیایی بپرسی برف چیه نمی دونه چون تا حالا ندیده. حکایت ملت ماست که نمیدونن مسترکارت چیه چون تا حالا ندیدن. جالبه که یه پاکستانی مسترکارت داره ولی منه ایرانی ندارم و برای انجام شدن کارم باید پول زور بدم و تمام بدنم بلرزه که اگه پولم ریفاند بشه اون شرکت پرداخت کننده پولم رو پس بده یا نه.....
    دلم خون شده بخدا......
    سلام مجدد دوست عزیز

شرایطی را که میفرمائید کاملا درک و با شما عزیز دانشجو کاملا همدلی میکنم. با اینحال توجه داشته باشید که
    مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش.
    باید بگذرید از این مراحل. سخت است ولی گریزی هم نیست.

علیرغم درج آن کلمه must توصیه میکنم برای معافیت از پیش پرداخت م‌مکاتبه بفرمایید. امسال به خصوص شرایط طوریست که فضای همکاری با دانشجو که از قبل وجود داشت باز هم بیشتر شده است.
    HTH

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

دوستان سلام
    همه دانشگاه ها این دیپوزیت رو میخوان تا cas رو صادر کنن. باید حتما توی refund policy دانشگاه چک کنید که در چه صورت بر میگردونه. اکثر دانشگاه ها بر میگردونن یا درصدی رو کم میکنن یا مشخص کردن تا چه تاریخی میتونید درخواست برگشت بدید. معمولا دلیل ردی مهمه براشون و اگر دلیلش بر اساس مدارک خلاف یا مثلا مدارک ناقص بوده بر نمیگردونن. بایدحتما refund policy دانشگاه رو چک کنید . هرکدوم یه policy مخصوص خودشون رو دارن. اما مثلا من دیدم یک دانشگاه در لندن هم هست که کلا نوشته non refundable deposit و بر نمیگردونه. در خصوص مدرک زبان هم برای رشته های degree مثل مستر و لیسانس امتحان های دیگه هم قابل قبوله و خود دانشگاه میتونه تشخیص بده.

Junior Member

سلام
    من یه سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنین
    من پذیرش unconditional دارم اما تازه دو روز هست که پول رو به حساب بانک پارسیان انتقال دادم الان میتونم برای ۴ هفته بعدوقت بگیرم یا باید صبر کنم ۲۸ روز دیگه فرم درخواست وقت رو پر کنم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

بابت پذیرش تبریک میگویم امید که بقیه کارها هم به خوبی انجام شوند.

یا باید صبر کنم ۲۸ روز دیگه فرم درخواست وقت رو پر کنم؟

به نظرم معیار زمان تسلیم اپلیکیشن است. موقعی که اپلیکشن تحویل میدهید آن موقع باید ۲۸ روز پول در بانک مانده باشد. بنابراین اگر امروز مثلا پول را در حساب گذاشته اید یا موجودیش را کامل کرده اید بعد از ۲۸ روز میتوانید تقاضا نامه را ارسال کنید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Nhl29 نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنین
    من پذیرش unconditional دارم اما تازه دو روز هست که پول رو به حساب بانک پارسیان انتقال دادم الان میتونم برای ۴ هفته بعدوقت بگیرم یا باید صبر کنم ۲۸ روز دیگه فرم درخواست وقت رو پر کنم؟
    ویرایش توسط susighton : August 2nd, 2020 در ساعت 01:30 PM

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sami83 نمایش پست ها
    سلام. من هم الان وارد vfs شدم (تمام پرداخت های مربوط به اپلیکیشن و IHS رو در سایت اصلی وارد کرده بودم). اما وقتی مرکز تهران رو انتخاب کردم هیچ وقتی رو بهم نشون نمیده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)