صفحه 259 از 261 نخستنخست ... 159209249250251252253254255256257258259260261 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,581 تا 2,590 , از مجموع 2604

موضوع: سفارت انگلستان در تهران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در تهران و مشکلات

نقل قول نوشته اصلی توسط Awaken نمایش پست ها
    آیا اینکه نمیتونیم مدارک رو بارگزاری کنیم برامون مشکل ساز هست؟
    وقتی حضوری ببریم تا خودشون اسکن و اپلود کنن ایا برای ما هزینه ای داره؟ یا اینکه چون این ایراد از طرف خودشون هست برامون رایگان تموم میشه؟
    از طرفی کسی اینجا اخیرا از مصاحبه ویزای دانشجویی چیزی نمیگه! آیا اصلا مصاحبه ای درکار هست؟
    برای گرفتن ویزای تحصیلی چندبار باید وقت بگیریم بریم vfs ؟

یه نفر میگفت دوبار باید رفت، بار اول برای تحویل دادن مدارک و بعدش برای بار دوم برای مصاحبه با آفیسر...

درسته این حرف؟

ApplyAbroad Guru

آیا اینکه نمیتونیم مدارک رو بارگزاری کنیم برامون مشکل ساز هست؟
    وقتی حضوری ببریم تا خودشون اسکن و اپلود کنن ایا برای ما هزینه ای داره؟ یا اینکه چون این ایراد از طرف خودشون هست برامون رایگان تموم میشه؟
    از طرفی کسی اینجا اخیرا از مصاحبه ویزای دانشجویی چیزی نمیگه! آیا اصلا مصاحبه ای درکار هست؟
    این تاپیک برای مصاحبه نیست ولی بله مصاحبه انجام میشه هنوز و تلفنیه در اکثر مواقع. در ضمن اینکه امکان آپلود نیست دست من و شما نیست. به قول معروف همینه که هست. شما در تهران باید ببرید اسکن کنند و هزینه اضافی هم نداره.

Junior Member

سلام. کسی از روند تغییر تاریخ اعتبار ویزای ورود اطلاع داره؟ الان بیش از یک ماه هست که پاسپورت سابمیت شده. به سرویس 5.48 پوندی UKVI ایمیل زدیم که جواب دادن تصمیم گیری شده و ویزاسنتر باهاتون تماس میگیره ولی هنوز خبری نیست

Junior Member

برای گرفتن ویزای تحصیلی چندبار باید وقت بگیریم بریم vfs ؟

یه نفر میگفت دوبار باید رفت، بار اول برای تحویل دادن مدارک و بعدش برای بار دوم برای مصاحبه با آفیسر...

درسته این حرف؟
    کسی اگه در مورد این سوال هم چیزی میدونه لطفا بگه...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در تهران

سلام

من پذیرش گرفتم و الان تو پروسه ی گرفتن cas هستم
    با هیچ وکیل یا موسسه ای قرارداد نبستم و خودم دارم اقدام می کنم اما خیلی سردرگمم و اخیرا تو یه پیج اعزام دانشجو خوندم که هیچکس نمی تونه ویزا بگیره و بیخود اقدام نکنیم
    و اقدامم کنیم ریفیوز میشیم چون سفارت با توجه به کرونا فقط به یه تعداد محدود ویزا داده و دیگه ویزا نمیده
    واقعا اینطوره؟؟کسی تونسته این مدت اخیز ویزا بگیره؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

هیچکس نمی تونه ویزا بگیره و بیخود اقدام نکنیم
    و اقدامم کنیم ریفیوز میشیم چون سفارت با توجه به کرونا فقط به یه تعداد محدود ویزا داده و دیگه ویزا نمیده

احتمالا چیزی که میخواهم بگویم خوشایند نباشد چون میدانم زحمت کشیده اید تا پذیرش بگیرید و الان حتما میخواهید درس را شروع کنید و ادامه برنامه های زندگی...

نکته این است که نه به این شدت که شما خوانده اید ولی سفارتها با سرعت کمتری دارند ویزاهای دانشجویی را بررسی میکنند. دوستی به تازگی از گزارشی میگفتند که اتحادیه دانشگاههای انگلستان تهیه کرده و طی آن از دولت خواسته اند به صدور ویزای دانشجویی سرعت بدهند. همین گزارش ادعا کرده است که سفارت انگلستان در چین - که بزرگترین مشتری تحصیلات عالی برای انگلستان و آمریکا و استرالیا هست - تنها با ۱۰٪ سرعتی که سال گذشته کار کرده است الان کار میکند و برای همین دانشجویان زیادی به موقع برای کلاسهای حضوری نمیرسند.

شخصا خودم به کسانی که با هزینه شخصی میخواهند به انگلستان برای دوره های غیر دکتری -و حتی شاید دکتری-بیایند توصیه میکنم این کار را اگر ممکن است به تاخیر بیاندازند مگر از کیفیت کار دانشگاهشان برای این ترم و سال آینده ۱۰۰٪ مطمین باشند. در دو سه هفته اخیر در یک شیفت سریع و عجیب تعداد زیادی از دانشگاههایی که قبلا اعلام کرده بودند کلاسهایشان آنلاین است به سمت کلاسهای هیبرید که blended هم گاهی میگویند رفته اند در حالیکه بدنه علمی دانشگاه یعنی استادها با این متدها هنوز اشنایی ندارند. یکی دو تا از دوستان دیگر در دانشگاههای حتی نسبتا خوب گروه 1994 و راسل میگفتند که نارضایتی بین استادها زیاد است و حتی سیستمهای IT دانشگاهها هنوز آمادگی ندارند که چنین پلتفرمهایی را ساپورت کنند. بنابراین به نظر میرسد نوعی به همریختگی هست و برای کسانی که میخواهند حدود شایدحتی یک و نیم ملیاردتومان برای یکسال هزینه کنند احتمالا بهترین خدمات امسال آماده نباشد و بازگشت به نسبت این هزینه بالا نباشد.

HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط Nilookook نمایش پست ها
    سلام

با هیچ وکیل یا موسسه ای قرارداد نبستم و خودم دارم اقدام می کنم اما خیلی سردرگمم و اخیرا تو یه پیج اعزام دانشجو خوندم که هیچکس نمی تونه ویزا بگیره و بیخود اقدام نکنیم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

درسته که امسال واقعا شرایط درهم و نامعلومه ولی قضیه برای ما ایرانیا کاملا متفاوته
    شرایط کشور و نرخ ارز اونم پول گرونی مثل پوند واقعا بهم ریخته س و هر سال که میگذزه مهاجرت غیرممکن تر میشه

من برای مستر اقدام کردم.دانشگاه من این ترمو انلاین برگزار میکنه و بهم مهلت داده که تا یک اذر کلاسا رو انلاین شروع کنم و تا یک دی خودمو برسونم به دانشگاه
    بنظرتون تا اون موقع هم نمی تونم برسم؟؟در ثانی من الان راه برگشتی ندارم چون پول دیپازیتم تا وقتی ریفیوز نشم بهم برنمیگرده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nilookook نمایش پست ها
    سلام

به نظر من شما باید ببینید دانشگاهتون چه برنامه ای برای دانشجویان خارجی داره٬ همینطور که susighton هم توضیح دادن٬ اکثر دانشگاه ها مدل هایبرید را دنبال میکنند.
    من خودم هیات علمی هستم و مثلا دانشگاه ما اعلام کرده همه دانشجو های خارجی هم میتونن ترم را شروع کنن بصورت آنلاین و هر وقت که تونستن ویزا بگیرن و سفر کنن٬ حضوری هم بتونن شرکت کنن. گرچه دانشجوهای داخلی هم اگر ترجیح بدهند میتونن فقط آنلاین شرکت کنن.
    در نظر داشته باشید که دانشگاه ها بصورت کلی تمام تلاششون را میکنن که دانشجو از دست ندن و برای همین ما تمام تابستون در حال بازطراحی کورس ها بودیم که آمادگی اجرای این مدل جدید را داشته باشیم.
    ولی به هر حال تجربه کاملا متفاوتی برای دانشجو های جدید خواهد بود.

سلام،
    چطوری میشه پیگیری کرد که مدارکمون که تحویل سفارت دادیم تو چه مرحله ای هست؟؟ ایا مصاحبه ای هم در کار خواد بود یا خیر؟

Junior Member

سلام و ممنون از همه ی دوستانی که اینجا به ما دانشجوهای دست تنها کمک می کنن و پاسخگوی سوالاتمون هستن

من یه سوالی داشتم که هر چی سرچ کردم جوابشو پیدا نکردم
    تو سایت قسمت مدارک لازمبرای درخواست ویزا یه چیزی هست تحت عنوان جداسازی و مرتب سازی اسناد

"شما باید اسنادی را که می خواهید با درخواست خود ارسال کنید ، مرتب و تفکیک کنید.سند جداساز بارکد را دانلود و چاپ کنید. این یک صفحه جدا کننده بارکد برای هر دسته سند را فراهم می کند. همچنین نمونه هایی از اسناد معتبر را فهرست می کند."

من فایل پی دی افو دانلود کردم و بارکدو دیدم
    ولی نمی دونم چطوری باید روی مدارک جداسازی شده این بارکدو اتچ کنم؟؟باید بدم دفاتر ترجمه این کارو انجام بدن؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)