صفحه 49 از 61 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 602

موضوع: گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_azid نمایش پست ها
    کسی می دونه که با مدرک موقت میشه دانشگاه خارج از کشور ثبت نام کرد یا نه؟
    مدرک موقت اصلاً قابل ترجمه نیست!
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مونا جون نمایش پست ها
    سلام
    لطفا من رو راهنمایی کنید و از استرس رها کنید
    من دانشنامه کارشناسی + ریز نمره کارشناسی + دانشنامه کاردانی + مدرک آیلتس دارم و ترجمه هم دادم بکنن
    اما ریز نمره کاردانی بهم نمیدن و فقط یه کپی ازش بهم دادن که دادم دارالترجمه ترجمه غیر رسمی انجام بده
    خودش گفت موردی نداره و سوئد ایرادی نمیگیره
    میخوام نظر شما رو بدونم
    شما با ترجمه ریزنمرات کارشناسیت اپلای کن، برای ریزنمرات کاردانیت هم راهی نداری جز اینکه خودت درسایی که پاس کردی روی یه ورق معمولی بدون مهر و امضا ترجمه کنی و با اون اپلای کنی.
    بهتره با چندین دانشگاه مکاتبه کنید ببینید کدامهاشان شرایط شما را میپذیرند.
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_azid نمایش پست ها
    کسی می دونه که با مدرک موقت میشه دانشگاه خارج از کشور ثبت نام کرد یا نه؟
    ببین دوست من، اگه میتونی که مدرک اصلی رو بگیری که ریسک نکن، اما اگه غیر ممکنه، بده به یه دارالترجمه که روی سربرگ خودشون با مهر مترجم برات انجام بدن و البته دیگه مهر دادگستری و وزارت خارجه نمیخوره.
    من یکی از دوستام رو اینجوری براش اپلای کردم خدارو شکر که جواب دادم، احتمالاً زمان ثبت نام اصلی خودم هم که در دانشگاه مقصد باید انجام بشه، چاره ای جز این کار ندارم. موفق باشید.
    "البته معمولاً باید متعهد بشی که مدرک اصلی رو هم براشون ترجمه شده میبری."
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر -سخت افزار - دانشگاه آزاد اسلامي تهران مركزي

با سلام به دوستان
    من براي ريز نمراتم به ساختمان اسكندري واحد مركز مراجعه كردم و درخواست رو با مدارك كامل و فيش واريزي تحويل دادم. الان درست 33 روز ميگذره و هنوز ريز نمرات من آماده نشده. بنظر شما طبيعي است؟راهنمايي كنيد. سپاسگزارم

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

من که یه واحد دیگه هستم فقط 1 ساعت طول کشید! چطور برای شما 33 روز طول کشید؟ کمی مشکوکه. آخه چیزی نیست که! یکی باید پرینت بگیره، چهارنفر هم باید مهر و امضا کنن، بعدش دبیرخانه تایید کنه. تازه اینو گرفتی شما باید بری سازمان مرکزی تایید کنی.

- جان ماکسول

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر -سخت افزار - دانشگاه آزاد اسلامي تهران مركزي

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty123456 نمایش پست ها
    من که یه واحد دیگه هستم فقط 1 ساعت طول کشید! چطور برای شما 33 روز طول کشید؟ کمی مشکوکه. آخه چیزی نیست که! یکی باید پرینت بگیره، چهارنفر هم باید مهر و امضا کنن، بعدش دبیرخانه تایید کنه. تازه اینو گرفتی شما باید بری سازمان مرکزی تایید کنی.
    اينا ميگن كل مراحلشو خودمون انجام ميديم. خودشون ميفرستن مركزي و جواب ميگيرن.

اما در كل يكم نگران شدم. نمي دونم چي شده اينقدر طول كشيده. اين مسئولين دانشگاه آزاد هم كه جواب آدمو درست نمي دن.
    ویرایش توسط shamim65 : August 25th, 2010 در ساعت 02:39 PM

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط LouisArmstrong نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    من براي ريز نمراتم به ساختمان اسكندري واحد مركز مراجعه كردم و درخواست رو با مدارك كامل و فيش واريزي تحويل دادم. الان درست 33 روز ميگذره و هنوز ريز نمرات من آماده نشده. بنظر شما طبيعي است؟راهنمايي كنيد. سپاسگزارم
    برادر اون ساختمون اسکندری به قول معروف شتر با صاحبش گم میشه! شما برو یکبار دیگه یه پرس و جویی بکن. به این ها هیچ اعتباری نیست.

سلام دوستان
    صفحات اين موضوع خيلي زياده منم خيلي عجله دارم نميتونم بخونمشون اگه ممكنه جواب منو بديد ممنون ميشم .
    1- با گواهي موقت دانشگاه آزاد نميشه اپلاي كرد ؟
    2- اگر بخوام مثلا براي 4 تا دانشگاه اپلاي كنم بايد بايد 4 تا ريز نمره از دانشگاه بگيرم كه مهر مركز روش خورده يا يكي رو بگيرم و بعد از روش كپي كنم و همون دارالترجمه مهر بزنه كافيه (واسه هر ريز نمره 4500 تومان ميگيره دانشگاه)
    ممنون

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط superwise نمایش پست ها
    سلام دوستان
    صفحات اين موضوع خيلي زياده منم خيلي عجله دارم نميتونم بخونمشون اگه ممكنه جواب منو بديد ممنون ميشم .
    1- با گواهي موقت دانشگاه آزاد نميشه اپلاي كرد ؟
    2- اگر بخوام مثلا براي 4 تا دانشگاه اپلاي كنم بايد بايد 4 تا ريز نمره از دانشگاه بگيرم كه مهر مركز روش خورده يا يكي رو بگيرم و بعد از روش كپي كنم و همون دارالترجمه مهر بزنه كافيه (واسه هر ريز نمره 4500 تومان ميگيره دانشگاه)
    ممنون
    سلام
    شما اگر کمی‌ حوصله میکردین و صفحات قبلی رو میخوندین جوابتون رو میگرفتین،با جستجو هم لازم نبود همه صفحات رو بخوانید.
    ۱-بستگی به دانشگاه داره.بعضی‌ از دانش گاهها با همون ریز نمره و ترجمه غیر رسمی‌ مدرک پذیرش میدن و بعد از پذیرش ازتون اصل مدرک رو میخوان،
    ۲-نه،شما باید یک سری ریز نمرات از دانشگاه بگیرید و برای ترجمه بگید ۴ سری ترجمه کنند.
    موفق باشید

ببخشيد يه سوال ديگه :
    من كارداني به كارشناسي دارم . نيازي هست ريز نمرات كارداني را هم ترجمه كنم يا فقط كارشناسي كافيه ؟ ( آخه كارداني رو يه شهري گرفتم و كارشناسي رو يه شهر ديگه خودمم شهر سوم زندگي ميكنم و رفت و آمد بين اين دانشگاه آزادا با اين به هم ريختگيشون خيلي سخته ) . ميتونم از دانشگاهي كه كارشناسي گرفتم كپي ريز نمرات كارداني رو بگيرم و خودم كارهاشو انجام بدم؟

باسپاس فراوان

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)