نقل قول نوشته اصلی توسط pooper نمایش پست ها
سلام !
دوستان من ترم آخر ارشد مدیریت مالیم دانشگاه صنعت نفت ! (رتبه 40 ) مغدل بالای 17 .لیسانس مدیریت صنعتی معدل 16.54
واسه اپلای کردن میخوام شروع کنم ! از سختیاشم خبر دارم ! فرض کنیم که تافل بالای 100 بگیرم و جی مت 700 به بالا
در رابطه با موضوعات جدید مالیم اطلاعات خوبی دارم ! با شبکه های عصبی و پیش بینی سری های زمانی با این روش آَشنایی کامل دارم ( بخشی از پایان نامه ) با منطق فازی و مدل سازی مالی تو متلبم آَشنایی کامل دارم ( بخشی از پایان نامه ) فکر کنم حداقل دوتا مقاله داخلی از پایان نامه بتونم بدم ! از استادای خوبیم میتونم ریکام بگیرم ( شریعت پناهی و ...)
دوستان سوال من اینه که من خودمو برای چه سطح دانشگاهی آماده کنم !؟
اصلا میشه رو کشور های آمریکای شمالی حساب باز کرد ؟
سلام امیدوارم خوب باشین من بعد از باز ۱ سال اومدم اینجا.
در پاسخ شما باید گفت واقعاً اگه بخواهید و روی کارتون تمرکز کنید به هر چیزی بخواید می‌رسید.
فقط خودتون و محدود به یک جا نکنید به همه جا فکر کنید. شاید راه آمریکا از اروپا، مالزی، استرالیا برای شما راحت تر باز بشه، منظورم اینکه به نظر من رسیدن به اونجا شدنیه اما شیب تندی داره، گاهی‌ می‌شه به قوله رسید اما برای اینکه از شیب کم کرد باید مسافت بیشتری و طی‌ کنید، ضررش شاید زمانی‌ باشه فقط، اما سودش تجربست و در جا نزدن و بالا بردن شانس (در واقع اینجا دارین وقت رو صرفه جوی می‌کنید)
من با معدل زیر ۱۳ دارم دکترای فاینانس در انگلیس میخوندم (رشته مهندسی‌ بودم) و در ۲ دانشگاه Russell Group در UK در حال تدریس هستم، در یکی‌ برای UG و PG. پس اگر من تونستم شما حتما میتونید

در واقع نگفتم آسونه، گفتم شدنیه

اگر کسی‌ هم گفت شدنی نیست اونم داره راست میگه، چون اون از دیده خودش میگه باید ببیند جایگاه جهان‌بینی شما کجاست نسبت به اون طرف.

شاد و تندرست باشید