صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 82

موضوع: Cleveland State University

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : Cleveland State University

نقل قول نوشته اصلی توسط AlexanderEE نمایش پست ها
    در مهندسی و مقطع تحصیلات تکمیلی
    ظاهراً شما مکانیکی هستید.

رنک مکانیک : 143 تا 170

رنک برق : 138 تا 177

رنک کلی مهندسی : 145 به بعد
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

با سلام
    این دانشگاه وضعیتش تو رشته مهندسی صنایع چطوره؟ فاند دادنش واسه دکترا خوب و کافی هست؟ ممنون از شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering, Cleveland State University

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid369 نمایش پست ها
    با تشکر از هر دو دوست عزیز
    ممکنه در مورد وضعیت فاند دادن به دانشجوهای مستر توضیح بدید. آیا به مسترها(مخصوصا مکانیک یا بایو) فاند میدن؟
    آیا امکان اپلای برای دکترای مستقیم در این دو رشته وجود داره؟
    ممنون

sorry if I am writing in English. it seems finglish is against the website`s regulations and I dont have Farsi Kyboard
    about the funding and scholarships it really depends on the majors and whether you are about to be Master`s or PHD student. and sometimes even depends on the professors that you want to work with. whether they have any open position or even if you don`t want to work with anyone you have the chance to get financial aid from department which is possible and depends on your GPA and how serious you ask for it and how much perseverance you got.
    One more thing for those who are just worried about ranking and these stuff. let me be clear. I`m not saying being in a top university is not such a big deal but the thing is if you didn`t go to the top 100 it really doent matter that much if your university is 400 500 or 900 in ranking. at the end you need to find a job and guess what no one ask you which university you are graduated from. You will be asked what you can do for them and what have you done before?
    I had a lot of friends who didn`t apply for regular schools jus because they wanted to be in Stanford or MIT and lost their chance to come here and maybe find their ways in other stuff like a good research which can be done in a regular college .
    Transferring from one university to others from one major to other one or anything else is piece of cake
    The most important thing is to step on US soil. You will figure it out from there.
    search well get information about everything in the town you are applying to and I am sure if you problem is money, you will be fine at the end.
    Lots of Iranians came here so far and almost all of them specifically who where in Engineering either got full- or partial funding.
    ویرایش توسط alihabibi1367 : August 5th, 2014 در ساعت 01:36 AM

با سلام میخواستم از آقای راشوند تشکر کنم به خاطر راهنمایی.
    ببخشید واسه دکترا هم دانشگاه شما فاند میده؟ شرایطشون چیه
    با تشکر از همه دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Qazvin Islamic Azad University_Control Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rezagholamneja نمایش پست ها
    با سلام میخواستم از آقای رشوند تشکر کنم به خاطر راهنمایی.
    ببخشید واسه دکترا هم دانشگاه شما فاند میده؟ شرایطشون چیه
    با تشکر از همه دوستان
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    خواهش می کنم. من سعی می کنم اطلاعات دقیقی رو از اینجا منتقل کنم که دوستان با آگاهی کامل اپلای کنند. لطفا رشتتون رو بفرمایید تا من بتونم کامل بهتون بگم. ولی به طور کل اینجا به دانشجویان دکترا فاند می دند.
    شرایط هم می تونید با مراجعه به وب سایت دانشگاه و مطالعه دفترچه راهنما ببینید. اگر رشته شما مهندسی هست می تونید ار این لینک استفاده کنید:
    http://catalog.csuohio.edu/preview_p...5&returnto=982

Junior Member innertide آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام.
    من هفته قبل نامه اسکالرشیپم از این دانشگاه برای دکترا برق اومد. این نامه با متن زیر شروع میشه:

I am pleased to offer you an appointment as a full-time Graduate Assistant in the
    Department of Electrical and Computer Engineering. This Graduate Assistantship has
    both teaching and research responsibilities. As such, you will be supported with a full
    tuition waiver during the academic year of 2015. This appointment requires that you
    devote to this assistantship 10 hours per week. The research you will be doing is
    competitively funded and may become associated with your dissertation research, so it
    will be to your advantage to invest significant effort.

از دوستانی که اونجا درس می خونند می خواستم بپرسم که میزان حقوقی که برای یه دانشجو دکترا برای 10 ساعت کاری هفته ای در نظر گرفته میشه چقدره؟
    ممنون.

سلام من می خواهم برای دکترا اقدام کنم راهنمایی می کنید ؟

Junior Member innertide آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnazmehri نمایش پست ها
    سلام من می خواهم برای دکترا اقدام کنم راهنمایی می کنید ؟
    سلام. در اینجا تمامی مراحل اپلای گام به گام وار برای دانشجویان انترنشنال توضیح داده شده.
    http://www.csuohio.edu/international...pply-admission

موفق باشید.

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

سلام. ببخشید سیستم ریکام فرستادن این دانشگاه چه شکلیه؟ الان توی اپلیکیشن فرم که هیچ جایی برای معرفی رفرنس ها نیستش!
    ضمنا چرا جایی برای آپلود رزومه و sop نداره؟ یعنی باید پست بشه؟

متشکرم
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Qazvin Islamic Azad University_Control Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alpachino10 نمایش پست ها
    سلام. ببخشید سیستم ریکام فرستادن این دانشگاه چه شکلیه؟ الان توی اپلیکیشن فرم که هیچ جایی برای معرفی رفرنس ها نیستش!
    ضمنا چرا جایی برای آپلود رزومه و sop نداره؟ یعنی باید پست بشه؟

متشکرم
    با سلام

من که دو سال پیش اپلای می کردم باید مدارک رو پست می کردیم. شما رزومه و سایر مدارکتون رو باید پست کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)