صفحه 47 از 77 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 767

موضوع: چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

Junior Member mobina87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    SBU

پیش فرض پاسخ : چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

نقل قول نوشته اصلی توسط manmanmanman نمایش پست ها
    سلام
    برای پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه های کره نمیشه از ویزا کارتای معمولی استفاده کرد و ویزا کارت باید 3D authentication رو ساپورت کنه. من به چند موسسه پرداخت تو تهران مراجعه کردم که نشد. حالا به نظرتون چه کار کنم.
    سلام

با خود سایت دانشگاه تماس بگیرید و مشکل رو بگید. معمولا خود دانشگاه ها راه حلی دارند برای مشکل پرداخت.
    موفق باشی دوست عزیز

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA گرایش - لیسانس کشاورزی- دانشگا�

نقل قول نوشته اصلی توسط manmanmanman نمایش پست ها
    سلام
    برای پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه های کره نمیشه از ویزا کارتای معمولی استفاده کرد و ویزا کارت باید 3D authentication رو ساپورت کنه. من به چند موسسه پرداخت تو تهران مراجعه کردم که نشد. حالا به نظرتون چه کار کنم.
    دانشگاه های کره نمی دونم چرا علاقه وافری دارند به IE و استفاده از Activex ، یعنی سطح ریسک انقدر بالاست که هیچ جا قبول نمی کنه مشخصات کارتش رو بزنه توی سایتشون! شاید همین پیشنهاد ایشون بهتر باشه که با دانشگاه تماس بگیرید و بخواهید که لااقل یک حساب بانکی بدن که واریز به حساب انجام بدید. یعنی به صورت حواله TT به جای پرداخت آنلاین.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_power نمایش پست ها
    دوستان پس چند تا نتیجه گیری.درستن اینا ؟

1. کسی که مستر کارت داره اگه ما از اینجا بخوایم با آی پیه ایران با مستر کارته طرف اپلیکیشن فی رو پرداخت کنیم کارتش مسدود میشه؟

2. اگه شخصی که کارت داره خودش خارج از کشوره میتونیم مرحله ی پرداخته فی رو به عهده ی اون بذاریم

3. میشه از موسسات ارزی برای پرداخت اپلیکیشن فی کمک گرفت ؟

4.کارت های پارسیان کار راه نمیندازن؟
    دوست عزیز من از یک کشور اروپایی مستر کارت دارم، با آی‌پی ایران هم خرید کردم(بلیط هواپیما و ویزا) برای کارت و حسابم مشکلی پیش نیومده
    اگر کسی باشه میتونی بهش بدی پرداخت کنه
    از موسسات هم میتونی کمک بگیری، فقط مواظب باش خیلی گرون نگیرن ازت
    کارت های بانک پارسیان در اکثر موارد به درد نمیخوره چون بی نام و بدون آدرس صادر میشه .
    موفق باشید

دوستان خوبم خیلی ممنون که منو راهنمایی کردید. فقط یه سوال دیگه داشتم که اگه راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم. من با دانشگاه تماس گرفتم و در مورد مشکلم توضیح دادم. اونام یه شماره حساب و نام بانک و غیره رو دادن و گفتن پول رو بریزم به اون شماره حساب. حالا میخواستم ببینم برای اینکار به کجا مراجعه کنم. مبلغی که باید بریزم 100$ هستش.
    خیلی ممنون

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

دوستان من چند بار خرید اینترنتی با Visa gift card داشتم تجربمو می نویسم خودتون قضاوت کنین.
    من ویزا کارت رو از یک شرکت ایرانی خریدم و این شرکت بصورت پیش فرض آدرس رو دوبی زده بودند.من هم یرای انجام خرید از وی ** ان استفتده کرده بودم.سایت اولی به علت یکی نبودن آدرس کارت و آدرس IP من ناموفق اعلام کرد خریدمو رفتم وب سایت دوم و همین ماجرا پیش اومد.
    بعدش من آدرس ویزا کارتم رو به آدرس خونمون تغییر دادم و حتی کد پستی خونمونو زدم و دوباره از همون سایت با IP اینترنت خودم(ایران ) پرداخت رو انجام دادم .Verification کمتر از 30 دقیقه طول کشید و خریدم انجام شد.2 بار با این روش خرید کردم.

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

دوستان ما اگه یه آشنایی توی یه کشور خارجی داشته باشیم واسه پرداخت فی کافیه یا باید حتما توی همون کشوری که دانشگاه مقصد اونجا واقعه آشنا داشته باشیم؟یعنی من که داییم آمریکا زندگی میکنه واسه هر دانشگاهی تو هر جای دنیا میتونم از داییم بخوام که فی رو بده؟

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parham_12 نمایش پست ها
    دوستان ما اگه یه آشنایی توی یه کشور خارجی داشته باشیم واسه پرداخت فی کافیه یا باید حتما توی همون کشوری که دانشگاه مقصد اونجا واقعه آشنا داشته باشیم؟یعنی من که داییم آمریکا زندگی میکنه واسه هر دانشگاهی تو هر جای دنیا میتونم از داییم بخوام که فی رو بده؟
    بستگی داره کارت ایشون چی هست. اگه ویزا و مستر باشه مشکلی نداره و میشه پرداخت کنن. اما اگه یه سری کارت های اعتباری دیگه باشه ممکنه محدودیت هایی داشته باشه.

البته به هر حال ایشون باید هزینه تبدیل ارز و شاید هزینه پرداخت بین المللی رو هم بپردازن.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

دوست عزیز،اگر شما نیاز به پرداخت با کارت اعتباری دارید، دایی شما میتونن پرداخت کنن و اصلا مهم نیست ولی اگر نیاز به حواله یا وایر ترنسفر دارید و دانشگاه شما در اروپا باشه ایشون باید هزینه زیادی بابت کارمزد برای حواله بپردازن...

این وایر ترنسفر که فرمودید چیچی هست؟کلا سیستم پرداخت فی توسط دانشگاه های مختلف با هم فرق دارن؟و کلا چه شیوه های پرداختی توسط دانشگاها مرسومه؟
    من عموم اسپانیا زندگی میکنه. واسه دانشگاه های اروپایی اگه عموم فی رو بده بازم این حواله هه رو میخواد؟ کلا من آشنای نزدیک توی کشورهای آمریکا، کانادا، سوئد و اسپانیا و امارات و کویت دارم که میتونم واسه پرداخت فی روشون حساب کنم. میتونم همه ی دانشگاه ها رو با این آشناهام پوشش بدم؟ برای کدوم دانشگاه از کی بخوام فی رو بده بهتره و ارزونتر در میاد؟دانشگاه های آسیایی فرق خاصی ندارن؟مثلا دانشگاه استانبول یا کویت یا امارات؟
    میشه یکمی جزیی تر راجب انواع روش های پرداخت فی به دانشگاه های مختلف توضیح بدید؟
    شرمنده که اینقد سوال میپرسم. من تازه کارم و تازه دارم با اصطلاحات آشنا میشم.

این وایر ترنسفر که فرمودید چیچی هست؟کلا سیستم پرداخت فی توسط دانشگاه های مختلف با هم فرق دارن؟و کلا چه شیوه های پرداختی توسط دانشگاها مرسومه؟
    من عموم اسپانیا زندگی میکنه. واسه دانشگاه های اروپایی اگه عموم فی رو بده بازم این حواله هه رو میخواد؟ کلا من آشنای نزدیک توی کشورهای آمریکا، کانادا، سوئد و اسپانیا و امارات و کویت دارم که میتونم واسه پرداخت فی روشون حساب کنم. میتونم همه ی دانشگاه ها رو با این آشناهام پوشش بدم؟ برای کدوم دانشگاه از کی بخوام فی رو بده بهتره و ارزونتر در میاد؟دانشگاه های آسیایی فرق خاصی ندارن؟مثلا دانشگاه استانبول یا کویت یا امارات؟
    میشه یکمی جزیی تر راجب انواع روش های پرداخت فی به دانشگاه های مختلف توضیح بدید؟
    شرمنده که اینقد سوال میپرسم. من تازه کارم و تازه دارم با اصطلاحات آشنا میشم.
    اینکه میگید تازه کار هستید، مگه میخواید کار صرافی بکنید؟ :دی
    خیلی پیچیده نیست، اگر پرداخت آنلاین هست، فرقی نمیکنه از کجا باشه، با هر کارتی که بود از هر آشناتون بود بدید موردی نیست، ولی اگر گفتن از طریق بانک بفرستید(وایر ترنسفر) اگر دانشگاهتون تو اروپا باشه، بهتره که آشناتون از اروپا پرداخت کنه، اگر دانشگاهتون تو کشوری هست که توش پول یورو رایج هست، بهتره از کشوری پول رو بفرستید که پول رایجش یورو هست. اگر دانشگاه هم آسیایی هست، بازم موردی نیست، از هرجایی باشه مشکلی نیست.
    سوال بیشتری بو پیغام خصوصی بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)