سلام مجدد، عذرخواهی می کنم که دیر جواب میدم، درگیر بودم به شدت و تو ذهنم بود که اولین فرصت این کار رو انجام بدم، ببینید ایمیل زدن رو تازه شروع کردم و نحوه متن ایمیل رو هم با سرچ کردن توی همین فروم نوشتم. بنابراین با همین اطلاعات موجود دوستان در صورتی که وقت بذارن میتونن یه متن ایمیل خیلی خوب بنویسن
خب اولین کاری بچه ها پیشنهاد کرده بودن و منم سعی کردم رعایت کنم این بود که یه متن کلی برای همه نمیفرستم، هر استادو جدا بررسی میکنم ، زمینه کاری و مقالات و ریسرچگیت و خلاصه هرچی که ازش بتونم پیدا کنم و چک میکنم. حتی خیلی مهمه که بررسی کنید استاد توی این سالهای آخر تو چه زمینه ای داره کار میکنه. چون به نظر من ممکنه 20 سال پیش روی یه موضوعی خیلی کار کرده باشه و کلی هم مقاله داشته باشه ولی الان زمینه کاریش عوض شده باشه، مثلا همین ایمیلی که من گرفتم دو تا مورد خاص داشت. یکی اینکه استاد فیلد کاریش تقریبا مشابه بود و من رفتم توی مقالاتش سرچ کردم و شبیه ترین اونا رو بررسی کردم و توی متن ایمیلمم نوشتم که فلان مقالاتت تحت تاثیرم قرار داده و دومم اینکه گفتم اساتید ارشدم هر دوشون اونجا درس خوندن و اونا منو تشویق به ادامه تحصیل در این دانشگاه کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
سلام دوست عزیز

اولا به شما تبریک میگویم.این ایمیل خیلی از دید من مثبت است و استاد به نظر کاملا تحت تاثیر قرار گرفته اند. چنین پاسخ مثبتی خیلی متداول نیست. ملیت استاد را میدانید؟
تبریک مجدد. این پاسخ در اولین ایمیل بود؟ اگر در مورد خودتان و محتوای ایمیل بنویسید دوستان میتوانند از تجربه شما استفاده کنند.
موفق باشید