صفحه 30 از 589 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394080130530 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Member sharifi.chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی، شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

سلام دوستان
    استادي به من يه همچين جوابي در ازاي ميلم داده:
    Hello,
    While I do find your background interesting and a good fit, I do not currently have funding for a student in that area. If you are still interested in pursuing the topic at ..., I would be very happy to have you work in my lab with the intent that we would work towards proposals that could eventually fund your work.

thank you

خوب من حالا موندم چه جوابي بهش بدم...بحث فاند رو الان مطرح كنم؟ بد نيست اگه همين الان از فاند صحبت كنم و بگم كه برا من ضروريه؟...ممنون ميشم دوستان راهنمائي كنند.(در ضمن من از اين دانشگاه پذيرش بدون فاند دارم و فاند برام مسئله ي حياتي است).
    مرسي

خوب چیزی واسه از دست دادن نداری که بخوای نگران باشی‌
    چون میگی‌ اگه fund نگیری نمیتونی‌ بری حتا واسه یه ترم
    بهش واضح بگو که من نمیتونم خودمو suport کنم حتا واسه یک ترم
    واسه همین ضروری هست که suport بشم
    بگو علاقه داری که باهاش کار کنی‌ .. اما بپرس گارانتی وجود داره که تو پروژه رو استارت کردی fund بهت تعلق بگیره
    البته ادبیات خیلی‌ محترمانه و خاضعانه به کار ببر....

موفق باشی‌

Senior Member sara123 آواتار ها

Adjunct Faculty ها هم میتونن دانشجو بگیرن؟؟؟؟
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    نه
    من امتحان كردم. حواله مي دن به core faculty. يعني نهايتا مي تونن co-supervisor بشن
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

INGWAY
    Guest

تا جایی که میدونم نه، حداقل PhD نمیتونه بگیره. Adjunct همونطور که از اسمش هم پیداست یه چیز موقتی هست. حالا ممکنه حتی یک درسی هم ارائه بده ولی بازهم دلیل نمیشه. از این مهمتر اول باید مطمئن بشید که اون استاد در حال حاضر حضور فیزیکی توی اون دانشگاه داره یا نه. اینکه اسمش توی سایت هست دلیل بر حضورش نیست. تازه اگر هم حضور داشته باشه دلیلی نداره برای 4-5 سال ادامه پیدا کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi.chem نمایش پست ها
    سلام دوستان
    استادي به من يه همچين جوابي در ازاي ميلم داده:
    Hello,
    While I do find your background interesting and a good fit, I do not currently have funding for a student in that area. If you are still interested in pursuing the topic at ..., I would be very happy to have you work in my lab with the intent that we would work towards proposals that could eventually fund your work.

thank you

خوب من حالا موندم چه جوابي بهش بدم...بحث فاند رو الان مطرح كنم؟ بد نيست اگه همين الان از فاند صحبت كنم و بگم كه برا من ضروريه؟...ممنون ميشم دوستان راهنمائي كنند.(در ضمن من از اين دانشگاه پذيرش بدون فاند دارم و فاند برام مسئله ي حياتي است).
    مرسي
    خب اين كه مي گه الان فاند نداره. منظورش اينه كه بريد اونجا و شروع كنيد تا بعدش پروپوزال تعريف كنه و نهايتا بتونه فاند بگيره. پس اينكه بخواهيد الان درخواست فاند كنيد، به نظر من فايده اي نخواهد داشت. به نظرم از graduate فاند رو پيگيري كنيد و ببينيد كه مي تونن ترم يا سال اول رو ساپورت كنن تا بعدش اين استاد كاري كنه
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

کسایی که برای مستر اقدام میکنند ... و ترم 4 مستر تز دارن. هم باید پروپوزال ارائه بدن واسه اپلای ؟
    I am Back

ApplyAbroad Guru

همونطور که دوستمون احسان گفتند یک adjunct professor فقط میتونه co-supervisor بشه.

Junior Member

جواب زیر واسه یکی از استادایی که بهش ایمیل زدم :

Thank you for your message. Unfortunately, I am not accepting any more graduate students at this particular time. I will forward your message to other professors in our department who may be interested in accepting someone with your qualifications and interests.

Best wishes,

1- حالا من میخوام این جواب رو بفرستم نظرتون چیه :

thanks a lot for your response and consideration.

it would be my great honor to work under your supervision, but at this particular time it seems my misfortune that I can not utilize your valuable knowledge and noteworthy experiences.

2- بنظرتون مودبانه هست اگه بپرسم برای کی میفرسته یا اینکه منتظر شم تا یکی جواب بده؟!!!

Member

به نظر من حالا که میخوای تشکر کنی بپرس و خودتو خلاص کن ....حالا که هنوز جوابه استاد داغه... تا اگه یه مدت بعد خبری از کسی نشد بری سراغ اون استادی که گفته.ممکنه یادش بره....
    به من یکی از استادای خوب تو کانادا جواب داده بود که بک گروندت خوبه ولی من یکار دیگه میکنم ولی من به استادای تو زمینه ی تو رزومتو میفرستم.من اشتباه کردم نپرسیدم به کی....بعدشم هرچی میل زدم که آقا چی شد کی رو میگفتی جواب نداد....