صفحه 333 از 589 نخستنخست ... 233283323324325326327328329330331332333334335336337338339340341342343383433 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,321 تا 3,330 , از مجموع 5888

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوتونيک-دانشگاه تبريز

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

با سلام
    به نظر شما تو ایمیلی که میزنم اول باید خودمو معرفی کنیم یا اینکه اول از همه بگم که اصن برای چی دارم میل میزنم؟ یه سوال دیگه هم دارم اینکه اگه از یکی از مقاله های اون استاد تو پایان نامه استفاده کرده باشم و این نکته را تو میل بخوام بگم اینجوری بگم خوبه؟. I had read your article about electro optical effect in liquid crystals and I used it in my thesis
    با سپاس:-)

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط tafshar11332 نمایش پست ها
    با سلام
    به نظر شما تو ایمیلی که میزنم اول باید خودمو معرفی کنیم یا اینکه اول از همه بگم که اصن برای چی دارم میل میزنم؟ یه سوال دیگه هم دارم اینکه اگه از یکی از مقاله های اون استاد تو پایان نامه استفاده کرده باشم و این نکته را تو میل بخوام بگم اینجوری بگم خوبه؟. I had read your article about electro optical effect in liquid crystals and I used it in my thesis
    سلام
    اگه اسم ایمیلتون به نام خودتونه (که بهتره به همین شکل باشه) ایرادی نداره که اول اسمتونو نگین اما در آخر ایمیل حتما اسمتونو ذکر کنید. در غیر اینصورت بهتره همون اول اسمتونو بگید. به صورت کلی بهتره در یک خط یه مقدار خودتونو معرفی کنید و از دانشگاه و کشورتون بگید.
    این جمله تون هم با اجازتون من یکم تغییرش میدم (نظر شخصی خودمه، باز هرجور خودتون فکر می کنین بهتره بنویسین):

I had read your article about electro optical effect in liquid crystals and I can proudly confirm that it was very useful in my final thesis evolvement.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوتونيک-دانشگاه تبريز

منظورتون از اسم ایمیل سابجکتشه؟چون من سابجکتشو این گذاشتم:Request for phd position اون چند خط اول هم هیچی از خودم نگفتم فقط گفتم که صفحتونو دیدمو احساس کردم که به کار من نزدیکه و این که قبلن مقالتونو خونده بودم و بعد از اینا خودمو کامل معرفی کردم البته اسممو آخرش آوردم
    بازم ممنون:-)

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه

منظورتون از اسم ایمیل سابجکتشه؟چون من سابجکتشو این گذاشتم:Request for phd position اون چند خط اول هم هیچی از خودم نگفتم فقط گفتم که صفحتونو دیدمو احساس کردم که به کار من نزدیکه و این که قبلن مقالتونو خونده بودم و بعد از اینا خودمو کامل معرفی کردم البته اسممو آخرش آوردم
    بازم ممنون:-)
    نه منظورم آدرس خود ایمیل و یا اسمیه که در تنظیمات ایمیل برای خودتون تعریف کردین.
    به نظر من اگه اول در یکی دو خط خودتونو معرفی کنید بهتر از اینکه از همون خط اول بگید صفحتونو دیدم و مایل به همکاری هستم.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**

یه همچین پترنی باشه:

Dear Professor xx
    My name is xxxx and I am graduated in xxx from University of xxxx. I have been following your research for a while and your work on xxxx had a great influence on my thesis. بعد اینجا یکم جزئیات میگی که از فلان و فلان مقاله خوشم امد و کلا یکم هندونه زیر بغلش میزاری و میگی که چطور از کارش تو پروژه استفاده کردی و تشکر میکنی ازش. بعد میری سر اصل مطلب میگی که میخام ادامه تحصیل بدم و به کارتون خیلی علاقه مندم و خوشحال میشم اگه بتونم زیر نظرتون کار کنم. کل ایمیل هم در حد 2 3 پاراگراف کوتاه باشه. رزومه رو هم اتچ کن بره

با سلام
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوتونيک-دانشگاه تبريز

خیلی ممنون از توضیحاتتون:-))) فقط یه چیزی اینکه بگم my name is ...ضایع نیست؟!!آخه یه سری از دوستان میگن اینجوری ننویسیم بهتره، من راستش اول اسممو نیووردم آخرش آوردم

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

خیلی ممنون از توضیحاتتون:-))) فقط یه چیزی اینکه بگم my name is ...ضایع نیست؟!!آخه یه سری از دوستان میگن اینجوری ننویسیم بهتره، من راستش اول اسممو نیووردم آخرش آوردم
    سلام
    آوردن اسم در اول ایمیل وقتی شما در انتها اون ایمیل اسمتون رو میارید به هیچ وجه نیاز نیست و حتی نازیبا هم جلوه میکنه. استاد در انتها ایمیل و در امضای شما اسم شما رو می بینه، دیگه چه نیازیه اول ایمیل هم دوباره اونو بیارید؟ به جای اون جمله هم This is... قشنگ تره.
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

سلا دوستان،

من برای دانشگاه وسترن آنتاریو اپلای کردم که توسط دپارتمان دانشگاه ادمیت شدم، حالا فقط باید استاد پیدا کنم. من با توجه به ادمیشن دپارتمان میخوام به استادا ایمیل بزنم. متن ایمیلمو میذارم اگه لطف کنید راهنماییم کنین که چطوری بهترش کنم واقعا ممنون میشم. من تاحالا تجربه اینکه اول دپارتمان تایید کنه و بعد از اون به استاد بخوام ایمیل بزنم رو ندارم لطفا راهنماییم کنین.

Dear Professor XXX,

I applied for the PhD program in Mechanical Engineering at Western University, and I was admitted by the department with funding eligibility.

I recently obtained my master in Mechanical Engineering from Azad University of Mashhad, Iran with a GPA of 18.56/20. I have a number of hands-on experiences about active/passive flow control methods, and turbulent flows. In my master thesis, I studied suction and blowing flow control approaches, and their optimization. I have also carried out some experimental and numerical investigations in the field of multiphase flows. I published several papers in esteemed ISI journals in the fields of flow control approaches, and multiphase flows.

Your field expertise, particularly flow control and boundary-layer flows, are fascinating for me owing to my prior studies and my research interests. Your research activities are quite similar to my research background, and gave me a great passion for pursuing my PhD studies under your supervision at Western University.

With regard to this, I have attached my CV and master transcripts as PDF files on this email. I would be highly appreciate it, if you could take a look at them, and send me your opinion. Your kind attention is appreciated in advance and many thanks for your time. I look forward to hearing back from you.

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kianoosh_py نمایش پست ها
    سلا دوستان،

من برای دانشگاه وسترن آنتاریو اپلای کردم که توسط دپارتمان دانشگاه ادمیت شدم، حالا فقط باید استاد پیدا کنم. من با توجه به ادمیشن دپارتمان میخوام به استادا ایمیل بزنم. متن ایمیلمو میذارم اگه لطف کنید راهنماییم کنین که چطوری بهترش کنم واقعا ممنون میشم. من تاحالا تجربه اینکه اول دپارتمان تایید کنه و بعد از اون به استاد بخوام ایمیل بزنم رو ندارم لطفا راهنماییم کنین.
    سلام. اگه دارید رزومتون رو میفرستید دیگه پاراگراف دوم که دلیل اصلی طولانی شدن متنتون هم هست، موردی نداره که باشه. همینکه اشاره کردید که دانشگاه شما رو قبول کردید یعنی دانشجوی qualified ای هستید.
    در مورد متنتون هم میشه گفت مناسبه. به نظر من به این شکل اگه باشه بهتره:

Your field expertise, particularly flow control and boundary-layer flows, are fascinating for me and gave me a great passion for pursuing my PhD studies under your supervision at Western University.

]In this regard, I have attached my CV and master transcripts to this email. I will highly appreciate it, if you could take a look at them. Your kind attention is appreciated in advance and many thanks for your time. I look forward to hearing back from you.
    جمله ی آخر هم میشه گفته نشه. به هرحال استاد اگه مایل باشه خودش با اشتیاق جواب ایمیل رو میده.
    کامروا باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوتونيک-دانشگاه تبريز

دوستان آیا لزومی هست که حتما تو ایمیل اولیه ای که به استاد میزنیم معدل رو بیاریم آخه من معدلم خیلی جالب نیس ارشدم 16 و کارشناسی 14.45 شده