صفحه 532 از 561 نخستنخست ... 32432482522523524525526527528529530531532533534535536537538539540541542 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,311 تا 5,320 , از مجموع 5888

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

دوستان سوالی دارم. من موضوع پروپوزال و رزومه م رو برای یه استاد فرستادم و ایشون گفت تمایل به سوپروایزر شدن داره. اما ازم خواست که پروپوزال کامل بدم. در ضمن، مسئول research admissionدانشگاه مربوطه رو هم cc کرد و گفت اگر من پروپوزالت رو قبول کنم، باید گروه ریسزچ دانشگته هم قبول کنه برای همین cc کردمشون. حالا من می خوام بدونم آیا من هم باید در ایمیلی که پروپوزال رو میفرستم اون جناب مسئول رو هم cc کنم؟ ممنونم.
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

ApplyAbroad Superstar

سلام به عنوان قاعده کلی همیشه سعی کنید افراد/بخشهای مرتبط را در لوپ مکاتبات نگه دارید مگر اینکه دلیل خاصی برای خارج نگه داشتنشان داشته باشید.

در این مورد هم احتمالا مسول پذیرش دانشجوهای تحقیقاتی احتمالا تا دریافت پاسخ نهایی استاد به مورد شما ورود نمیکند و ساکت میماند ولی شما بنا به توصیه استاد ایشان را هم جزو گیرنده ها قرار دهید. حداقل فایده اینکار داشتن precedence در ذهن فرد است که موجب تسریع نهایی کارها میشود.

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط asal7119 نمایش پست ها
    دوستان سوالی دارم. من موضوع پروپوزال و رزومه م رو برای یه استاد فرستادم و ایشون گفت تمایل به سوپروایزر شدن داره. اما ازم خواست که پروپوزال کامل بدم. در ضمن، مسئول research admissionدانشگاه مربوطه رو هم cc کرد و گفت اگر من پروپوزالت رو قبول کنم، باید گروه ریسزچ دانشگته هم قبول کنه برای همین cc کردمشون. حالا من می خوام بدونم آیا من هم باید در ایمیلی که پروپوزال رو میفرستم اون جناب مسئول رو هم cc کنم؟ ممنونم.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member nmn آواتار ها

سلام دوستان خوبم.
    من میخوام اپلای کنم و یکی از رفرنس های من ایران نیستند و قبلا با هم توافق کرده بودیم که ریکام بنویسن برام. الان میخوام براشون ایمیل بزنم و اطلاع بدم که میخوام اطلاعات شون رو به عنوان رفرنس برای دانشگاه X اعلام کنم. سوالم شاید خنده دار باشه براتون ولی میخوام ببینم 1 راست برم سر اصل مطلب یا اینکه مثل اینجا احوالپرسی کنم و پیشاپیش سال نو رو تبریک بگم یا نه و از این حرفا؟ میخوام هم مودبانه باشه ایمیل ام و هم اینکه عجیب غریب نباشه واسشون.
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

ApplyAbroad Superstar

سلام در این روزها خوب یک

Happy New Year

جا دارد یا اگر مدتی است که از توافقتان(!) گدشته است ساده در اول نامه بفرمایید

I hope this email finds you well....

یا چیزی شبیه به این و بعد هم بگویید که در حال اپلای برای فلان دانشگاه هستید و اسم ایشا را داده اید و به زودی از دانشگاه مقصد با ایشان برای رفرنس تماس میگیرند....

پیچیدگی واقعا ندارد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط nmn نمایش پست ها
    سلام دوستان خوبم.
    من میخوام اپلای کنم و یکی از رفرنس های من ایران نیستند و قبلا با هم توافق کرده بودیم که ریکام بنویسن برام. الان میخوام براشون ایمیل بزنم و اطلاع بدم که میخوام اطلاعات شون رو به عنوان رفرنس برای دانشگاه X اعلام کنم. سوالم شاید خنده دار باشه براتون ولی میخوام ببینم 1 راست برم سر اصل مطلب یا اینکه مثل اینجا احوالپرسی کنم و پیشاپیش سال نو رو تبریک بگم یا نه و از این حرفا؟ میخوام هم مودبانه باشه ایمیل ام و هم اینکه عجیب غریب نباشه واسشون.
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان.
    اگه یه اشتباه محاسباتی تو مقاله ی یه استاد که دوست داریم باهاش کار کنیم پیدا کنیم، آیا این مناسبه که ایمیل بزنیم بهش و بگیم من متوجه این تناقض در مقاله تون شدم؟
    ممکنه فکر کنن ما خیلی پیگیر و باهوش بودیم مثلا؟؟

پیشاپیش سپاس از راهنمایی تون

نقل قول نوشته اصلی توسط samvi نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    اگه یه اشتباه محاسباتی تو مقاله ی یه استاد که دوست داریم باهاش کار کنیم پیدا کنیم، آیا این مناسبه که ایمیل بزنیم بهش و بگیم من متوجه این تناقض در مقاله تون شدم؟
    ممکنه فکر کنن ما خیلی پیگیر و باهوش بودیم مثلا؟؟

پیشاپیش سپاس از راهنمایی تون
    سلام
    من اگر بودم،طوری سوال می کردم که انگار اون قسمت رو نفهمیدم و ازش توضیح می خواستم.بعدش تو حین بحث طرف رو متقاعد می کردم که شاید اشتباه کرده. شایدم تو حین بحث کردن شما متوجه بشی که اشتباه فکر می کردی. البته این نظر شخصی من بود.
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

نقل قول نوشته اصلی توسط zahmat نمایش پست ها
    سلام
    من اگر بودم،طوری سوال می کردم که انگار اون قسمت رو نفهمیدم و ازش توضیح می خواستم.بعدش تو حین بحث طرف رو متقاعد می کردم که شاید اشتباه کرده. شایدم تو حین بحث کردن شما متوجه بشی که اشتباه فکر می کردی. البته این نظر شخصی من بود.
    اگه مطمئن هستید که اشتباهه و به ژورنال اعلام کنید شرونال اسم شما رو به عنوان یکی از نویسندگان اضافه میکنه.البته یکی از دوستان چند سال پیش اینو بهم گفتن

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط heavenking نمایش پست ها
    اگه مطمئن هستید که اشتباهه و به ژورنال اعلام کنید شرونال اسم شما رو به عنوان یکی از نویسندگان اضافه میکنه.البته یکی از دوستان چند سال پیش اینو بهم گفتن
    دوستتان اشتباه گفته اند. اسم شما به مقاله اضافه نمیشه.

Junior Member

سلام دوستان.
    من میخواستم برا ارشد پذیرش بگیرم. من الان دارم موضوعاتی که اون استاد روشون کار کرده رو میخونم. من زیاد آشنایی با این موضوعات تخصصی ندارم، باتوجه به اینکه لیسانس هستم.ولی کلیت موضوعاتی که روشون کار کرده رو تا حدودی آشنایی دارم مثلا خستگی تو مکانیک من علاقه دارم کار کنم پروژمم درموردش بود. حالا بنظر شما من تو ایمیل لازم نیست زیاد وارد جزییات بشم فقط بگم که علاقه به کار کردن در زمینه خستگی رو دارم کافیه؟تاثیری هم داره برا گرفتن پذیرش؟ممنون میشم جواب منم بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudmh نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من میخواستم برا ارشد پذیرش بگیرم. من الان دارم موضوعاتی که اون استاد روشون کار کرده رو میخونم. من زیاد آشنایی با این موضوعات تخصصی ندارم، باتوجه به اینکه لیسانس هستم.ولی کلیت موضوعاتی که روشون کار کرده رو تا حدودی آشنایی دارم مثلا خستگی تو مکانیک من علاقه دارم کار کنم پروژمم درموردش بود. حالا بنظر شما من تو ایمیل لازم نیست زیاد وارد جزییات بشم فقط بگم که علاقه به کار کردن در زمینه خستگی رو دارم کافیه؟تاثیری هم داره برا گرفتن پذیرش؟ممنون میشم جواب منم بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    هيچ استادي همچين انتظاري رو از يه دانشجوي ليسانس نداره كه مباحث پژوهشيش رو فول بلد باشه. شما همين كه بتوني نشون بدي مقالات استاد رو دنبال كردي و اطلاعات خوبي از كاراش داري اون استاد رو تحت تاثير ميگذاري. البته مراقب باش زياد روي هم نشه، چون ممكنه سوالي رو بپرسه و نتوني دقيقا جوابش رو بدي. كليت نظراتش و ايدهاش رو در مقالاتش بدون، اينكه روش كار و پژوهشش چي بوده، متدولوژي، دادها يا مدلي كه باش كار كرده و از اين قبيل كلييات كه مربوط به رشتتوت هست.
    صد در صد شك نكن كه تاثير خيلي مثبتي داره توي روند گرفتن پذيرش داره و يه جورايي بهش نشون ميدي كه براي پايان نامه نوشتن چقد از الان جدي و متمركز هستي
    این فرمول رو به خاطر بسپار
    9 بار زمین بخور اما 10 بار برخیز