صفحه 556 از 561 نخستنخست ... 56456506546547548549550551552553554555556557558559560561 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,551 تا 5,560 , از مجموع 5888

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

سلام دوستان.من کارشناسی معماری با معدل بالا از دانشگاه ازاد تهران مرکز دارم.میخواستم برای پایان نامم به اساتید ایمیل بزنم که در انتخاب موضوع به من کمک کنند و از این طریق کم کم با استاد در ارتباط باشم و پذیرش بگیرم.میخواستم ببینم همچین چیزی امکان پذیر هست و چه ایمیلی باید بهشون بزنم؟
    ممنون که جواب میدید

ApplyAbroad Superstar

سلام من اولا به شما تبریک میگویم که از الان در دوره کارشناسی به فکر کار جدی و با کیفیت هستید. این خیلی عالی است.

سوال شما: بلی امکان پذیر هست. ولی خیلی شاید راحت نباشد. به خاطر اینکه شاید اساتید کمی باشند که علاقه نشان بدهند و شما باید خیلی جستجو و تلاش کنید تا فردی را پیدا کنید که حاضر باشد وقت بگذارد و کمک کند.

در هر صورت مسیر این است: فکرتان برای پایان نامه را بسط دهید. معمولا با یک سوال خیلی دوستان شروع میکنند. ادبیات مربوط و چهارچوب علمی کارتان را خوب مطالعه کنید. آنها را روشن و واضح بنویسید. اول با دوستانتان افکارتان را طرح کنید بخواهید متن اولیه را ببینند سوالهایی که به ذهن آنها میرسد را جواب بدهید.

با اساتید فعلی وارد صحبت شوید و نظر آنها را بگیرید و اعمال کنید.

از اساتید فعلی مشورت بگیرید در ارتباط با افرادی که ممکن است جایی در دنیا حاضر باشند کمک کنند.

خودتان هم جستجو کنید و متن را بفرستید و نظرات را بگیرید....تا آخر کار.

در این مقطع کار مشکلی خواهد بود. ولی تلاشتان چه به نتیجه برای پایان نامه برسد چه نرسد بسیار برای یادگیری راه و چاهها در ادامه تحصیلاتتان موثر است.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Yasaman_g نمایش پست ها
    سلام دوستان.من کارشناسی معماری با معدل بالا از دانشگاه ازاد تهران مرکز دارم.میخواستم برای پایان نامم به اساتید ایمیل بزنم که در انتخاب موضوع به من کمک کنند و از این طریق کم کم با استاد در ارتباط باشم و پذیرش بگیرم.میخواستم ببینم همچین چیزی امکان پذیر هست و چه ایمیلی باید بهشون بزنم؟
    ممنون که جواب میدید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Member Civil_Engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط coming_home نمایش پست ها
    بچه ها من نمی دونم این سوال جاش کجاست ولی به شدت به راهنماییتون نیاز دارم کمککککککککک
    برای دانشگاه آلبرتا فرم اولیه پر کردم که همون موقع اینو ایمیل زدند بهم

You have submitted the preliminary application form for studying in
    Civil and Environmental Engineering department of University of Alberta.

......Your application number is
    The normal process period is six to eight weeks. After your application
    has being assessed a response will be sent to you by email.

Sincerely,

حالا دوباره بهم ایمیل زدند

The competition for graduate positions within our Department of Civil and
    Environmental Engineering is very severe. Your application for graduate studies
    has been assessed by the professors, but after due consideration, you have not been approved for
    a formal application for graduate studies. The decision was based on the high
    competition for very few openings. We thank you for your interest in applying for graduate studies in the
    Department of Civil and Environmental Engineering at the University of Alberta.

Sincerely,

این الان یعنی چی؟ ردم کردند؟ باید اپلای کنم؟ یا چی؟

بله، متاسفانه ردتون کردن. حداقل خوبیش اینه که پولتون رو دور نمی ریزید که اپلای کنید و بعد بگن ریجکت شدید.

Junior Member coming_home آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط Civil_Engineer نمایش پست ها
    بله، متاسفانه ردتون کردن. حداقل خوبیش اینه که پولتون رو دور نمی ریزید که اپلای کنید و بعد بگن ریجکت شدید.
    مرسی که جواب دادید
    اون موقع اونقدر استرس داشتم که نفهمیدم چی به چیه
    ولی الان نگاهش می کنم می بینم خیلی صریح نوشته ریجکت شدی

Junior Member

سلام دوستان خوب.
    یه استادی در جواب ایمیل من داده که کارنامه زبانتونو بفرستین. من می خوام در جواب بگم که من هنوز امتحان ندادم و در تاریخ فلان امتحان دارم و فکر می کنم توانایی گرفتن نمره مثلا 7 دارم. شما چقدر به من فرصت می دین تا نمره زبانمو ارائئه کنم

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein20 نمایش پست ها
    در مورد دانشگاههاي اروپايي هم اول بايد با استاد هماهنگ كرد و رزومه رو فرستاد يا مستقيم از اپلاي استفاده كرد ؟ (چون تو سايت دانشگاهاشون كه ميري به نظر با روش دوم كار ميكنن و يه جواب هم كه من گرفتم گفته انتخاب دانشجو بعد از مرحله اپلاي توسط شما انجام ميگيره)
    در عموم دانشگاه های اروپایی، (معمولا) فاند از طرف استاد پرداخت نمیشه و مسائل مالی از طرف دانشگاه به صورت حقوق کارمندی صورت می گیره
    البته مواردی هم هست که (در کشورهایی مثل آلمان) استاد برای انجام یک پروژهء صنعتی / دانشگاهی، فراخوان دانشجوی دکترا میده و ایشون از بودجهء تخصیص یافته به پروژه، به شما پرداخت می کنه
    موفق باشید
    چندان که غم به جان تو بارید, باران به کوهسار نیامد

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط Politecnico نمایش پست ها
    در عموم دانشگاه های اروپایی، (معمولا) فاند از طرف استاد پرداخت نمیشه و مسائل مالی از طرف دانشگاه به صورت حقوق کارمندی صورت می گیرهالبته مواردی هم هست که (در کشورهایی مثل آلمان) استاد برای انجام یک پروژهء صنعتی / دانشگاهی، فراخوان دانشجوی دکترا میده و ایشون از بودجهء تخصیص یافته به پروژه، به شما پرداخت می کنهموفق باشید
    سوال من اصلا در مورد فاند نبود در مورد خود پذيرش بود.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

سوال من اصلا در مورد فاند نبود در مورد خود پذيرش بود.
    دوست عزیز،
    شما اگه حاضر باشید خودتون هزینه های تحصیلتونو بدید خیلی نیازی به تماس با استاد ندارید (البته تماس با ستاد می تونه فرایند رو تسریع کنه). مراحل اپلای دانشگاه رو طی کیند اونها هم بعد از بررسی جواب می دن.
    جواب دوستمون Politecnico هم بر این اساس بوده که خیلی از کسانی که برای دکتری در اروپا می رن برای یه سری open opsition اپلای می کنند که نحوه تامین مالی اونها رو ایشون توضیح دادن.
    موفق باشید
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123 نمایش پست ها
    دوست عزیز،
    شما اگه حاضر باشید خودتون هزینه های تحصیلتونو بدید خیلی نیازی به تماس با استاد ندارید (البته تماس با ستاد می تونه فرایند رو تسریع کنه). مراحل اپلای دانشگاه رو طی کیند اونها هم بعد از بررسی جواب می دن.
    جواب دوستمون Politecnico هم بر این اساس بوده که خیلی از کسانی که برای دکتری در اروپا می رن برای یه سری open opsition اپلای می کنند که نحوه تامین مالی اونها رو ایشون توضیح دادن.
    موفق باشید
    يعني كلا بايد براي open position ها اپلاي كرد و ايميل به استاد كارايي نداره؟

ApplyAbroad Superstar

يعني كلا بايد براي open position ها اپلاي كرد و ايميل به استاد كارايي نداره؟
    دوست عزیز متاسفانه نه زیرا کل پرونده ها در یک شورا رفته و اعضای شورا تصمیم گیرنده هستند
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!