صفحه 550 از 587 نخستنخست ... 50450500540541542543544545546547548549550551552553554555556557558559560 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,491 تا 5,500 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد الکترونیک دیجیتال

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

سن 34

- رشتۀ – نام دانشگاه – معدل نهایی

کاردانی داشنکده فنی دولتی - الکترونیک - معدل : 16.12
    کارشناسی : مهندسی الکترونیک - آزاد - معدل : 16.5

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    سیستمهای الکترونیک دیجیتال - آزاد - معدل : 19.5
    نمره پایان نامه : 17.99

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    هنوز ندادم- آیلتس 5.5 در امتحان ماک ان شالله 6.5 -7.0

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    ندارم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI)
    یک مقاله در دست اقدام ترجیحا الزویر

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    ندارم

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    گروه مهندسی برق الکترونیک یا کامپیوتر - مقطع ترجیحا دکتری ولی در صورت نیاز ارشد مجدد

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    اولویت مهاجرت هست اروپا (اسکاندیناوی -المان و کانادا - )

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    فول فاند

11- سابقه تدریس : 8 سال در دانشگاه ازاد

12- سابقه کار مرتبط: شرکتهای مخابراتی بمدت 9 سال با بیمه
    با توجه به شاغل بودن و سن 34 در حال حاظر و اینکه بعد دکتری یا ارشد مجدد پیدا کردن شغل برای من راحت انجام بشه ؟؟
    بحث اور کوالیفای رخ نده
    ممنون از راهنمایی

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

سلام
    لیسانس مهندسی شیمی گرایش صنایع غذایی از دانشگاه دولتی معدل 14/08
    سه سال سابقه کار کاملا مرتبط در صنعت غذا دارم
    مدرک تحصیلیم رو حدودا ده سال پیش گرفتم

میخوام بدونم آیا گرایش صنایع غذایی برای مهندسی شیمی در خارج از کشور وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون من این گرایش رو علاقه دارم ولی مسیله حائز اهمیت اینه که رشته من با رشته مهندسی کشاورزی علوم و صنایع غذایی یا هر صنایع غذایی دیگه زمین تا آسمون فرق داره و در حقیقت هیچ واحد مشترکی نداشتیم حتی...!!!!!

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hrg2560 نمایش پست ها
    سن 34

- رشتۀ – نام دانشگاه – معدل نهایی

کاردانی داشنکده فنی دولتی - الکترونیک - معدل : 16.12
    کارشناسی : مهندسی الکترونیک - آزاد - معدل : 16.5

سیستمهای الکترونیک دیجیتال - آزاد - معدل : 19.5
    نمره پایان نامه : 17.99

هنوز ندادم- آیلتس 5.5 در امتحان ماک ان شالله 6.5 -7.0

ندارم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI)
    یک مقاله در دست اقدام ترجیحا الزویر

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    ندارم

گروه مهندسی برق الکترونیک یا کامپیوتر - مقطع ترجیحا دکتری ولی در صورت نیاز ارشد مجدد

اولویت مهاجرت هست اروپا (اسکاندیناوی -المان و کانادا - )

فول فاند

11- سابقه تدریس : 8 سال در دانشگاه ازاد

12- سابقه کار مرتبط: شرکتهای مخابراتی بمدت 9 سال با بیمه
    با توجه به شاغل بودن و سن 34 در حال حاظر و اینکه بعد دکتری یا ارشد مجدد پیدا کردن شغل برای من راحت انجام بشه ؟؟
    بحث اور کوالیفای رخ نده
    ممنون از راهنمایی
    به طور کلی رزومتون بد نیست و اگه مقالتون توی الزویر چاپ بشه شانس خواهید داشت. به نظرم باید شروع کنید به ایمیل زدن و از روی فیدبک هایی که میگیرین تصمیم بگیرین.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

سلام
    این پست من یک پست انتقاداتی نسبت به مقاله هست.
    من خودم دانشجوی شریف هستم. تز من هم جدید بوده (رهگیری پرتو و یادگیری تقویتی). با وجود این و تلاش شبانه روزی و بدست آوردن نتایج مقاله اصلی هنوز هم مطمئن نیستم بتوانم مقاله خوبی در این زمینه بدهم با اینکه فقط نیاز دارم نتایج مقاله را از یادگیری تقویتی به یادگیری تقویتی عمیق تعمیم بدهم.
    یک عده بیان می کنند شما که دانشجوی ارشد هستید حتما به مقاله نیاز دارید. با علوم پایه کاری ندارم ولی در همین علوم کامپیوتر شما بهترین محققین گوگل را هم سرچ کنید تعداد اندکی از آنها در دوره ارشد مقاله دهن پرکنی داشتند. اصلا مقاله کار یک تیم هست آنهم در دوره دکتری و معمولا با کمک استاد. گاهی مثلا 8 نفر با هم روی یک پروژه کار کرده اند.
    اصلا دوره کوتاه ارشد چطور می تونه نشان دهنده قدرت پژوهشی یک نفر باشه؟ هر چقدر هم دانشجو سطح بالا باشه.
    خوب نتیجه چنین کاری واقعا مشخصه!
    به جای اینکه وقت خودتون رو الکی تلف کنید به استاد ایمیل بزنید و درباره پژوهش آینده خودتون صحبت کنید. نوشتن چند تا مقاله در دو سال وقت زیادی از آدم می گیره. واقع بین باشید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط MR1993 نمایش پست ها
    سلام
    من خودم دانشجوی شریف هستم. تز من هم جدید بوده (رهگیری پرتو و یادگیری تقویتی). با وجود این و تلاش شبانه روزی و بدست آوردن نتایج مقاله اصلی هنوز هم مطمئن نیستم بتوانم مقاله خوبی در این زمینه بدهم با اینکه فقط نیاز دارم نتایج مقاله را از یادگیری تقویتی به یادگیری تقویتی عمیق تعمیم بدهم.
    یک عده بیان می کنند شما که دانشجوی ارشد هستید حتما به مقاله نیاز دارید. با علوم پایه کاری ندارم ولی در همین علوم کامپیوتر شما بهترین محققین گوگل را هم سرچ کنید تعداد اندکی از آنها در دوره ارشد مقاله دهن پرکنی داشتند. اصلا مقاله کار یک تیم هست آنهم در دوره دکتری و معمولا با کمک استاد. گاهی مثلا 8 نفر با هم روی یک پروژه کار کرده اند.
    اصلا دوره کوتاه ارشد چطور می تونه نشان دهنده قدرت پژوهشی یک نفر باشه؟ هر چقدر هم دانشجو سطح بالا باشه.
    به جای اینکه وقت خودتون رو الکی تلف کنید به استاد ایمیل بزنید و درباره پژوهش آینده خودتون صحبت کنید. نوشتن چند تا مقاله در دو سال وقت زیادی از آدم می گیره. واقع بین باشید.
    در اکثر موارد مشکل همینجاست دیگه. رقیبان شما یهو چند تا مقاله دادن و اپلای میکنن. ممکنه در دو سال نباشه و این رو دیگه کاری ندارن کمیته ها به خصوص استرالیا کانادا اروپا.
    اینت چیزی که شما میگین برای امریکا بله کاملا درسته. بدون مقاله همبه راحتی میشه از جاهای خوب به خصوص شریف خونده باشی پذیرش گرفت. تو خود امریکا یکی در ارشد یه مقاله بده کف میزنن براش. ولی بحث بحث رقابت هست

ApplyAbroad Guru

سلام

فرمایش شما صحیح ولی بهرحال مقاله کمک میکنه که استاد یک دیدی از توانایی پژوهشی شما پیدا کنه. لازم هم نیست حالا مقاله دهن پرکنی باشه ولی لااقل یکی دو تا مقاله کنفرانسی که باید بتونید از هر تز ارشدی در بیارید.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

نکته حوبی را فرمودید که برای تبادل نظر بین دوستان مفید است.

با شما موافقم که هیچ کدام از روشهای ارزیابی توان اکادمیک دانشجو ها کامل نیستند و هرکدام از زاویه ای قوی و از زاویه دیگر ضعف دارند. نکته جدید ی هم نیست سالیان سال است بحثهای ارزیابی و ارزشیابی سیستمهای اموزشی و دانش آموزان و دانشجوها بین روانشناسان و متخصصین علوم اموزشی مطرح هست. نتیجه نهایی هم نگرفته اند و انگار تمامی هم ندارد.

این واقعیت مساله است. بنابراین

نوشتن چند تا مقاله در دو سال وقت زیادی از آدم می گیره. واقع بین باشید.

از دید من شرط واقع بینی این است که ببینید دانشگاه های هدف چه چیزی یا چه چیزهایی را برای پذیرش طلب میکنند. اگر مقاله است واقع بینی یعنی داشتن مقاله. اگر نمره جی ار ای و جیمت و زبان است... واقع بینی نمره های خوب است. اگر پروپوزال عالی است.. پس پروپوزال خوب. واقع بینی نسخه واحد بنابراین ندارد.

اگرملیونها دانشجو سالیانه دارند بر اساس تعداد و کیفیت مقالاتشان ارزیابی میشوند فارغ از اینکه ما بپذیریم که مقاله
    چطور می تونه نشان دهنده قدرت پژوهشی یک نفر باشه؟

واقع بینانه باید بنشینیم و در کنار تماس با اساتید و امادگی برای امتحانات و .. چند تایی هم مقاله و شبه مقاله بنویسیم

پایدار باشید

سلام
    ویرایش توسط susighton : March 31st, 2020 در ساعت 10:16 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان.

وقت همه بخیر

ممنون می شم برای رزومه من هم نظرتون رو بگین. من نمی دونم اصلا شانسم برای دریافت پذیرش و فاند چقدر هست و این که کدوم کشورها اقدام باید بکنم. راستش ترجیح خودم اپلای برای فوق مجدد هست اگر بتونم و این که الان حدود ۶ سال هست که از فارغ التحصیلی من می گذره.

ممنونم

۱- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

مهندسی نرم افزار - دانشگاه دولتی زاهدان - معدل : ۱۳:۹۸
    مهندسی نرم افزار - دانشکاه علوم و تحقیقات تهران - معدل : ۱۷:۳۰

آی التس جنرال ۸ . می تونم آی التس آکادامیک ۷.۵ بگیرم

ندارم.
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر

3 مقاله در ژورنال های بین المللی غیر ISI

مهندسی نرم افزار یا شبکه . IT. هوش مصنوعی یا ...

کانادا. استرالیا . کشورهای اروپایی مثل نروژ. دانمارک و فرانسه و ...
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)

۸ سال سابقه کاری در رشته شبکه. داشتن مدارک بین المللی شبکه از قبیل cisco, juniper, Huawei , .... .

تخصص در Automation

فول فاند

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط danialra نمایش پست ها
    سلام دوستان.

وقت همه بخیر

ممنون می شم برای رزومه من هم نظرتون رو بگین. من نمی دونم اصلا شانسم برای دریافت پذیرش و فاند چقدر هست و این که کدوم کشورها اقدام باید بکنم. راستش ترجیح خودم اپلای برای فوق مجدد هست اگر بتونم و این که الان حدود ۶ سال هست که از فارغ التحصیلی من می گذره.

ممنونم

۱- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

مهندسی نرم افزار - دانشگاه دولتی زاهدان - معدل : ۱۳:۹۸
    مهندسی نرم افزار - دانشکاه علوم و تحقیقات تهران - معدل : ۱۷:۳۰

آی التس جنرال ۸ . می تونم آی التس آکادامیک ۷.۵ بگیرم

ندارم.
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر

3 مقاله در ژورنال های بین المللی غیر ISI

مهندسی نرم افزار یا شبکه . IT. هوش مصنوعی یا ...

کانادا. استرالیا . کشورهای اروپایی مثل نروژ. دانمارک و فرانسه و ...
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)

۸ سال سابقه کاری در رشته شبکه. داشتن مدارک بین المللی شبکه از قبیل cisco, juniper, Huawei , .... .

تخصص در Automation

فول فاند
    دوست عزیز اگر بتونید نمره زبان آکادمیکی رو که نوشتید کسب کنید برا دکترا فول فاند دانشگاههای کانادا شانس دارید. برا استرالیا شانسی ندارید چون مقالاتتون آی اس آی نیست. کشورهای اروپایی رو هم مدام باید سایت دانشگاهها رو چک کنید چون اونجا دکترا بصورت پوزیشن ادورتایز میشه.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    میشه کمکم کنید که شانس پذیرشم رو بدونم. من بعد از مقطع ارشد سربازی رو رفتم و در حال حاضر دارم روی چند تا مقاله کار میکنم و سن من در حال حاضر 29
    ساله.

کارشناسی: مهندسی عمران، دانشگاه سراسری سمنان، معدل 15/90 ، (شاگرد دوم) سال 93
    کارشناسی ارشد: مهندسی عمران، گرایش سازه، دانشگاه سراسری سمنان ، معدل 18/19 (شاگرد چهارم) سال 95
    تعداد مقاله اکسپ شده ISI : دو تا (یکی نفر اول و یکی نفر چهارم با ایمپکت 2.60 Q1)
    تعداد مقاله سابمیت شده ISI: شش تا (دو تا نفر اول، 4 تا نفر چهارم که همشون Q1 و درجه یک هستن ژورنال هاش)
    نمره زبان: ندارم ولی نمره IELTS در حدود 7 هستم.
    رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: دکترای سازه یا زلزله مهندسی عمران
    کشور یا دانشگاه های مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت:
    انگلستان، استرالیا، کانادا، آمریکاو به طور کلی اروپا
    نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    شاگرد دوم در مقطع کارشناسی و شاگرد چهارم در مقطع ارشد، یک سال سابقه کار در شرکت فنی مهندسی با بیمه مورد نظر
    میزان فاند مورد نظر:
    فول فاند

دو تا ریکام خیلی خوب هم از اساتید خیلی قوی دارم

سوال من اینه که صبر کنم تا مقالات اکسپ بشه و یا الان میتونم با همین رزومه اقدام بکنم برای فول فاند از دانشگاه های خوب و کجاها شانس فول فاند دارم؟ چون وضع مالی ام اصلا خوب نیست و فقط دنبال فول فاند هستم.
    خیلی ازتون ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)