صفحه 586 از 587 نخستنخست ... 86486536576577578579580581582583584585586587 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,851 تا 5,860 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Question پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

-مقطع کارشناسی

حسابداری- آزاد تهران جنوب- معدل ۱۷

2-مقطع کارشناسی ارشد
    طراحی فرایند - پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران معدل16

3- نمره زبان ( ایلتس)

S=7.5
    W=7
    L=7
    R=7
    Average=7

4- مقالات ISI

2 تا مقاله ISI

5- سابقه کار
    -

6- نقطه ضعف
    من در مقطع کارشناسی مهندسی عمران بودم ولی کاردانی در رشته گرفتم و برای کاردانی به کارشناسی رشته ی حسابداری رو رفتم و برای کارشناسی ارشد کنکور مهندسی شیمی گرفتم و میخوام برای مقطع دکتری (مهندسی شیمی) اپلای کنم و گپ تحصیلی هم ندارم ، کسی میدونه که این تغییر رشته ها چقدر میتونه تاثیر منفی برای پذیرش داشته باشه؟
    7- مقطع مورد نظر + فاند

دکترا فول فاند

8- کشورهای مد نظر به ترتیب
    اولویت

آمریکا_ استرالیا -کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

1- رشته – نام دانشگاه – معدل نهایی

داروسازی- دانشگاه آزاد دامغان- 17.53

2- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها

اورال 8- R9 L8.5 S7 W7

3- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر

1 عدد که هنوز چاپ نشده

4- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی

1 پوستر

5- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای

مستر- بیوتکنولوژی/pharmaceutical science

6- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت

هلند- سوئد- استرالیا

7- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    Full

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

چه رشته میخواهید ادامه دهید دوست عزیز؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lokopok نمایش پست ها
    1-مقطع کارشناسی

علوم ازمایشگاهی - علوم پزشکی سمنان- معدل 16.53

2-مقطع کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی - علوم پزشکی تهران- معدل 17.56

3- نمره زبان ( ایلتس)

S=6.5
    W=6.5
    L=8.5
    R=8.5
    Average=7.5

4- مقالات ISI

12 تا مقاله ISI (اگرچه مقالات تاپ به حساب نمیایند)

5- سابقه کار

دو سال کار کاملا مرتبط

6- نقطه ضعف

گپ تحصیلی 4 ساله- اگرچه در این بازه مقاله نوشته ام

7- مقطع مورد نظر + فاند

دکترا فول فاند

8- کشورهای مد نظر به ترتیب اولویت

آمریکا - کانادا- هلند/المان/نروژ/سوئد

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

سلام دوستان. ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی برق، گرایش کنترل - دانشگاه علم و صنعت - ۱۷/۹ (معدل دو سال آخر: ۱۸/۵۳)
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ه
    TOEFL iBT: 108
    Reading: 28
    Listening: 26
    Speaking: 27
    Writing: 27
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    کارشناسی ارشد computer science
    (موضوع پایان نامه م در حوزه ی Machine Learning بود)
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    اروپا: فرانسه، سوئد
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    ثبت اختراع (در حال ثبت)
    رنک ۱ بین دانشجویان گرایش
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    Full fund

Junior Member

1.لیسانس مهندسی مکانیک بدون گرایش (پروزه کارشناسی جامداتی) - دانشگاه سراسری تبریز - معدل کل 14.02 و دروس تخصص 13.38
    2.ارشد نخوندم ولی تخمینم==> گرایش تبدیل انرژی یا مهندسی انرژی تجدیدپذیر- یکی از دانشگاه های شهر تهران(به غیر از شریف و تهران) - معدل حدودا 17
    3. مدرک زبان ندارم.تخمینی ==> آیلتس 7 یا تافل 100 شاید بتونم بگیرم.البته اسپیکینگم ضعیف تره یه خورده
    4. Gre ندارم. تخمینم ==> 300 یا یه خورده بالاتر
    5.مقاله ISI ندارم ولی حتما یه دونه با Im بالا میدم در ارشدم
    6.ندارم و فرصت نیس بدم مقاله کنفرانسی
    7.مهندسی مکانیک(انرژی تجدیدپذیر)-پوزیشن دکتری
    8. کشورها به ترتیب آمریکا-کانادا-انگلستان-استرالیا-آلمان-هلند-دانمارک- و دیگر کشورهای اروپایی...اصلا سمت شرق یا ترکیه نمیرم/دانشگاه خاصی با رنک خاصی مدنظرم نیس اصلا
    9.سابقه کاری و آموزشی مرتبط ندارم و فکر نمیکنم بتونم داشته باشم
    10.فقط فول فاند بودن برام اهمیت داره و بس.هیچ چیز دیگه ای برام مهم نیس
    پ.ن 1: سنم بالاست و 29 سالمه.و لیسانسم 13 ترم طول کشید با مشروطی های فراوان و ریز نمرات افتضاح و پاس کردن شب امتحانی(به دلیل جدی نبودن در درس). سابقه کاری مرتبط هم ندارم.
    پ.ن 2 : هدفم از طرح این سوال اینه که ببینم با وجود شرایط فعلیم و تخمین هایی که زدم شانس پذیرش با فول فاند برام هست اصلا؟؟؟ یا کلا بیخیال شم و عمرمو هدر ندم.با توجه به ضعیف بودن وضعیت مالیم
    ممنون میشم راهنمایی کنید.شاید خیلیا شرایط منو داشته باشن و روشون نشه ازتون بپرسن.ولی من این جسارتو کردم.سپاس

سلام
    ممنون می شم من رو هم راهنمایی کنید ، آیا امیدی هست؟

رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    مهندسی کامپیوتر سخت افزار – دانشگاه تهران مرکز – معدل 12.7 – فارغ التحصیل 1391
    رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    مدیریت دانش – مهر البرز - معدل 19.52 – فارغ التحصیل 1396
    نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : 7 آیلتس
    نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : -
    تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : -
    تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : -
    رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : فوق لیسانس کامپیوتر / مدیریت
    کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : کانادا – ونکوور
    سابقه کاری : 13 سال در زمینه مهندسی کامپیوتر و مدیریت واحد مهندسی کامپیوتر در شرکت مطرح

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط suntin نمایش پست ها
    1.لیسانس مهندسی مکانیک بدون گرایش (پروزه کارشناسی جامداتی) - دانشگاه سراسری تبریز - معدل کل 14.02 و دروس تخصص 13.38
    2.ارشد نخوندم ولی تخمینم==> گرایش تبدیل انرژی یا مهندسی انرژی تجدیدپذیر- یکی از دانشگاه های شهر تهران(به غیر از شریف و تهران) - معدل حدودا 17
    3. مدرک زبان ندارم.تخمینی ==> آیلتس 7 یا تافل 100 شاید بتونم بگیرم.البته اسپیکینگم ضعیف تره یه خورده
    8. کشورها به ترتیب آمریکا-کانادا-انگلستان-استرالیا-آلمان-هلند-دانمارک- و دیگر کشورهای اروپایی...اصلا سمت شرق یا ترکیه نمیرم/دانشگاه خاصی با رنک خاصی مدنظرم نیس اصلا
    10.فقط فول فاند بودن در کشورهای گرون و نیمه فاند برای کشورهای اروپایی برام اهمیت داره که نهایت سالی 5 هزار دلار یا یورو بدم
    پ.ن 1: سنم بالاست و 29 سالمه.و لیسانسم 13 ترم طول کشید با مشروطی های فراوان و ریز نمرات افتضاح و پاس کردن شب امتحانی(به دلیل جدی نبودن در درس). سابقه کاری مرتبط هم ندارم.
    پ.ن 2 : هدفم از طرح این سوال اینه که ببینم با وجود شرایط فعلیم و تخمین هایی که زدم شانس پذیرش با فول فاند برام هست اصلا؟؟؟با توجه به ضعیف بودن وضعیت مالیم
    ممنون میشم راهنمایی کنید.شاید خیلیا شرایط منو داشته باشن و روشون نشه ازتون بپرسن.ولی من این جسارتو کردم.سپاس
    کسی هست بتونه جوابمو بده؟؟؟ از دوستان با تجربه سایت..... خواهش میکنم
    (من این پست رو 7 روز پیش گذاشتم ولی کسی جواب نداد مدیر محترم سایت.فکر کنم قوانین رو زیر پا نگذاشته باشم)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط suntin نمایش پست ها
    10.فقط فول فاند بودن برام اهمیت داره و بس.هیچ چیز دیگه ای برام مهم نیس
    پ.ن 2 : هدفم از طرح این سوال اینه که ببینم با وجود شرایط فعلیم و تخمین هایی که زدم شانس پذیرش با فول فاند برام هست اصلا؟؟؟ یا کلا بیخیال شم و عمرمو هدر ندم.با توجه به ضعیف بودن وضعیت مالیم
    سلام. در مورد شرایط کانادا و آمریکا اطلاعی ندارم ولی در مورد اروپا برای فاند شانستون متاسفانه بسیار کمه.تو اروپا دانشگاههای انگلستان پژوهش محورن و بکگراند تحقیقاتی اپلیکنت براشون مهمه بخاطر همین داشتن مقاله فارغ از معدل و دانشگاه محل تحصیل براشون اولویت اوله. کشورای شمال اروپا خصوصا سوئد معدل لیسانس بالا جزو ملزوماته براشون.در مورد آلمان و فرانسه هم تا جایی که مربوط به رشته خودم بوده و تعمیم نمیتونم بدم اینه که معدل بالا مهتره براشون. استرالیا هم شرایطش مشابه انگلیسه. لازمه تاکید کنم مواردی که گفتم مربوط به رشته خودم بوده و نمیدونم میشه به تمام رشته ها بسط داد یا نه و اینکه توصیه میکنم با توجه به شرایطتتون هیچ کشوری رو از دایره انتخاباتون خارج نکنید. موفق باشید.

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین لازم الاجرا در پست اول

1- مهندسی برق-قدرت – دانشگاه مهاجر اصفهان – 15.03

2- مهندسی برق- گرایش سیستم قدرت – دانشگاه اصفهان – 17.5
    3- نمرۀ آیلتس: 7.5
    L:8.5, R:8, W:6.5, S:7
    4- نمرۀ GRE
    V:146, Q:166, AW:3
    5- تعداد مقالات ژورنالی: 3 مقاله IEEE
    6- تعداد مقالات کنفرانسی : ندارم
    7- رشته مهندسی برق ( بیشتر گرایش انرژی و سیستم قدرت)، مقطع مورد نظر برای اپلای: دکتری
    8- امریکا و کانادا و انگلیس
    9- نکات برجستۀ رزومه: برای سه درس اموزشیار و سابقه تدریس 1 ساله
    10- سایر نکات مهم: حتما نیاز به فاند دارم
    احتمالش هست که با این رزومه به من پذیرش با فاند بدن؟ توی چه رنک هایی بگردم؟ امریکا بیشتر مدنظرمه
    ممنون میشم نظر بدین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین لازم الاجرا در پست اول

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa1999sh نمایش پست ها
    1- مهندسی برق-قدرت – دانشگاه مهاجر اصفهان – 15.03

2- مهندسی برق- گرایش سیستم قدرت – دانشگاه اصفهان – 17.5
    3- نمرۀ آیلتس: 7.5
    L:8.5, R:8, W:6.5, S:7
    4- نمرۀ GRE
    V:146, Q:166, AW:3
    5- تعداد مقالات ژورنالی: 3 مقاله IEEE
    6- تعداد مقالات کنفرانسی : ندارم
    7- رشته مهندسی برق ( بیشتر گرایش انرژی و سیستم قدرت)، مقطع مورد نظر برای اپلای: دکتری
    8- امریکا و کانادا و انگلیس
    9- نکات برجستۀ رزومه: برای سه درس اموزشیار و سابقه تدریس 1 ساله
    10- سایر نکات مهم: حتما نیاز به فاند دارم
    احتمالش هست که با این رزومه به من پذیرش با فاند بدن؟ توی چه رنک هایی بگردم؟ امریکا بیشتر مدنظرمه
    ممنون میشم نظر بدین

سلام
    رزومه شما بسیار خوب هست البته من نسبت به پنج سال پیش که خودم پروسه اپلای کردنو شروع کردم میگم. از همون رنکهای بالا شروع کنبد به موضوع مورد نظری که توش کار میکنید و مقاله دادبد که متمرکز بشید تعداد دانشگاه ها خودش کم میشه. برا کانادا بیستر استاد محور هست و آمریکا دانشگاه محور

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)