سلام وقت بخیر من ارشد رو هنوز میخوام در ایران بخونم ولی میخوام برای جدولی که درست کردم برای انتخاب دانشگاه، دانشگاه هایی رو وارد لیست کنم ولی نمیدونم چه دانشگاه هایی و در چه رنکی وارد کنم. لطفا اگر ممکن هست کمک کنید. شرایطم اینه:

لیسانس : مهندسی پزشکی از دانشگاه غیر انتفاعی معدل ۱۷.۵۲ / GPA : حدود ۳.۶۰
فوق لیسانس : هنوز شروع نشده ولی احتمال خیلی زیاد فیزیک یا دانشگاه شریف یا دانشگاه تهران یکی اش حتما میارم با احتساب رتبه ای که آوردم (معدل رو ۱۶ تا ۱۷ بگیریم)
تافل : هنوز ندادم ولی نمره ام مطمئنا در حد بین ۱۰۰ تا ۱۰۵ هست با در نظر گرفتن ماک هایی که دادم.
جی ار ای: هنوز ندادم ولی چون لیسانس مهندسی بودم و از طرفی برای ارشد هم ریاضی باید قوی باشه و زیاد سر و کارم با ریاضی بوده، بالای ۳۲۰ رو در نظر بگیریم.
مقاله: فعلا بدون مقاله ولی توی ارشد میخوام یه مقاله در حد Q1 بنویسم و حتما این کارو میکنم.
نکات رزومه: آشنایی با زبان های برنامه نویسی پایتون، متلب، کامسول و متمتیکا، دوره دیتا ساینتیست از IBM در حال گذراندن هستم، فعالیت در چندین مجله دانشجویی به عنوان ویراستاری مقاله و مترجم مطالب تخصصی فیزیک، شرکت در دوره های فنی حرفه ای (سلول های خورشیدی، دوره های نانوتکنولوژی)
یه بخش افتخارات هم گویا میزنن ولی برای ما اون بخش خالیه آها فقط یکی هست اونم نفر دوم تو مسابقات تحلیل بازار های مالی (فارکس) بود که بیشتر از ۷۰۰ نفر شرکت کننده داشت و من دوم شدم و بهم جایزه تعلق گرفت.
من چه رنکی از دانشگاه ها میتونم اپلای کنم برای پذیرش فول فاند؟