صفحه 473 از 587 نخستنخست ... 373423463464465466467468469470471472473474475476477478479480481482483523573 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,721 تا 4,730 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    مهندسی پزشکی-صنعتی سهند تبریز- 13.12

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :MBA دانشگاه صنعتی امیرکبیر-17.58
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: ایلتس 7 (W:6.5,S:7.5,L:7,R:7)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : امتحان نداده ام ولی احتمالا نمره بالایی را کسب می کنم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : هیچ مقاله ای ندارم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: هیچ مقاله ای ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: مدیریت-دکترا
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : کانادا،نیوزیلند و سوئد
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :10 سال سابقه کار در شرکت های بزرگ
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): برای من partial fund هم قابل قبوله
    نکته: سن من 38 سال هستش.آیا اساسا شانسی برای پذیرش دکترا دارم؟ ارشد مجدد چطور؟

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

1- رشتۀلیسانسنامدانشگاهمعدلنهاییبیوشیمی-آزادنجفآباد-۱۸/۵
    2- رشتۀفوقلیسانسنامدانشگاهمعدلنهاییژنتیک-دانشگاهتهران-۱۸/۵
    3- نمرۀزبان (تافل/آیلتس) بهتفکیکنمراتمهارت‌هاspeaking 30, listening 25, reading 30, writing 25
    4- نمرۀ GRE یا GMAT بهتفکیکنمراتمهارت‌هافرضاً q:160 v:140 w:4
    7- رشتهومقطعموردنظربرایاپلایژنتیک-دکتری
    8- کشورهای (ویادانشگاههای) موردنظربرایاپلایبهترتیباولویتآمریکا-کانادا(دانشگاهتورنتو))

بااینرزومهبنظرشماشانسبندهدراخذپذیرشدردانشگاههای top آمریکاویاکاناداچقدراست؟
    ویرایش توسط Mechatronic : May 24th, 2018 در ساعت 09:44 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

پیشاپیش تشکر بابت نظرات و راهنمایی هاتون درباره امکان پذیرش و مشاوره جهت رفع سردرگمی انتخاب دانشگاه و کشور مقصد (سهولت شرایط اقامت و کار پس از فارغ التحصلی)

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی شیمی - دانشگاه دولتی اراک - 15.11

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی شیمی - دانشگاه دولتی سمنان - 18.18 (3 نفر اول ورودی)

3- حوزه تخصصی : سنتز نانومواد، کامپوزیت های معدنی-پلیمری، نانو الیاف پلیمری، مواد مبادله کننده یونی/ جداسازی فلزات سنگین و رادیونوکلئیدها / پساب های دارویی و صنعتی

4- نمرۀ زبان (آیلتس) به تفکیک مهارت ها : Listening:7.5 Reading:7.5 Speaking:6.5 Writing:6 Overall:7

5- تعداد مقالات ژورنالی : یک مقاله چاپ شده IF=4.95 / یک مقاله در حال داوری IF=2.8 / دو مقاله به تازگی سابمیت شده / یک مقاله علمی پژوهشی داخلی

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : 2 مقاله کنفرانس بین المللی مهندسی شیمی داخل ایران

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : مهندسی شیمی دکتری (4-3 ساله پژوهشی: برای همین آمریکا که 5 ساله و 2 سال اول آموزشیه مد نظرم نیس (حالا نکه اونا فرش قرمز پهن کردن واسم))

8- دانشگاه های مورد نظر برای اپلای : اولویت ها به رنگ قرمز
    The UK (Edinburgh, Manchester, Birmingham, Sheffield) European Union ( ETH, EPFL: Switzerland/ TUM, TU Berlin, RWTH, KIT: Germany/ Delft, Eindhoven :Netherlands/ KU leuven: Belgium/ Ecole Plytechnique: France/ DTU: Denmark/ KTH: Sweden/ NTNU: Norway/ Aalto: Finland) Canada ( University of Toronto, UBC, McGill) Australia ( Melbourne, Sydney, Monash, Queensland, UNSW) Asia (NUS, NTU: Singapore/ Tokyo, Kyoto: Japan

9- نکات دیگر رزومه: 2 ثبت اختراع داخلی - 2 تاییدیه ثبت اختراع با نمرات 6.5 و 7 (از 10)

10- میزان فاند مورد انتظار : فول فاند

Junior Member

سلام بچه ها من این رو چند بار اینجا گذاشتم. کسی راهنمایی نکرد. لطفا نظر بدید. نیاز به مشاوره دارم.

1- کارشناسی مهندسی علوم خاک، دانشگاه شهید چمران اهواز، معدل 17.4
    2- کارشناسی ارشد مهندسی علوم خاک، دانشگاه تهران، معدل 16.6
    3- نمره زبان: آیلتس 6.5،
    w 6, r 6.5, s 6, l 6.5
    4- فقط مدرک آیلتس دارم.
    5- یک مقاله ISI با Impact Factor بالای 2، یک مقاله ISC، چهار مقاله علمی پژوهشی داخلی در معتبرترین ژورنال های داخلی مرتبط با رشته تحصیلی، دو کتاب تألیفی انتشارات دانشگاه تهران
    6- شش مقاله کنفرانس بین المللی و شش مقاله کنگره ملی
    دو سال سابقه کار اجرایی در پروژه های عمرانی مرتبط با رشته تحصیلی

7- دکتری علوم خاک، دکتری محیط زیست، دکتری مدل سازی زست محیطی، دکتری تغییرات اقلیمی
    8- کانادا، استرالیا، کشورهای اسکاندیناوی
    9- رتبه تک رقمی آزمون کارشناسی ارشد کشوری، top ten دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد، سابقه کار اجرایی، سابقه کار تحقیقاتی در سطح کشوری، چاپ دو کتاب تألیفی در دانشگاه تهران، شرکت در چندین کارگاه آموزشی بین المللی، مسلط به کاربرد برنامه نویسی هوش مصنوعی و انواع روش های مدل سازی در رشته خود (Machine Learning, Deep Learning, R programming, Soft computing programming ...)، تسلط کامل به تمام نرم افزارهای تخصصی در رشته خود (MATLAB, ArcGIS, ENVI, SPSS ...)
    10- teach fund یا full fund

ApplyAbroad Superstar

سلام به نظرم علت اینکه دوستان به شما قبلا پاسخ نداده اند اینست که فکر میکنند شما میخواهید از آنها تست هوش بگیرید. دوست عزیز با این رزومه شما حتی نباید سوال کنید نیاز به گفتن ندارد که روی مجموعه مناسب برای کشور هدفتان از تماس با اساتید و پروپوزال خوب تحقیق و ... شروع به کار کنید و به امید خدا تمام. سال دیگر یعنی سپتامبر ۲۰۱۹ دانشجوی با فاند در یک دانشگاه خوب هستید. زبان به نظرم مهم است که تاکید کنم که نمره هر چه بهتر باشد هم در انجام خود پروژه دکتری و هم در همراه کردن کمیته/فرد پذیرش دهنده خیلی تاثیر دارد. روی این قسمت سرمایه گذاری بیشتری بفرمایید.
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط belief نمایش پست ها
    سلام بچه ها من این رو چند بار اینجا گذاشتم. کسی راهنمایی نکرد. لطفا نظر بدید. نیاز به مشاوره دارم.

1- کارشناسی مهندسی علوم خاک، دانشگاه شهید چمران اهواز، معدل 17.4
    2- کارشناسی ارشد مهندسی علوم خاک، دانشگاه تهران، معدل 16.6
    3- نمره زبان: آیلتس 6.5،
    w 6, r 6.5, s 6, l 6.5
    4- فقط مدرک آیلتس دارم.
    5- یک مقاله ISI با Impact Factor بالای 2، یک مقاله ISC، چهار مقاله علمی پژوهشی داخلی در معتبرترین ژورنال های داخلی مرتبط با رشته تحصیلی، دو کتاب تألیفی انتشارات دانشگاه تهران
    6- شش مقاله کنفرانس بین المللی و شش مقاله کنگره ملی
    دو سال سابقه کار اجرایی در پروژه های عمرانی مرتبط با رشته تحصیلی

7- دکتری علوم خاک، دکتری محیط زیست، دکتری مدل سازی زست محیطی، دکتری تغییرات اقلیمی
    8- کانادا، استرالیا، کشورهای اسکاندیناوی
    9- رتبه تک رقمی آزمون کارشناسی ارشد کشوری، top ten دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد، سابقه کار اجرایی، سابقه کار تحقیقاتی در سطح کشوری، چاپ دو کتاب تألیفی در دانشگاه تهران، شرکت در چندین کارگاه آموزشی بین المللی، مسلط به کاربرد برنامه نویسی هوش مصنوعی و انواع روش های مدل سازی در رشته خود (Machine Learning, Deep Learning, R programming, Soft computing programming ...)، تسلط کامل به تمام نرم افزارهای تخصصی در رشته خود (MATLAB, ArcGIS, ENVI, SPSS ...)
    10- teach fund یا full fund

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : ادبیات انگلیسی-سراسری ارومیه- 16:53
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : ادبیات انگلیسی-رتبه 81 ارشد دانشگاه آزاد(دانشگاه ازاد تهران واحد مرکزی)-رتبه 636 ارشد سراسری (دانشگاه سراسری سنندج);هیچ کدوم رو نرفتم.

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: ندارم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : ندارم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : هر رشته ای در مقطع ارشد که بشه با لیسانس ادبیات انگلیسی رفت.
    ( خواهشا یه مددی بکنید)

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    معماری - دانشگاه آزاد تهران - 19.08

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مدیریت پروژه و ساخت - دانشگاه شهید بهشتی - 18.12

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    آیلتس 7.5 - لیسنینگ 8.5 ریدینگ 7.5 رایتینگ 7.5 اسپیکینگ 7

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    ندارم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    ندارم

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    ندارم

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    ارشد یا دکتری معماری یا مدیریت پروژه

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    انگلستان (ترجیحا UCL یا کمبریج) - استرالیا (ترجیحا از گروه 8)

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    سابقه 2 سال TA / سابقه 2 سال تدریس / فارغ التحصیل رتبه اول در لیسانس و رتبه برتر در فوق لیسانس / تألیف یک کتاب و ترجمه یک کتاب در رشته معماری و مدیریت پروژه / سابقه ویراستاری چند مجله داخلی و یک مجله بین المللی داخلی به زبان انگلیسی

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    ​full fund یا partial fund

با این شرایط درخواست برای دکتری بهتره یا فوق لیسانس و بعد دکتری از داخل همون کشور؟
    ویرایش توسط cvguide : May 28th, 2018 در ساعت 10:12 AM

مقطع لیسانس:مهندسی مکانیک سیالات(دانشگاه دولتی محقق اردبیلی) معدل 15.70
    مقطع فوق لیسانس: مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرپزی(دانشگاه صنعتی سهند تبریز)معدل 17.30
    IELTSهنوز ندادم دارم آماده میشم:تخمینی 6 الی 7
    تعداد مقالات خارجی:فعلا ندارم اقدام کردم در زمینه نیروگاه
    مقطع دکترا
    کشورهای مقصد:دانمارک-کانادا
    پایان نامه بنده صنعتی هست و تعریف شده از طرف شرکت گاز می باشد.
    تقریبا یکسال سابقه کار در تهران در شرکت نیروگاهی.
    من فاند کامل میخاستم.

Junior Member

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    ندارم اما متوسط و میتونم بخونم در واقع میخوام واسه تترم پاییزی بدم تا اون موقع حل میکنم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    نمی دونم چیه ممنون میشم راهنمایی کنید

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    رشته کامپیوتر(مدریت شبکه).مقطع کارشناسی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    کشور سوئد
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    تو کنکور فکر کنم زیر 100 منطقه 3 شم با این درصد ها
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    15000 کرونتا20000

Junior Member

سلام به همه دوستان
    میخواستم شانس من رو برای گرفتن پذیرش در دانشگاه های متوسط و رو به پایین کانادا یا اگر میتونم برای رو به بالا چک بکنید و ممنون میشم نظر بدید .

1- کارشناسی مهندسی شیمی - صنایع پلیمر در دانشگاه اراک معدل 13.9
    2- کارشناسی ارشد مهندسی شیمی - تربیت مدرس معدل 14.7 (بدون پایان نامه COURSE BASE)
    3- نمره زبان 6.5 آیلتس
    4- دو مقاله کنفرانسی در زمینه ساخت نانو مواد
    5- یک مقاله ISI در زمینه کنترل فرآیند و لی اوت پالایشگاهی
    6- دارای یک سال و نیم سابقه کار در ارتباط با سیستم های کنترل کیفیت تولید

البته به اینکه بتونم استادی رو هم پیدا بکنم اونجا امید زیادی دارم توی وسترن اوناریو مثلا یا کویینز یا ریرسون و بیشتر داخل مونترال منظور و هدفم هست اگر ممکنه نظرتون رو بدید در این مورد ممنونم از سایت بسیار خوب شما

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)