صفحه 485 از 587 نخستنخست ... 385435475476477478479480481482483484485486487488489490491492493494495535585 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,841 تا 4,850 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

سلام اگر بنویسید چه کشورهایی مد نظر شماست دوستان شاید بهتر بتوانند کمک کنند. و همینطور حوزه هایی که علایق تحصیلی شما آنجاست. به همین شکل دانشگاههایی که در ایران تحصیل کرده اید؟ اطلاعات و سوالتان خیلی کلی است برا ی همین همفکری مشکل است.

به همین شکل کلی ولی به نظرم احتمال گرفتن پذیرش را دارید مشروط بر اینکه دانشگاه/استاد/ مناسب انتخاب بفرمایید و بسته به کشور/دانشگاه پروپوزال مناسبی تهیه کنید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima1367 نمایش پست ها
    سلام
    کارشناسی "ریاضی کاربردی" از دانشگاه سراسری معدل 17
    ارشد" مهندسی سیستم های اقتصادی" از دانشگاه سراسری با معدل 18
    سه سال سابقه کار در بانک خصوصی
    مقاله یه دونه دارم داخلی اونم
    اگه نمره ایلتسم امسال بالای هفت بشه ایا امکان پذیرش با فاند دارم ؟
    از کدوم دانشگاهها؟
    برای رشته صنایع یا مهندسی اقتصاد

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

-مهندسی عمران-دانشگاه صنعتی شاهرود-14

2-مهندسی عمران(سازه های هیدرولیکی)-
    دانشگاه صنعتی شاهرود-17

3-ایلتس 6

4-GRE ندارم

5-یک مقاله Isi

6-دو کنفرانسی داخلی

7-اولویت من در انتخاب دانشگاه: کانادا- استرالیا-نیوزلند و یا اروپا هرجاکه فاند بدهند

8- فاند برام مهمه
    9-شاغل و نیروی رسمی در مجموعه وزارت نیرو-سابقه کار مرتبط 4 سال که نمیدونم اصلا ارتباطی داره یا نه!
    با تشکر از تمامی دوستان لطفا نظر بدید وضعیت چطور هستش؟

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام اگر بنویسید چه کشورهایی مد نظر شماست دوستان شاید بهتر بتوانند کمک کنند. و همینطور حوزه هایی که علایق تحصیلی شما آنجاست. به همین شکل دانشگاههایی که در ایران تحصیل کرده اید؟ اطلاعات و سوالتان خیلی کلی است برا ی همین همفکری مشکل است.

به همین شکل کلی ولی به نظرم احتمال گرفتن پذیرش را دارید مشروط بر اینکه دانشگاه/استاد/ مناسب انتخاب بفرمایید و بسته به کشور/دانشگاه پروپوزال مناسبی تهیه کنید.

موفق باشید

سلام دوست عزیز - والا من الان 2 ماهه اینجا پست میزارم هیچکس جوابم رو نمیده

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط meisamalinia نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز - والا من الان 2 ماهه اینجا پست میزارم هیچکس جوابم رو نمیده
    شما در بخش اطلاعات انتخاب هاتون رو محدود کردید به دانشگاه های خاصی در ایتالیا و هلند. طبعا تعداد کسانی که راجع به این کشورها اطلاع داشته باشند روی این تاپیک زیاد نیست. روی تاپیک های ایتالیا و هلند سوال کنید شانس بیشتری برای جواب دارید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام بچه ها، خسته نباشید...
    من و خانمم تازه اومدیم تو فاز تحصیل در خارج
    ممنون میشم نظرتون رو در مورد شرایط ما و امکان تحصیل همزمان ما بگید، یا شاید لازم باشه یکیمون کار کنیم (یک نی نی 1 ساله هم داریم)...

مهدی 31 ساله (اپلای برای دکترا)
    لیسانس - مهندسی صنایع - دانشگاه ارومیه - معدل 15.85
    لیسانس همزمان - مترجمی زبان انگلیسی - پیام نور ارومیه - معدل 16.5
    فوق لیسانس - مهندسی صنایع گرایش سیستم - دانشگاه غیرانتفاعی - معدل 18.5
    نمره زبان تافل IBT - 100
    متاسفانه مقاله ندارم تو هیچ زمینه ای
    سابقه کار - 3 سال کنترل پروژه و 2 سال برنامه ریزی استراتژیک (استخدام رسمی شرکت توزیع نیروی برق)

به نظر خودمون اروپا میتونه گزینه خوبی از نظر تامین هزینه ها باشه. ولی خیلی مشتاقیم نظر شماها رو بدونیم.
    -
    خانمم 29 ساله (اپلای برا فوق لیسانس)
    لیسانس مهندسی مکانیک، گرایش سیالات - معدل 15
    نمره زبان تافل IBT- 90
    مقاله نداره متاسفانه
    دارای مدرک نظام مهندسی طراحی و نظارت (به نظرتون برای اپلای مهم هست یا نه؟)
    سابقه کار - 6 سال کنترل کیفیت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كنترل دانشگاه خواجه نصير

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    این سناریو ارشد مجدد در اروپا رو اکثر شرکت های اعزام دانشجو میدن
    نمیدونم اما مقاله که 2 عدد داشتم و دوست عزیزمون میگن وزن مقاله نداری، البته مقاله ژورنالم هم Q1 هست. البته دوستانی که در استرالیا دارم و اونجا مشغول تحصیل هستند و در همین یکی دوساله فاند گرفتن به مراتب رزومشون از من کمتر بوده. حالا شاید هم من اشتباه میکنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معماری دانشگاه رازی

۱-رشته :مهندسی معماری-دانشگاه رازی کرمانشاه-معدل ۱۵
    ۲-آیلتس ندارم اما فرض این باشه که میگیرم
    ‏۳-GRE هم نه اما فرضا میگیرم
    ۴-مقاله ندارم اما اگه لازم باشه میتونم بنویسم حتما
    ۵_برا مستر معماری داخلی میخام اقدام کنم
    ۶-کشور هام به ترتیب:آمریکا-کانادا-نروژ-و کشورهای دیگه اروپا
    ۷-یک دوره عضو انجمن علمی دانشگاه(برگزاری انواع سمینارها از جمله خواهران حریری-گروهARXو ...)-یک دوره برگزاری استارتاپ دانشگاه-
    ۸-فاند برام خیلی مهمه
    نکته مهم:میخام بدونم با این شرایط و تکمیل CV به صورت کامل چقدر شانس دارم که تو این کشورها فاند بگیرم؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    من از مِی امسال دارم از برای نروژ، دانمارک، سوئد، اتریش، سوییس و برخی کشورهای دیگه اروپایی اپلای میکنم. بعضی ها به صورت فرم انلاین مدارک رو میفرستم و بعضی ها رو به شخص استاد.
    ولی تا به امروز جز جواب 3 تا رد شده باقی شون هیچ جوابی نمیدن. واسه همین من یکم به شک افتادم که نکنه من طریقه اپلای کردن رو دارم اشتباه میرم . یعنی اینقدر شرایط من بد هست که از هیچ جا پذیرش نمیتونم بگیرم؟ شرایطم به صورت زیر هست

1- رشتۀ لیسانس : مهندس عمران – دانشگاه قم – 16/07

2- رشتۀ فوق لیسانس : مهندسی عمران- ژئوتکنیک - دانشگاه خوارزمی تهران - 17/07
    3- نمرۀ زبان هنوز نگرفتم
    5- 2 تا مقاله علمی پژوهشی دارم
    6- 3 تا مقاله کنفرانسی بین المملی
    7- دکتری
    8- نروژ، دانمارک، سوئد، و سایر کشور های اروپایی که بشه توش برای اقامت دائم اقدام کرد.
    10- (Full Fund/)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mosipishi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از مِی امسال دارم از برای نروژ، دانمارک، سوئد، اتریش، سوییس و برخی کشورهای دیگه اروپایی اپلای میکنم. بعضی ها به صورت فرم انلاین مدارک رو میفرستم و بعضی ها رو به شخص استاد.
    ولی تا به امروز جز جواب 3 تا رد شده باقی شون هیچ جوابی نمیدن. واسه همین من یکم به شک افتادم که نکنه من طریقه اپلای کردن رو دارم اشتباه میرم . یعنی اینقدر شرایط من بد هست که از هیچ جا پذیرش نمیتونم بگیرم؟ شرایطم به صورت زیر هست

در بسیاری از دانشگاههای اروپا موقعیت های دکترا بصورت استخدامی از طرف دانشگاه اعلام میشن و اینطور نیست که با صرف اپلای کردن برای اداره پذیرش پذیرفته بشید بلکه باید موقعیت مربوطه از طرف دانشگاه آگهی شده باشه. شما برای موقعیتهای اعلام شده اپلای میکنید یا اینکه فقط همینطوری رزومه میفرستید؟

Junior Member

سلام، لطفا من رو راهنمایی کنید:

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی صنایع - صنعتی امیرکبیر - معدل 17
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی صنایع - صنعتی امیرکبیر - معدل 18.5
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    در حال مطالعه برای نمره تافل بالای 95 هستم.
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    ندارم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    ارشد مجدد یا دکتری در رشته خودم یا رشته نزدیک به خودم
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    کانادا - استرالیا - اروپا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    چند ترم TA بودم . ارشد بدون کنکور . جز 3 نفر اول ارشد
    3 سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی در شرکت های بزرگ ایرانی
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    فقط به فاند کامل نیاز دارم

آیا با این رزومه بدون مقاله شانسی برای فول فاند هست؟ و اینکه من هدف و علاقم بیشتر کار هست و دنبال کار آکادمیک و ریسرچ نیستم در واقع اگه حق انتخاب داشتم قطعا شروع کار تخصصی در یکی از این کشورها رو انتخاب می کردم تا درس خوندن. به نظر شما چه مسیری رو برم زودتر به نتیجه می رسم.

با تشکر

ویرایش توسط Mechatronic : August 14th, 2018 در ساعت 04:08 PM دلیل: پست مرجع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)