صفحه 499 از 587 نخستنخست ... 399449489490491492493494495496497498499500501502503504505506507508509549 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,981 تا 4,990 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

سلام، دوستان لطف میکنید نظرتون رو بگید؟

1- کاردانی مکانیک خودرو - دانشگاه آزاد (سما) - 19.12
    2-کارشناسی مکانیک خودرو - دانشگاه فنی و حرفه ای - 18.80
    3- نمره زبان: میتونم حداقل آیلتس 7 بگیرم
    4- نمره GRE: چند وقتیه در حال خوندنم. کوانت حداقل 160 میارم و وربال هم 150 امید منطقی دارم.
    5-تعداد مقالات ژورنالی: 1 عدد ISI (در ژورنال با ایمپکت فکتور 3.2) در حال پیگیری بعنوان پروژه کارشناسی (آخراشه)
    6- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: ارشد یا دکتری مستقیم (آمریکا)
    7-کشورهای مورد نظر برای اپلای: ندارم
    8- نکات برجسته رزومه: سابقه دو ترم TA / رتبه اول کاردانی و کارشناسی در بین ورودی های خودم
    9-میزان فاند مورد انتظار: Full or half fund

ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    molecular cell biology

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلام
    شما میتونید با تافل و GRE بالا برای امریکا اقدام کنید. سوئد هم میتونید. آلمان هم شاید بتونید. شما چرا وارد این فیلدها شدید؟ خیلی تخصصی هست و نیاز به بودجه های سنگین داره، در ایران مقدور نیست که شما در حوزه سلول بنیادی مقاله ارزشمند چاپ کنید مگر اینکه با رویان لینک داشته باشید، البته در حاضر رویان هم رویان پنج سال قبل نیست. موفق باشید
    بله دقیقا الان آمریکا و انگلیس توی این حوزه شدیدا فعال هستند ک خوب اقدام برا اونا باز با شرایط من جور نیس. برا سوئد و آلمان هم تا جایی ک موردی بوده اپلای کردم طبیعتا رقابتم برا اونا خیلی بالاست. دیگه خیلی علاقه داشم ب استم سل و نتیجه شم این شد!!! مرسی از پاسختون. شمام موفق باشین.

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    1-زمین شناسی-بوعلی سینا-12.17
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    2-زمین شناسی-فردوسی مشهد-17.35
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    3-آیلتس ندارم اما بالای 7 حتما میارم

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    4-ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    5-یک مقاله ژورنال در مجله پژوهش های چینه نگاری و رسوب شناسی دانشگاه اصفهان(عضو مجلات اسکوپوس)
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    6-یک مقاله کنفرانس به زبان انگلیسی و 2 مقاله کنفرانس به زبان فارسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    7-زمین شناسی در مقطع دکترا
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    8-کشورهای کانادا،استرالیا، انگلیس، آلمان و فرانسه و نروژ
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    9-ندارم
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    10-فاند کامل نیاز دارم
    ممنون میشم اگه کسی تخصصی در زمین شناسی داره کمکم کنه.

Junior Member

1. شیمی محض- دانشگاه سراسری ایلام-15
    2. شیمی آلی-دانشگاه سراسری اراک 17/52
    3. نمره آیلتس: 6.5
    4. ندارم
    5. 3 مقاله ISI
    6. نانوفناوری دارویی در مقطع دکترا و یا شیمی دارویی
    7. استرالیا- آلمان
    8. رتبه سوم دوره فوق لیسانس
    9. 9 سال سابقه کار در صنعت داروسازی به عنوان رئیس و تدریس دروس شیمی در دانشگاه آزاد
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

ممنون از پاسختون. موارد ذکرشده اصلاح شد. بیماری بنده در حد ابتدایی هست و تاثیر فیزیکی نداره. تز بنده در زمینه تحلیل لرزه ای مخازن فولادی هست.
    0- کاردانی رشتۀ عمران، ساختمان – 16.80
    1- کارشناسی رشتۀ عمران ، ساختمان– دانشگاه تبریز–18.86

2-کارشناسی ارشد رشتۀ عمران، آب و سازه های هیدرولیکی – دانشگاه تبریز– 18.22
    3- نمرۀ زبان : در حال مطالعه برای ازمون تافل که پیش بینیم برای نمره بالای 100 هست
    4- نمرۀ GRE :ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی: هنوز چاپ نشده اصلاحیه خورده
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : عمران، آب و سازه های هیدرولیکی-دکتری
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : اولویت خاصی ندارم
    9- نکات برجستۀ رزومه: رتبۀ برتر دانشکده در مقطع لیسانس. رتبه سوم کارشناسی ارشد. یک سال سابقه تدریس در دانشگاه
    10- میزان فاند مورد انتظار :Full Fund

سلام
    اگر برای امریکا اقدام کردید خیلی راجع به "تحلیل لرزه ای مخازن فولادی" مانور ندهید. موفق باشید
    ممنونم از راهنمایی تون.

من کشور خاصی رو مد نظر ندارم و چیزی که برام تعیین کننده هست کشور و دانشگاهی هست که از بابت هزینه درمان بیماریم(ام اس) خیالم راحت باشه .
    در حالت کلی ایا تغییر فیلد کاری، کار درستی هست؟ یعنی با این کار شانسی برای پذیرش وجود داره؟

ApplyAbroad Superstar

سلام منهم میخواهم گفته دوستان را تاکید کنم که در عمده کشورهای غربی/استرالیا و ... اگر بیماری تاثیری بر خطر سلامتی دانشجو نداشته باشدعدم پذیرش به دلیل بیماری از مصادیق تبعیض است که قانونا مردود است.

عمده این کشورها شما را تحت پوشش درمانی در سطح ملی خودشان قرار میدهند. یعنی اگر بیماری شما شامل خدمات مجانی پزشکی برای عموم آن کشور باشد شما هم از خدمات درمانی در همان سطح استفاده میکنید.

موفق باشید

موفق باشید

سلام
    اگر برای امریکا اقدام کردید خیلی راجع به "تحلیل لرزه ای مخازن فولادی" مانور ندهید. موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط azize نمایش پست ها

0- کاردانی رشتۀ عمران – 16.80
    1- کارشناسی رشتۀ عمران – دانشگاه تبریز–18.86

2-کارشناسی ارشد رشتۀ عمران – دانشگاه تبریز– 18.22
    3- نمرۀ زبان : در حال مطالعه برای ازمون تافل که پیش بینیم برای نمره بالای 100 هست
    4- نمرۀ GRE :ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی: هنوز چاپ نشده اصلاحیه خورده
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : عمران-دکتری
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : اولویت خاصی ندارم
    9- نکات برجستۀ رزومه: رتبۀ برتر دانشکده در مقطع لیسانس. رتبه سوم کارشناسی ارشد. یک سال سابقه تدریس در دانشگاه
    10- میزان فاند مورد انتظار :Full Fund
    نکته مهم اینه که من بیماری ام اس دارم و پارامتر مهم برای اولویت بندی برای پذیرش، کشور و دانشگاه هایی هست که بیمه هزینه درمان بیماری منو ساپورت کنه.
    . دوستان اگر اطلاعات دقیق دارند ممنون میشم راهنماییم کنن تا از بلاتکلیفی دربیام.ممنون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاهمعدل نهایی

1-الکترونیک-آزاد دزفول-14.16
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    2-مخابرات سیستم-شهید چمران اهواز-15.35 (پارسال تمام شد)
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    3-قبلا pbt 550 البته 2012 الان هم قصد گرفتن iBt رو دارم و نمره احتمالی 85

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    4-2012 q159 v 135

و دوباره هم می دم و احتمالا v135 q 165
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    5-یک مقاله در ISI در Radioengineering البته استخراج شده از پایان نامه به زبان انگلیسی
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    6-ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    7-مخابرات (الکتریکال) در مقطع دکترا
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    8-آمریکا و فقط دانشگاه های ایالت فلوریدا (USF, UCF ,...) رنک مهم نیست.
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    سابقه کار 10 ساله در زمینه مخابرات و ICT
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)

10-فاند یا بدون
    در ضمن متاهل هستم و سن 36 سال هدف مهاجرت
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط angel69 نمایش پست ها
    بله دقیقا الان آمریکا و انگلیس توی این حوزه شدیدا فعال هستند ک خوب اقدام برا اونا باز با شرایط من جور نیس. برا سوئد و آلمان هم تا جایی ک موردی بوده اپلای کردم طبیعتا رقابتم برا اونا خیلی بالاست. دیگه خیلی علاقه داشم ب استم سل و نتیجه شم این شد!!! مرسی از پاسختون. شمام موفق باشین.
    سلام
    شما برای هلند دانشگاه utrecht مستر رجنریتو مدیسن به استاد ایمیل بزنید و پروپزال بنویسید. برای آلمان شماچه دانشگاه هایی اپلای کردید؟ من چندین نفر بدون مقاله در زمینه های بایو دیدم که پذیرش گرفتند. امریکا از همه راحت تر که متاسفانه شرایط ندارید. انگلستان بعید هست مگر سلف فاند. به دانشگاه radboudumc هلند هم ایمیل بزنید چون ایرانی تا حالا داشتند و دارند. موفق باشید

با سلام
    لطف با توجه به رزومه شانس پذرش دکترا از هلند و آلمان و اسکاندیناوی رو اعلام کنید
    1 کارشناسی مهندسی پلیمر دانشگاه آزاد معدل 15
    2-ارشد مهندس پلیمر دانشگاه آزاد معدل 17/10
    3- نمره زبان ایلتس 6/5
    4- نمره جی آر ای ندارم
    5- تعداد مقالات چاپ شده ISI=4
    تعداد مقالات سابمیت شده 4 مقاله
    1 مقاله هم ژورنال پژوهشی انگلیسی
    2 ثبت اختراع (فقط ماده های جدید میکس کردیم و تست های پلیمری گرفتیم)
    6- 2 کنفرانس بین المللی
    7- رشته مورد نظر دکترای پلیمر
    8- بعلت متاهل بودن و فرزند اسکاندیناوی و المان و هلند بخاطر خقوق و فاند بالای 2000 یورو
    زمینه کاری نانو کامپوزیت و بلندینگ و رئولوژی و تخریب حرارتی و پلیمریزاسیون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    molecular cell biology

سلام
    شما برای هلند دانشگاه utrecht مستر رجنریتو مدیسن به استاد ایمیل بزنید و پروپزال بنویسید. برای آلمان شماچه دانشگاه هایی اپلای کردید؟ من چندین نفر بدون مقاله در زمینه های بایو دیدم که پذیرش گرفتند. امریکا از همه راحت تر که متاسفانه شرایط ندارید. انگلستان بعید هست مگر سلف فاند. به دانشگاه radboudumc هلند هم ایمیل بزنید چون ایرانی تا حالا داشتند و دارند. موفق باشید
    آلمان ب خیلی جاها اپلای کردم Karlsruhe Institute of Technology، مکس پلانک دپارتماانای مختلفش، University of Erlangen-Nuremberg، University of Cologne
    ,Heidelberg و خیلیای دیگه. و اتفاقا utrecht چن وقت پیش پوزیشن دکترا در حوزه رجنرتیو مدیسن داش ک اپلای کردم و ریجکت شدم! Radboudم اپلای کردم جوابش نیومده هنوز. الان با نزدیک شدن ددلاین های ارشد نروژ و سوئد اینا احتمالا برا ارشدم اپلای کنم. امیدوارم نتیجه بده.
    ویرایش توسط angel69 : October 22nd, 2018 در ساعت 03:02 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)