صفحه 508 از 587 نخستنخست ... 8408458498499500501502503504505506507508509510511512513514515516517518558 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,071 تا 5,080 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط jaythunder نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم نظرتون رو بدونم واقعا در مورد اینکه توی دانشگاهای رنک زیر 30 شانس دارم یا نه مشکوک هستم الان

1- لیسانس: مهندسی صنایع (پلی تکنیک) معدل 15.97

2- ارشد: مدیریت پروژه های نفت و گاز (دانشگاه تهران) معدل 18.07

3-نمره: آیلتس: 8

4- نمره جی.آر.ای: وربال: 154، کوانت: 169، رایتینگ: 4

5- مقالات: یک مقاله ژورنال معتبر الزویر، یک فصل کتاب چاپ داخل

6- سابقه کار مرتبط (غیرپژوهشی): 6 سال

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: دکترا مهندسی صنایع، آمریکا، کانادا

8- نوع فاند مورد نظر: Full Fund
    سلام! رنک زیر 30 دنیا منظورتونه یا امریکا؟؟ اگه منظورتون دنیاست که خب اسیایی ها رو که نمیخواید برید... اروپا و استرالیا رو هم که نزدید میمونه فقط MIT, CALTECH, HARVARD, STANFORD, CHICAGO, PRINCETON, CORNELL, YALE, UPENN, UMICH, DUKE, UCBerkeley, UofT
    توی اینا شانستون خیلی پایینه!!

واقعا در مورد اینکه توی دانشگاهای رنک زیر 30 شانس دارم یا نه مشکوک هستم الان
    کسایی که لیسانس و ارشدشون رو هم توی یکی از دانشگاه های زیر 100 بودن نمیتونن بگن احتمال زیاد توی یکی از اینا قبول میشن. و دانشگاه امیرکبیر و تهران (با رنک های حدود 400 500) که جای خود داره. ولی خب بدون شانس نیستید و حتما دنبال استاد بگردید و مطمئنن شانس بلاخره دارید توی این ها هم. فقط خواستم بگم که رنک های بدتر از این ها رو ول نکنید و فقط به اینا فکر کنید و بعدا خدایی نکرده پشیمون شید! با رزومه ی شما احتمال داره ولی صبر و پشتکار میخواد ولی میشه
    موفق باشید
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die
    We're warriors , Warriors of the world

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- صنعتی امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط mj1991 نمایش پست ها
    سلام! رنک زیر 30 دنیا منظورتونه یا امریکا؟؟ اگه منظورتون دنیاست که خب اسیایی ها رو که نمیخواید برید... اروپا و استرالیا رو هم که نزدید میمونه فقط MIT, CALTECH, HARVARD, STANFORD, CHICAGO, PRINCETON, CORNELL, YALE, UPENN, UMICH, DUKE, UCBerkeley, UofT
    توی اینا شانستون خیلی پایینه!!

کسایی که لیسانس و ارشدشون رو هم توی یکی از دانشگاه های زیر 100 بودن نمیتونن بگن احتمال زیاد توی یکی از اینا قبول میشن. و دانشگاه امیرکبیر و تهران (با رنک های حدود 400 500) که جای خود داره. ولی خب بدون شانس نیستید و حتما دنبال استاد بگردید و مطمئنن شانس بلاخره دارید توی این ها هم. فقط خواستم بگم که رنک های بدتر از این ها رو ول نکنید و فقط به اینا فکر کنید و بعدا خدایی نکرده پشیمون شید! با رزومه ی شما احتمال داره ولی صبر و پشتکار میخواد ولی میشه
    موفق باشید

ممنون از پاسختون. بله منظورم زیر 30 آمریکا بود بعلاوه UofT. نتیجه گیری شما منطقیه و من هم تصمبم گرفتم زیر 30 آمریکا یکی رو بیشتر اقدام نکنم.

Junior Member

كسي در مورد پذيرش بدون فاند اطلاعات داره؟ درسته كه توي ايميل به اساتيد ذكر كنيم ك سلف فاند ميايم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام برای پرداخت هزینه ها توسط دانشجو اطلاعات خاصی لازم نیست. استاد / دانشگاه برای آفر پذیرش از شما در مورد هزینه ها هر موقع سوال کردند بفرمایید با خود شماست.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Yalda222 نمایش پست ها
    كسي در مورد پذيرش بدون فاند اطلاعات داره؟ درسته كه توي ايميل به اساتيد ذكر كنيم ك سلف فاند ميايم؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

يعني در واقع شانس پذيرش رو بالا نميبره؟ مخصوصا داشگاه هاي تاپ؟ چون من رزرومم به دكتري دانشگاه هاي متوسط با فاند ميخوره ولي مستر مي خوام

ApplyAbroad Superstar

سلام وقتی شما هزینه را به عهده میگیرید طبیعتا دانشگاهها سخت گیری نسبتا کمتری میکنند چون شما منبع درآمد هستید. البته برای دانشگاههای بسیار خوب که منابع مالی فراوان دارند این مساله صدق نمیکند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Yalda222 نمایش پست ها
    يعني در واقع شانس پذيرش رو بالا نميبره؟ مخصوصا داشگاه هاي تاپ؟ چون من رزرومم به دكتري دانشگاه هاي متوسط با فاند ميخوره ولي مستر مي خوام

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

مدیریت بازرگانی -علامه طباطبایی-14.62
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مدیریت بازرگانی -علامه طباطبایی-16.82
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    103. S:22 R:30 L:29 W:22
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    Q: 165 V:170
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    ندارم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    بازاریابی. PHD
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    آمریکا و کانادا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    رتبه برتر کنکور.
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)

فول فاند

Junior Member

رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی عمران - دانشگاه قم - 16.03
    رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : ژئوتکنیک - دانشگاه خوارزمی - 17.07
    نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : 6.5
    نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : -
    تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 1 علمی پژوهشی
    تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : 4 کنفرانسی
    رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکتری
    کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : اروپا به ویژه کشور های نروژ و سوئد
    نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) :فول فاند

در زمین من از تابستون 97 تا امروز برای 51 پوزیشن، اپلای انلاین کردم که خبری نشد و همچنین به 51 استاد ایمیل زدم ولی هنوز هیچ موفقیتی نداشتم
    به نظرتون باید چکار کنم ؟

Junior Member

به نام خدا با سلام.
    بنده لیسانس اقتصاد با معدل 15/5 از دانشگاه شیراز حدو هفت سال پیش گرفتم. امسال میخوام ارشد بدم و همون دانشگاه شیراز ارشد بگیرم. و دارم روی آیلتس هم کار میکنم. تا دو یال دیگه بعد ارشد امتحان آیلتس بدم. زبانم خوبه.میتونم تا 7 بگیرم. میخوام توی ارشد انشاالله مقاله بدم و معدلم هم بالا ببرم. میخوام حتما بورسیه کامل بشم واسه دکتری. چه وانشگاههایی رو پیشنهاد می دید؟ چکار باید بکنم؟ متاهلم و یه بچه دو ساله هم دارم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد پرستاری علوم پزشکی ایران

سلام ممنون میشم راهنمایی ام کنین

1-
    دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل
    علوم پزشکی تبریز-پرستاری- 16/28

۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل
    علوم پزشکی ایران-پرستاری سلامت جامعه-18/05

۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها)
    ندارم-حدودی تافل ۹۵ به بالا

۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing
    ندارم

۵-تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند)
    ۵مقاله کنفرانس داخلی و بین المللی- یک مقاله سابمیت شده شده در ژورنال ISI با ایمپکت۳ با دوتا از اساتید ایرانی ساکن در آمریکا و دو تا مقاله که خداکثر تا ده روز سابمیت میشن

۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...)
    پروژه تحقیقاتی که پایان نامه ام بود و چون موضوع خاصی در حیطه پزشکی هست میخوام در همون زمینه RA‌بگیرم۲ثبت اختراع مرتبط با علوم پزشکی
    تدریس واحد عملی در علوم پزشکی شهید بهشتی
    چهار سال سابقه کار بالین پرستاری
    عضو استعداد درخشان+انجمن مخترعین+دبیر پژوهشی کمیته تحقیقات دانشجویی به مدت ۴سال+همکاری در کمیته اجرایی کنگره

۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش.
    بیشتر برام مهمه فول فاند باشم-دانشگاه های آمریکا یا اروپا-پاپیز یا بهار 2019

سه تا ریکامندیشن هم از دو استاد با افلییشن آمریکا که یکی شون جزو یک درصد دانشمندان جهان هست دارم و از استاد راهنمام که تقریبا جزو نفرات اول پژوهش در سطح بین الملل پرستاری ایران هست دارم(هر سه تاشون در ۳مقاله ای که در حال نگارش هستم مشارکت دارند)
    ویرایش توسط zahra243 : December 3rd, 2018 در ساعت 07:43 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)