صفحه 119 از 121 نخستنخست ... 1969109110111112113114115116117118119120121 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,181 تا 1,190 , از مجموع 1208

موضوع: مهاجرت به انگلستان

Junior Member TriBeCa آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به انگلستان!

دست شما درد نکنه که کمک میدین. بشون میگم بشه کارشون درسشه خوشال میشن. فکرشونه وکیل بگیرن اشتباه نشه چون گفتن خیلی ایران موندن.

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    نباید بیشتر از 540 روز در مجموع و 180 روز در هر بار در خارج از کشور باشند. حساب کنند اگه زیر این لیمیت ها هستند پس مشکلی نخواهد بود.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به انگلستان

سلام وقت بخیر یه سوال داشتم
    آیا بعد از دریافت کارت BRP می توان آزادانه بدون داشتن ویزای شینگن در اروپا سفر کرد ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط yekhatere نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر یه سوال داشتم
    آیا بعد از دریافت کارت BRP می توان آزادانه بدون داشتن ویزای شینگن در اروپا سفر کرد ؟
    خیر باید ویزای شینگن بگیرید که البته خیلی آسان هست وقتی ساکن انگلستان باشید.

با سلام
    من 5 سال در انگلیس تحت ویزای teir4 دانشجو بودم و الان حدودا 3 سال هست که به صورت تمام وقت تحت ویزای Tier2 هستم . میخواستم بدونم با توجه به اینکه الان 8 سال هست انگلیس هستم و در دوران دانشجویی به صورت part time کار کردم آیا میتونم برای ILR اقدام کنم؟

و یه سوال دیگه اینکه من شنیدم برای 10 years long term residency مثل اینکه طول دوران ویزلی دانشجویی در نظر گرفته نمیشه. میخواستم بدونم که آیا صحت داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

تا آخرین اطلاع من این ۱۰ سال اقامت با ویزای دانشجویی را شامل میشود.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Sahra1233231 نمایش پست ها
    و یه سوال دیگه اینکه من شنیدم برای 10 years long term residency مثل اینکه طول دوران ویزلی دانشجویی در نظر گرفته نمیشه. میخواستم بدونم که آیا صحت داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Guru

اقامت از طریق Long Residence که 10 سال است هر ویزایی رو شامل میشه، حتی ویزای توریستی.

سلام دوستان ، بنده سه سال سابقه کار بعنوان کارشناس کنترل کیفیت دارم و خیلی مشتاق هستم که یک job offer از انگلیس بگیرم و رزومه م رو به خیلی از شرکت ها فرستادم ولی متاسفانه اونا سخت قبول میکنن اسپانسرشیپی من رو تا بتونم ویزا بگیرم . خواستم بدونم امیدی هست که بالاخره کارفرمایی پیدا بشه و قبول بکنه ؟
    با این توضیح که الان اسپانیا دانشجوی ارشد هستم و میخوام از اونجا اقدام بکنم برای ویزا اگر پیشنهادی دریافت کردم .

ApplyAbroad Guru

با سلام
    من 5 سال در انگلیس تحت ویزای teir4 دانشجو بودم و الان حدودا 3 سال هست که به صورت تمام وقت تحت ویزای Tier2 هستم . میخواستم بدونم با توجه به اینکه الان 8 سال هست انگلیس هستم و در دوران دانشجویی به صورت part time کار کردم آیا میتونم برای ILR اقدام کنم؟
    کیسهای متعددی بودند که از این مسیر اقامت دائم گرفتند و شامل ویزای دانشجویی بوده. حتی در مثالهایی که در راهنمای این نوع اقامت قید شده به ویزای دانشجویی هم اشاره شده.

ممنون از پاسختون. یعنی اگه منظورتون رو درست متوجه شده باشم شرایط من به نحوی هست که بتونم برای ILR قبل از تموم شدن ده سال اقدام کنم ؟ چون کار پاره وقت انجام دادم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)