صفحه 111 از 121 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 1208

موضوع: مهاجرت به انگلستان

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به انگلستان

سلام دوستان. کسی که تحت ویزای Tier 1 (Entrepreneur) میاد انگلستان، آیا میتونه همزمان برای دکترا هم اپلای و شروع کنه؟ از لحاظ شهریه دانشجوی بومی/اروپایی درنظرش میگیرنش یا اینترنشنال؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Carlito-Brigante نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی که تحت ویزای Tier 1 (Entrepreneur) میاد انگلستان، آیا میتونه همزمان برای دکترا هم اپلای و شروع کنه؟ از لحاظ شهریه دانشجوی بومی/اروپایی درنظرش میگیرنش یا اینترنشنال؟
    بله میتونید با اون ویزا همزمان درس هم بخونید و شهریه هم همون International خواهد بود.

Junior Member

ممنون از راهنماییتون
    احتمالا همین کار میکنم ولی دارم خرجو مخارجو بررسی میکنم که کم نیارم
    یه سوال دیگه که داشتم بلیط هواپیما لندن چقدره به نظر شما سالی دوبار یه هفته ای میشه ایران اومد؟
    تعطیلات چطوری هست؟ توی تعطیلات کاری میشه کرد که پس انداز بشه؟
    و نکته آخر راهنماییتون واسه وقتی پامو میذارم لندن چیه؟ یه پنجره ای برام باز کنید که مشکلاتی که شما داشتین من نداشته باشم ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alsar نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    احتمالا همین کار میکنم ولی دارم خرجو مخارجو بررسی میکنم که کم نیارم
    یه سوال دیگه که داشتم بلیط هواپیما لندن چقدره به نظر شما سالی دوبار یه هفته ای میشه ایران اومد؟
    تعطیلات چطوری هست؟ توی تعطیلات کاری میشه کرد که پس انداز بشه؟
    و نکته آخر راهنماییتون واسه وقتی پامو میذارم لندن چیه؟ یه پنجره ای برام باز کنید که مشکلاتی که شما داشتین من نداشته باشم ممنون
    در سایت های مسافرتی یا ایرلاین ها قیمت بلیط ها رو برای تاریخ مد نظرتون میتونید ببینید. با ویزای تحصیلی اجازه 20 ساعت کار در هفته دارید و در خارج از ترم اجازه کار تمام وقت ولی دقت کنید فاند یا دانشگاه ممکنه محدودیت های دیگه ای داشته باشه. قبل از اومدن برنامه ریزی کلی داشته باشید که خانه و ... کجا قراره بگیرید و برای روزهای اولتون هم برنامه دقیقی داشته باشید که به همه کارها برسید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    در سایت های مسافرتی یا ایرلاین ها قیمت بلیط ها رو برای تاریخ مد نظرتون میتونید ببینید. با ویزای تحصیلی اجازه 20 ساعت کار در هفته دارید و در خارج از ترم اجازه کار تمام وقت ولی دقت کنید فاند یا دانشگاه ممکنه محدودیت های دیگه ای داشته باشه. قبل از اومدن برنامه ریزی کلی داشته باشید که خانه و ... کجا قراره بگیرید و برای روزهای اولتون هم برنامه دقیقی داشته باشید که به همه کارها برسید.

عزیز خونه اونجا اجارش هفتگیه یا ماهانه من چیزی که دیدم هفتگی بود؟ بعد چیزی مثل املاک دارن اونجا؟ مثل املاکای اینجا نیستن که؟؟؟

ApplyAbroad Superstar

سلام هر دو شکل هفتگی و ماهیانه هست و اجرا میشود. بعد هم مثل بنگاهی های ایران فراوان هست و دقیقا هم از همان قماشند. اگر دقت نکنید مثل همکاران هموطن ما شرایط سختی را در قرارداد تحمیل میکنند.
    اگر دانشجو هستید قراردادی که "املاکی" Real estate agency به شما میدهد را به دانشگاه ببرید و بخواهید برایتان شرایط را نگاه کنند و مشاوره بدهند. خیلی از دانشگاهها این سرویس را مجانی به دانشجویان میدهند.
    موفق باشید

عزیز خونه اونجا اجارش هفتگیه یا ماهانه من چیزی که دیدم هفتگی بود؟ بعد چیزی مثل املاک دارن اونجا؟ مثل املاکای اینجا نیستن که؟؟؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunications Engineering,MS

سلام
    دوستان به پستداک که قرارداد داره از دانشگاههای انگلیس چه نوع ویزایی میدن؟یمتونه ویزا رو تبدیل به ویزای کاری تو شرکتها بکنه؟واینکه به رشته های فنی مثل برق واسه پستداک چقد حقوق میدن معمولا...
    با تشکر

Junior Member

دوستان یک مسیله دیگه که تو ذهنمه فاندی که 17 هزارتاس را بصورت یکجا میدن یا نه ماهیانه؟
    کار های بیرون چطوره روزمزدن یا ماهانه یا هفتگی؟

ApplyAbroad Guru

دوستان یک مسیله دیگه که تو ذهنمه فاندی که 17 هزارتاس را بصورت یکجا میدن یا نه ماهیانه؟
    کار های بیرون چطوره روزمزدن یا ماهانه یا هفتگی؟
    فاندها تقریبا همیشه ماهیانه پرداخت میشه. کارهای بیرون هم بستگی به نوعش داره ولی در اکثر مواقع ماهانه است البته هفتگی یا هر دو هفته هم رایج است. این رو از محل کار بپرسید.

ApplyAbroad Superstar

سلام ویزا که tier2 هست بنا به درخواست اسپانسر و حقوق هم شبیه یک لکچرر پایه است از ۳۳۰۰۰ شروع میشود در ویلز شاید از ۳۲۰۰۰ و بسته به سابقه و رشته میتواند تا ۲۰ % بیشتر هم باشد . سالیانه هم به آن اضافه میشود . شرایط خاص هم اگر باشد حقوق میتواند خیلی بیشتر هم باشد مثلا پست دکتری از محل پروژه ای باشد که فرد خودش برای آن فاند گرفته باشد که در این صورت میشود خیلی با دانشگاهها چانه زد.جابجا هم میتوانید بشویدطبیعتا. کسی که به شما شغل میدهد باز هم باید اسپانسر باشد یعنی مجوز کار دادن داشته باشد. کلا حدود ۱۶۰۰۰ سازمان/موسسه/دانشگاه در انگلستان هستند که مجوز اسپانسر شدن دارند و اسپانسر شما یکی از آنها باید باشد.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط maxwell نمایش پست ها
    سلام
    دوستان به پستداک که قرارداد داره از دانشگاههای انگلیس چه نوع ویزایی میدن؟یمتونه ویزا رو تبدیل به ویزای کاری تو شرکتها بکنه؟واینکه به رشته های فنی مثل برق واسه پستداک چقد حقوق میدن معمولا...
    با تشکر

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)