صفحه 112 از 121 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 1208

موضوع: مهاجرت به انگلستان

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به انگلستان

سلام باید ببینید منبع فاند کجاست. فاندهای دکتری با منشا خود دانشگاه تا آنجا که من اطلاع دارم در دو/سه/۴ نوبت در طول سال پرداخت میشوند. هفتگی که اصلا نیست. ولی چیونینگ به خاطر دارم که ماهیانه بود. از دانشگاه سوال کنید برایتان روشن شود.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط alsar نمایش پست ها
    دوستان یک مسیله دیگه که تو ذهنمه فاندی که 17 هزارتاس را بصورت یکجا میدن یا نه ماهیانه؟
    کار های بیرون چطوره روزمزدن یا ماهانه یا هفتگی؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام.
    در مورد مهاجرت از طریق تمکن مالی/سرمایه گذاری/خرید ملک کسی از دوستان اطلاعاتی داره؟ یا لینکی هست که اطلاعات موثقی درش قید شده باشه؟ (در همین فروم چیزی پیدا نکردم در این مورد)
    ممنون میشم به اشتراک بذارید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad6666 نمایش پست ها
    سلام.
    در مورد مهاجرت از طریق تمکن مالی/سرمایه گذاری/خرید ملک کسی از دوستان اطلاعاتی داره؟ یا لینکی هست که اطلاعات موثقی درش قید شده باشه؟ (در همین فروم چیزی پیدا نکردم در این مورد)
    ممنون میشم به اشتراک بذارید.
    Tier 1 Investor

https://www.gov.uk/tier-1-investor

باید 2 میلیون پوند سرمایه گذاری کنید. خرید ملک هم قابل قبول نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    Tier 1 Investor

https://www.gov.uk/tier-1-investor

باید 2 میلیون پوند سرمایه گذاری کنید. خرید ملک هم قابل قبول نیست.
    ممنون از پاسختون. با توجه به این بند که نوشته:

• invest £2,000,000 or more in UK government bonds, share capital or loan capital in active and trading UK registered companies
    • آیا امکان فایننس کردن این مبلغ هم وجود داره؟
    • آیا در مجموع فایننس کردن کار قانونی ای هست؟ یا دور زدن قانون محصوب میشه؟

ApplyAbroad Guru

• invest £2,000,000 or more in UK government bonds, share capital or loan capital in active and trading UK registered companies
    فایننس کردن غیرقانونی نیست ولی ممکنه برای ویزا قابل قبول نباشه. جزئیات رو باید بخونید و قطعا برای این ویزا با یک وکیل در انگلیس صحبت کنید.

ApplyAbroad Guru

منظورتون از فاینانس کردن چیه؟

باسلام
    خدمت همه شما دوستان
    من سه تا خواهر دارم که دو تا شون با دامادمون انگلیسه . این یکی خواهر کوچیکم و مامانم ایرانه می خوام همه چی روی بفروشم برم پیشه خواهرم ولی اول می خوام مامانم و خواهرم بره . خواهرم 16 سالشه و مامانم 55 سالشه چکار کنم سریعتر کارم جلو بیفته و از چه طریقی ؟ چقدر پول می خواد و توضیحی جامع کسی بده ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط Picco نمایش پست ها
    سلام من دندانپزشك هستم قصد دارم براى امتحانoreانگليس اقدام كنم و به اون كشور مهاجرت كنم،خواستم بدونم كسى اطلاعات خاصى در اين زمينه داره،از جهت دريافت ويزا و پيدا كردن منابع مورد امتحان،و اينكه اگر كسى هست كه همين كار رو بكنه خوشحال ميشم براى درس خوندن باهاش لينك بشم
    ممنونم
    سلام من دندانپزشك هستم.با توجه به اينكه پست شما مربوط به دو سال پيش هست شما در امتحان شركت كردين؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آموزش زیان انگلیسی - دانشگاه ازاد بندر عباس

دوستان می خواستم نظرتون راجع به زندگی تو انگلستان بپرسم ؟ از نظر کاری ؟ از نظر برخوردهاشون ؟ راضی هستین ؟

Member Mohammadtaghi6 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Radiation Application Engineering

سلام
    من یه مشورت از بچه هایی که در انگلیس زندگی میکنن میخواستم.
    من تازه دوره یکساله مسترم تموم شده. در حال حاضر در آزمایشگاه استادم مشغول بکارم. از طرفی یک افر پی اچ دی از المان هم دارم که منتظر جواب ویزاش هستم.
    در عین حال استادم اینجا گفته که منبع مالی لازم برای پرداخت حقوق من را برای چهار-پنج ماه اینده داره و دنبال پیدا کردن منابع بیشتری برای تمدید این دوره است. این را هم میدونم کاری که انجام میدم را فرد دیگه ای نیست توی گروه که انجامش بده.
    راستش بهمین خاطر یکم در مورد دکترا در المان دودل شدم. از طرفی من کارم را اینجا دوست دارم و تونستم تو این یکساله خودم را یکم با فرهنگ و قواعد اینجا وقف بدم . از طرفی تضمینی نداره که بتونم قراردادم را تمدید کنم.
    میخواستم بپرسم بچه هایی که با بیشتر با این انگلیس اشنا هستن، به نظرتون ایا میشه رو موندن بلندمدت (حداقل یکسال) حساب کرد؟ یا بهتره همون دکترا المان را دنبال کنم؟

ممنون میشم که راهنمایی کنید.
    !!!Accident is the first building block of Revolution. Whatever can happen, Will happen

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)