صفحه 117 از 121 نخستنخست ... 1767107108109110111112113114115116117118119120121 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 1208

موضوع: مهاجرت به انگلستان

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط Nimabahram نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه لطفا راجع به زندگی در بیرمنگام راهنمایی کنید که وضعیت کار برای مهندس کامپیوتر چه طوره و همین طور هزینه های زندگی نسبت به شهرهای بزرگ دیگر مثل منچستر و امکانات و امنیت
    در مورد هزینه های زندگی به طور کلی میشه به سه دسته تقسیمشون کرد: اسکان، خورد و خوراک و حمل و نقل. خورد و خوراک تقریبا در همه انگلیس یکسانه و قیمت مواد غذایی در سوپرمارکتی که در لندنه با سوپرمارکت مشابه در شهر دیگه خیلی فرقی نداره. در مورد حمل و نقل در لندن قیمت بالاتر از شهرهای دیگه است ولی در شهرهای دیگه تقریبا مشابه هست. در شهرهای کوچک اگر نزدیک محل کارتون نیستید توصیه میکنم بعد از مدتی ماشین بخرید چون سیستم خیلی جالب نیست. بخصوص در مورد برمینگام یادمه که اتوبوسهاش جالب نبودن و مسیری که با ماشین 10 دقیقه بود با اتوبوس راحت 45 دقیقه طول میکشید.
    در مورد هزینه اسکان لندن و south east خیلی گرونتر از بقیه انگلیس و باز بقیه انگلیس تفاوت خیلی زیادی ندارند. البته تفاوت هست مثلا در شهرهای شمالی قیمت پایین تره ولی تفاوتها مثل لندن نیست. یادمه زمانی که یه آپارتمان یه خوابه در محله خوب در برمینگام 500 پوند ماهی اجارش بود در لندن همون خونه بالای 1000 پوند بود.
    در مورد بازار کار سوال خیلی سخته چون به صنعت مورد نظر هم ربط داره. در انگلیس IT Developerهایی که در بخش مالی کار میکنند درآمد خیلی بالایی دارند و به صورت قراردادی روزی میتونند راحت 600 پوند به بالا درآمد داشته باشند ولی اولا باید سابقه خیلی خوبی داشته باشید و دوم اینکه باید به صورت self employed این کار رو بکنید که برای کسانی که ویزا دارند کار راحتی نیست (در خیلی مواقع عملا ممکن نیست). کارهای مالی هم اکثرا در لندن هستند و به میزان کمتر در لیدز. برمینگام محل دفتر اصلی دویچه بانک هست و شاید از این جهت خوب باشه. برای کار کارمندی کامپیوتر خارج از بازارهای مالی اطلاع زیادی ندارم ولی سایتهای کاریابی مثل Reeds.co.uk میتونند ایده های خوبی بهتون بدند

یه سوال در مورد رجیستر کردن در پلیس (امیدوارم در تاپیک مناسبی نوشته باشم)

1 - در سایت پلیس ادرس رو 323 Borough High St, London SE1 1JL نوشته. حتما فقط به اینجا باید مراجعه کرد؟ جایی که من قصد دارم اجاره کنم فاصله ی زیادی داره. نمیشه به هر اداره پلیس دیگری مراجعه کرد ؟
    2 - خواسته شده ظرف 7 روز بعد رسیدن رجیستر کنیم، از طرفی در سایت پلیس خواسته به صورت آنلاین وقت رزرو کنیم و نوشته شده اولین وقت خالی در 16 مارچ هست. من اشتباه میکنم یا روال همینه؟ حتی اگر قبول کنند که 16 مارچ برای رجیستر پلیس برویم، گواهی رجیستر کردن پلیس در این مدت جایی لازم نیست؟
    3 - من اصلا هفت روز اول خونه ندارم و در airbnb جایی گرفتم. اجاره نامه ندارم نشون بدم. چی کار باید کرد در این صورت؟

متشکرم.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط havva نمایش پست ها
    یه سوال در مورد رجیستر کردن در پلیس (امیدوارم در تاپیک مناسبی نوشته باشم)

1 - در سایت پلیس ادرس رو 323 Borough High St, London SE1 1JL نوشته. حتما فقط به اینجا باید مراجعه کرد؟ جایی که من قصد دارم اجاره کنم فاصله ی زیادی داره. نمیشه به هر اداره پلیس دیگری مراجعه کرد ؟
    2 - خواسته شده ظرف 7 روز بعد رسیدن رجیستر کنیم، از طرفی در سایت پلیس خواسته به صورت آنلاین وقت رزرو کنیم و نوشته شده اولین وقت خالی در 16 مارچ هست. من اشتباه میکنم یا روال همینه؟ حتی اگر قبول کنند که 16 مارچ برای رجیستر پلیس برویم، گواهی رجیستر کردن پلیس در این مدت جایی لازم نیست؟
    3 - من اصلا هفت روز اول خونه ندارم و در airbnb جایی گرفتم. اجاره نامه ندارم نشون بدم. چی کار باید کرد در این صورت؟

متشکرم.
    1. اگر در بقیه شهرها هستید باید به پلیس محل زندگی خودتون مراجعه کنید. اگر در لندن هستید باید همینجا برید.
    2. گواهی رجیستر پلیس هیچ جا لازم نیست (فقط ممکنه موقع ورود به کشور ازتون بخوان). اگه وقت رو در 7 روز بگیرید بقیه اش مهم نیست.
    3. همون آدرس جایی که هستید رو بدید فعلا. بعدا که رفتید آدرس جدید باید آدرس جدید رو بدید.

Junior Member

سلام دوستان. لطفا در مورد هزینه اجاره خونه در لندن میشه راهنمایی کنید بودجه ما در حدود ۱۵۰۰ تا ۱۸۰۰ پوند است میشه با این مبلغ خونه یک یا دو خوابه خوب مبله در یک محله نسبتا خوب اجاره کرد؟ محله ealing و یا finchley حدود اجاره خونه خوب چقدر است؟و ایا برای اجاره خونه نیاز به حساب بانکی هست؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

من پیشنهاد میکنم با استفاده از سایت های rightmove zoopla محله هایی را که مورد نظرتان هست را جستجو کنید.

واقعیت این است که در هر محله و منطقه آن قدر تنوع هست و خانه ها و شرایطشان با هم فرق دارد که هر که هر چه بگوید اشتباه نکرده و حتما یک یا چند موردش مصداقی پیدا میشود.

در شکل کلی انتظارتان را از کیفیت مسکن در انگلستان پیشنهاد میکنم تعدیل بفرمایید. از دید من کیفیت مسکن اینجا در مجموع از کشورهای هم سطح درآمدی انگلستان پایین تر است. این موضوع برای شما که از کشور دیگری تشریف می آورید مهم است که "خوب" بودن خانه و محله را با شرایط اینجا در نظر بگیرید.

امیدوارم همه کارها به خوبی پیش بروند و با موفقیت همراه باشد

نقل قول نوشته اصلی توسط fafarma نمایش پست ها
    سلام دوستان. لطفا در مورد هزینه اجاره خونه در لندن میشه راهنمایی کنید بودجه ما در حدود ۱۵۰۰ تا ۱۸۰۰ پوند است میشه با این مبلغ خونه یک یا دو خوابه خوب مبله در یک محله نسبتا خوب اجاره کرد؟ محله ealing و یا finchley حدود اجاره خونه خوب چقدر است؟و ایا برای اجاره خونه نیاز به حساب بانکی هست؟
    ویرایش توسط susighton : January 2nd, 2020 در ساعت 08:47 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام
    من چون خودم داره میرم لندن و تقریبا در نزدیک همین محله ها این مدته در سایت rightmove جستجو می کردم، می تونم بگم خونه دو خوابه در این رنج که گفتید هست، زیادم هست ولی مبله بودن رو چک نکردم (اونم احتمالا هست). همچنین درنظر بگیرید قراره خودتون کانسیل تکس هم در کنار خونه بدید.

بقیه دوستان در پست های قبلی گفتند اگر حساب بانکی خواستند می تونید اجاره ماه اول و دپوزیت رو نقدی بدید.

امیدوارم خونه ی مناسبتون رو پیدا کنید.

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

Junior Member

ممنون از راهنمایی های خوبتون. میخواستم بپرسم آیا گروهی یا کانالی توی تلگرام یا فیس بوک هست برای ایرانیای انگلیس یا لندن که بشه توش سوال پرسید برای اطلاع از کارایی که باید موقع ورود کرد؟ من ساکن آلمان هستم و اینجا یه گروهی داریم برای این موارد.

ممنون از راهنمایی های خوبتون. میخواستم بپرسم آیا گروهی یا کانالی توی تلگرام یا فیس بوک هست برای ایرانیای انگلیس یا لندن که بشه توش سوال پرسید برای اطلاع از کارایی که باید موقع ورود کرد؟ من ساکن آلمان هستم و اینجا یه گروهی داریم برای این موارد.
    نه منم گروه به درد بخور پابلیک نمی شناسم. چندتا گروهی که در سرچ فیسبوک دیدم فقط برای تبلیغ کنسرت ها و فروش کالا بود. منم هنوز وارد لندن نشدم و مثل شما فعلا در آلمانم.

باسلام
    موضوع امنیت برای من خیلی مهمه در لندن اونهایی که زندگی کردن میتونن کم کنن که برای یه خانواده 4 نفره با دو تا بچه 3 و 6 ساله اوضاع چطوره اصلا چیز قابل رویتی از لحاظ امنیتی در اون وجود داره من از سایت پلیس لندن اطلاعات جمع کردم ولی خیلی آمار زیاد نشون میده و برای من قابل هضم نیست که اگه اینوطور که پلیس لندن گزارش میده باید خیلی اوضاع خراب باشه مخوصا در مرکز لندن بازم میخوام ار تجربه شماها که اونجا زندگی میکنین استفاده کنم شاید مواردی هست که من در نظر نگرفته باشم . البته میخواستم موضوع جدید اضافه کنم که چون تازه عضو شدم امکانش نبود . با تشکر

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

موضوع کرایم و امنیت جنبه های خیلی متفاوتی دارد و طبیعتا برای لندن که یک شهر عظیم است و تقریبا ۱۵% جمعیت کل ممکلت را در خودش دارد در هر منطقه و حتی خیابان شرایط خودش را باید مستقل دید که کدام جنبه جرم برای شما اهمیت بیشتری دارد. مثلا خرده دزدی جوانها یا مستی مثلا یا مواد فروشی یا کتک کاری...

در هر صورت این وب سایت شاید بتواند حضور شما یک تصویری بدهد. هر کد پستی را که وارد بفرمایید - چه لندن چه هر جای دیگر آمار جرمهای ان کد پستی را به همراه آمار مناطق همسایه به شما میدهد که میتواند راهنمای خیلی کلی برای شما باشد

https://www.ukcrimestats.com/

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط enidealist نمایش پست ها
    باسلام
    موضوع امنیت برای من خیلی مهمه در لندن اونهایی که زندگی کردن میتونن کم کنن که برای یه خانواده 4 نفره با دو تا بچه 3 و 6 ساله اوضاع چطوره اصلا چیز قابل رویتی از لحاظ امنیتی در اون وجود داره من از سایت پلیس لندن اطلاعات جمع کردم ولی خیلی آمار زیاد نشون میده و برای من قابل هضم نیست که اگه اینوطور که پلیس لندن گزارش میده باید خیلی اوضاع خراب باشه مخوصا در مرکز لندن بازم میخوام ار تجربه شماها که اونجا زندگی میکنین استفاده کنم شاید مواردی هست که من در نظر نگرفته باشم . البته میخواستم موضوع جدید اضافه کنم که چون تازه عضو شدم امکانش نبود . با تشکر

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)