صفحه 89 از 97 نخستنخست ... 3979808182838485868788899091929394959697 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 965

موضوع: Switzerland-Application and Visa process

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : Switzerland-Application and Visa process

نه مشکلی نیست.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza1373 نمایش پست ها
    ممنون بابت راهنماییتون.
    نه اون 20 تومن که توی بورس بوده و منتقلش کردم به این حسابم یه ماه و نیم پیش، اون 40 تومن اضافی هم که میخوام بریزم مال خودم نیست یعنی حساب یکی از اعضای خانواده است و همش هم رو هم میریزم توی همین یه دونه حساب حقوقیم که میخوام ازش هم تمکن ارایه بدم هم ریز حساب. اینجوری مشکلی نیست?

ممنون از راهنماییتون و وقتی که میگذارید
    یه سوال دیگه هم داشتم. من نامه اشتغال به تحصیلم چون تا وقتی ترم جدید شروع نشه چیزی که الان میدن تا اخر شهریور فقط اعتبار داره. بعد سفر من هم احتمالا دقیقا بشه همون اخر شهریور یا حتی هفته اول مهر. به نظرتون به این ایراد میگیرن? البته خب کار دیگه ایش هم نمیتونم بکنم (البته وقت سفارتم اوایل مرداده و خب اون موقع نامه اشتغال تحصیل هنوز دو ماه اعتبار داره)

بعد من یه ترجمه از شناسنامه ام دارم که تا روز سفارت، دو ماه از ترجمه اش میگذره. مشکلی نداره ایا?

Local Moderator

مورد اول که به قول خودتون چاره دیگری ندارید، به هر حال این مدارک تکمیلی هست در کنار مدارک شغلی تان.

ترجمه هم مشکلی ندارد.

ممنون از راهنماییتون و وقتی که میگذارید
    یه سوال دیگه هم داشتم. من نامه اشتغال به تحصیلم چون تا وقتی ترم جدید شروع نشه چیزی که الان میدن تا اخر شهریور فقط اعتبار داره. بعد سفر من هم احتمالا دقیقا بشه همون اخر شهریور یا حتی هفته اول مهر. به نظرتون به این ایراد میگیرن? البته خب کار دیگه ایش هم نمیتونم بکنم (البته وقت سفارتم اوایل مرداده و خب اون موقع نامه اشتغال تحصیل هنوز دو ماه اعتبار داره)

بعد من یه ترجمه از شناسنامه ام دارم که تا روز سفارت، دو ماه از ترجمه اش میگذره. مشکلی نداره ایا?

سپاس از شما
    عذر میخوام توی تمکن چیا رو باید ذکر کنم? (چون اپشن هاش دست خودمون هست که بگیم فلان موارد رو وارد کنه بانک داخلش میپرسم)
    مبلغ موجودی
    میزان گردش ورودی(بستانکاری)
    میزان گردش خروجی(بدهکاری)
    معادل موجودی به ارز خارجی (فرانک سوییس یا یورو?)

چیزی رو جا انداختم ایا و یا اینکه اضافی باشه?
    و اینکه مبلغ صدور روادید ویزیت چنده الان? و باید به یورو بدیم یا ریال و نقد یا با کارت?

ممنون

Local Moderator

سلام

از چه بانکی می خواهید نمکن بگیرید که دست خودتونه؟!! بانک ها همه فرمت مشخصی دارند. به هر حال همین مواردی که گفتید به همراه تاریخی که حساب رو در اون جا باز کزدید و نوع و شماره حساب. فرقی نمی کنه به یورو یا فرانک، ولی فرانک بهتره. فکر می کنم برای دوره 6 ماهه باید ورودی و خروجی رو درج کنید.

شما پرینت حساب هم از حساب دیگرتون ببر، ولی فکر می کنم برای مدارک بانکی، همین نامه تمکن که به انگلیسی می گیرید، کفایت می کنه.

مبلغ ویزا 310 هزار تومان است که ریالی می گیرند ازتون.

شاد باشید.

سپاس از شما
    عذر میخوام توی تمکن چیا رو باید ذکر کنم? (چون اپشن هاش دست خودمون هست که بگیم فلان موارد رو وارد کنه بانک داخلش میپرسم)
    مبلغ موجودی
    میزان گردش ورودی(بستانکاری)
    میزان گردش خروجی(بدهکاری)
    معادل موجودی به ارز خارجی (فرانک سوییس یا یورو?)

چیزی رو جا انداختم ایا و یا اینکه اضافی باشه?
    و اینکه مبلغ صدور روادید ویزیت چنده الان? و باید به یورو بدیم یا ریال و نقد یا با کارت?

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

از چه بانکی می خواهید نمکن بگیرید که دست خودتونه؟!! بانک ها همه فرمت مشخصی دارند. به هر حال همین مواردی که گفتید به همراه تاریخی که حساب رو در اون جا باز کزدید و نوع و شماره حساب. فرقی نمی کنه به یورو یا فرانک، ولی فرانک بهتره. فکر می کنم برای دوره 6 ماهه باید ورودی و خروجی رو درج کنید.

شما پرینت حساب هم از حساب دیگرتون ببر، ولی فکر می کنم برای مدارک بانکی، همین نامه تمکن که به انگلیسی می گیرید، کفایت می کنه.

مبلغ ویزا 310 هزار تومان است که ریالی می گیرند ازتون.

شاد باشید.
    اره فرمت مشخصی هست منتها مثلا همین که معادل ارزی به فرانک یا یورو یا ... رو درج کنیم یا نه و یا اینکه گردش حساب رو درج کنیم یا نه و یا یه سری چیزای دیگه رو معمولا توی اون فرمی که درخواست میدیم میتونیم بگیم کدوم هاش رو میخوایم یا نه (من بانک پاسارگاد که درخواست دادم اینطوری بود). و البته همینطور که فرمودید مواردی مثل موجودی و شماره حساب و نوع حساب و ... هم که به صورت دیفالت داخلش ذکر شده. منظورم صرفا روی همین موارد تکمیلی بود که فرمودید.

برای پرینت حساب هم که اشاره کردید، همونطور که توی سوالای قبلی زحمتتون دادم و محبت کردید جواب دادید، من کلا از یک حسابم (همون حقوقم) میخوام هم پرینت حساب و هم تمکن ببرم. البته همینطوری که خودتون هم گفتین، شنیدم که تمکن هم احتمالا کافیه ولی یادمه قبلا اشاره کردید گردش حساب هم ببرم. فقط به نظرم ورودی خروجی توی تمکن و پرینت حساب جفتش برای یک دوره یکسان باشه بهتره. جفتش رو سه ماهه بزنم یا 6 ماهه؟

ممنونم

Local Moderator

در خصوص مدارک بانکی، تا جایی که می دونم و البته لینک زیر هم اشاره می کند، صرفاً به داشتن نامه تمکن مالی اشاره شده است و صحبتی از دوره گزارش گیری برای نامه تمکن نداشته است. البته من هم 6 ماه و هم 3 ماه رو دیدم که افراد براش نامه تمکن گرفته اند. برای این موضوع می تونید به خود سفارت زنگ بزنید و دقیقش رو بپرسید. ضمناً چون بانک مراجعه می کنید، بهتره پرینت حساب در اون دوره رو هم بگیرید و همراهتون باشه، اگر چه که احتمالاً ازتون نخواهند گرفت. این که هر دو از یک حساب باشه، بهتر هم هست و باید هم هر دو برای یک دوره باشه.

https://www.eda.admin.ch/dam/countri...Friends_EN.pdf

شاد باشید.

اره فرمت مشخصی هست منتها مثلا همین که معادل ارزی به فرانک یا یورو یا ... رو درج کنیم یا نه و یا اینکه گردش حساب رو درج کنیم یا نه و یا یه سری چیزای دیگه رو معمولا توی اون فرمی که درخواست میدیم میتونیم بگیم کدوم هاش رو میخوایم یا نه (من بانک پاسارگاد که درخواست دادم اینطوری بود). و البته همینطور که فرمودید مواردی مثل موجودی و شماره حساب و نوع حساب و ... هم که به صورت دیفالت داخلش ذکر شده. منظورم صرفا روی همین موارد تکمیلی بود که فرمودید.

برای پرینت حساب هم که اشاره کردید، همونطور که توی سوالای قبلی زحمتتون دادم و محبت کردید جواب دادید، من کلا از یک حسابم (همون حقوقم) میخوام هم پرینت حساب و هم تمکن ببرم. البته همینطوری که خودتون هم گفتین، شنیدم که تمکن هم احتمالا کافیه ولی یادمه قبلا اشاره کردید گردش حساب هم ببرم. فقط به نظرم ورودی خروجی توی تمکن و پرینت حساب جفتش برای یک دوره یکسان باشه بهتره. جفتش رو سه ماهه بزنم یا 6 ماهه؟

ممنونم

با سلام،
    دوستانی که جدیدا وقت سفارت گرفتن و ویزا گرفتن ممنون میشم یه کم منو راهنمایی کنین تا استرسم کمتر بشه،

من برای یک اپلیکیشن دکتری تو زوریخ دعوت به مصاحبه حضوری 3 روزه شدم. برای 30 مرداد وقت سفارت گرفتم

1. بنظرتون تا 26 شهریور که باید زوریخ باشم ویزا اوکی میشه؟ حدودا چقدر طول میکشه بعد از وقت سفارت تا ویزا بیاد؟
    2. سند ملکی ندارم با تمکن حدود 30 میلیونی ویزا میدن بهم؟؟ سند ملکی حتما باید باشه؟؟
    3. پرینت حساب و بیمه مسافرتی را میتونم مثلا یک روز قبل از وقت سفارت بگیرم؟؟ میگم یعنی پول تا روز آخر تو حسابم باشه تا پرینت حساب اوکی بشه.
    4. ترجمه شناسنامه م 4ماه و نیم ازش گذشته مشکلی نداره؟؟
    5. بلیط پرواز و هتل را باید از الان رزرو کنم برای وقت مصاحبه داشته باشم و مثلا یک هفته مونده به پرواز و در صورت اوکی شدن ویزا پولشونو بدم؟

با تشکر

ApplyAbroad Superstar

سلام با تبریک خیلی زیاد. امید که همیشه موفق باشید و بقیه اینکار هم عالی انجام شود.

در مورد مساله مالی فقط. قاعدتا دانشگاه هزینه سفر و اقامت شما را پرداخت میکند بنابراین تصور من این است که موضوع تمکن و پرینت مالی از پایه دیگر موضوعیت نداشته باشد.

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mousaviLIBS نمایش پست ها
    با سلام،
    دوستانی که جدیدا وقت سفارت گرفتن و ویزا گرفتن ممنون میشم یه کم منو راهنمایی کنین تا استرسم کمتر بشه،

من برای یک اپلیکیشن دکتری تو زوریخ دعوت به مصاحبه حضوری 3 روزه شدم. برای 30 مرداد وقت سفارت گرفتم

1. بنظرتون تا 26 شهریور که باید زوریخ باشم ویزا اوکی میشه؟ حدودا چقدر طول میکشه بعد از وقت سفارت تا ویزا بیاد؟
    2. سند ملکی ندارم با تمکن حدود 30 میلیونی ویزا میدن بهم؟؟ سند ملکی حتما باید باشه؟؟
    3. پرینت حساب و بیمه مسافرتی را میتونم مثلا یک روز قبل از وقت سفارت بگیرم؟؟ میگم یعنی پول تا روز آخر تو حسابم باشه تا پرینت حساب اوکی بشه.
    4. ترجمه شناسنامه م 4ماه و نیم ازش گذشته مشکلی نداره؟؟
    5. بلیط پرواز و هتل را باید از الان رزرو کنم برای وقت مصاحبه داشته باشم و مثلا یک هفته مونده به پرواز و در صورت اوکی شدن ویزا پولشونو بدم؟

با تشکر

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

خیلی ممنونم. امیدوارم که آخرش پذیرش نهایی باشه!
    از لحاظ هزینه که بله توی دعوتنامه گفتن که تمام هزینه های ویزا، پرواز و هتل را پرداخت میکنند. امیدوارم مشکلی پیش نیاد، چون بعضی دوستان میگفتن که داشتن سند ملکی خیلی مهمه یه کم استرس ویزا دارم.