نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mannan نمایش پست ها
    سلام، من احتمالا تا یک هفته دیگه پذیرشم برای phd دانشگاه وایکاتو میاد چند تا سوال داشتم<br>1. من با همسرم می خوام برم میشه بگید که چه مقدار باید تو حساب بانکی پدرم (به عنوان اسپانسر ) پول باشه و به چه مدت؟ (اطلاعات ضد و نقیض زیادی در مورد مدت و مقدار پول دیدم)<br>2. از همین الان میتونیم یه مقدر پولی رو تو حساب بابام بذاریم یا نه صبر کنیم تا زمان سفارت و اینکه اونا به ما بگن چه قدر باید ارائه بدیم؟ (من بعضی جاها شنیدم که تا سه ماه پول باید تو حساب باشه و اگه ما تا اون زمان صبر کنیم تا سفارت بگه چه قدر و به چه مدت باید ارائه بدیم و تازه از اون زمان بخوایم مثلا 3 ماه پول بذاریم تو حساب دیر نمیشه؟)<br>3. همسرم از زمان 30 شهریور که مدرک ارشدشو گرفت و بعدش به مدت 4 ماه برای آیلتس وقت گذاشت تا الان بیکاره، من شنیدم باید برای فاصله زمانی بین فارغ التحصیلی و بیکاری دلیل آورد، میشه در این زمینه راهنماییم کنید؟ (من خودم الان دانشجوی دکترا هستم تو ایران)<br>4. اینکه من خودم الان تو ایران دانشجوی دکترا هستم وقتی سفارت ازم پرسید که چرا وقتی اینجا دانشجویی ول میکنی و میری نیوزیلند چی باید بگم؟<br>5. میدونید که از چه زمانی باید برای انصراف از تحصیل اینجا اقدام کنم و چه قدر طول میکشه و مراحلش چه طوریه؟<br><br>عذر میخوام که انقدر سوالاتم طولانی شد. ممنونم از راهنماییهاتون<br><br>
    سلام. من (همسر هملت) تنها به سوال 3 جواب می دم چون شبیه خودم بود.
    من شهریور 90 لیسانسم تمام شد و از اون موقع هیچ کاری نکردم. توی فرم نوشتم که زبان می خوندم و خانم خانه دار بودم و خودم رو واسه PhD آماده می کردم (آدرس استادم رو هم واسه اینکه اگه می خواد بپرسه گذاشتم ) و هزینه هام رو هم همسرم پرداخت می کرده که شاغل بوده. آفیسرم لوسیلا اصلا از من نپرسید که توی این 1/5 چی کارا می کردم.
    ویرایش توسط hamlet1 : April 23rd, 2013 در ساعت 11:32 PM