نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
در مورد coe جدید دانشگاه دیکین به من گفته واسه دیفر کردن (در صورتی که ویزا دیر بیاد) باید 2 هفته قبل از شروع commencement date که واسه من 24 فوریه هست بهشون اطلاع بدم تا coe بدن....و تاریخ جدید هم واسه 31 مارچ هست طبق جوابی که به من دادن.....لین لینک رو ببینید:http://www.deakin.edu.au/current-stu...tant-dates.php
واسه ترم تحصیلی اول یک International students on-campus orientation and enrolment داره که همون تاریخ coe الان من هست و در صورت تاخیر 31 مارچ میشه Census date
حالا سوال من اینکه فرضا ویزای من هم برای 24 فوریه و هم 31 مارچ نرسید دانشگاه قبول میکنه که کلا برای ترم 2 برام coe دوباره بده که تاریخش 8 جولای هست؟

خلاصه شده سوالم اینکه دانشگاه قبول میکنه که دانشجو با یک ترم تاخیر بره برای ثبت نام؟
My Friend...you are not the first person who has encountered visa issues....As far as I know there shouldn't be a problem for you to defer your offer and scholarship to the next semester....there are some issues associated with your scholarship type which do not permit you to transfer your scholarship.......the best way to figure out is to ask international section