نقل قول نوشته اصلی توسط omidsameie نمایش پست ها
آقا من یه مشکلی دارم: من از یه دانشگاه پذیرش گرفتم و ویزا رو هم پیک آپ کردم و حدود یه ماه دیگه هم پرواز دارم. مشکل اینه که الان که فکر میکنم میبینم که از پروژه های تحقیقاتی که در اونجا انجام میشه خیلی خوشم نمیاد و در نتیجه به شدت به فکر ترنسفر هستم. تا جایی که من میدونم یک راه استاندارد اپلای دوباره هست. میخواستم ببینم آیا راه دیگه ای وجود داره که نیاز مباشه دوباره اپلای کنم؟
یه نکته دیگه اینکه چقدر شدنیه که رسما عضو یک دانشگاه باشی ولی با یه استاد از یه دانشگاه دیگه کار کنی؟ برای دوستانی که ممکنه دور و بر من باشن من از یکی از کمپس های دانشگاه کالیفرنیا پذیرش دارم و علاقه مندم که با استادی که در دانشگاه کالیفرنیا در کمپس دیگه ای هستش کار کنم.
شما برای ترنسفر شدن باید از دانشگاه جدید ادمیشن داشته باشید، که این کار هم تا اونجا که من میدونم فقط با اپلای کردن امکانپذیره. البته در صورتیکه شما با استاد خاصی هماهنگ کرده باشید، من موردهایی رو دیدم که در مورد ددلاینها کمی اغماض کردند
اگر شما فاند دارید، استاد یا دپارتمان داره اون فاند رو میده که شما کارش رو انجام بدید و انجام دو تا موضوع ریسرچ همزمان کار خیلی سختیه! پس اصولا حتی در یک دپارتمان هم خیلی معمول نیست که با استاد دیگه، یک موضوع دیگه کار کنید! اگر هم بهشون نگید، بعدا اگر بفهمن سابقه خوبی براتون محسوب نمی شه