نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 309

موضوع: آرشیو شده : شانس پذیرش از دانشگاه های هلند ( تا سال 2012 )

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض آرشیو شده : شانس پذیرش از دانشگاه های هلند ( تا سال 2012 )

با سلام ...

کاربران عزیز میتوانند با درج خلاصه رزومه خود در این تاپیک نظر دوستان با تجربه را در مورد شانس پذیرششون در دانشگاه های هلند جویا شوند.
    خلاصه رزومه میتواند شامل موارد زیر باشد:

رشته تحصیلی :
    دانشگاه :
    معدل :
    مقالات :
    نمره زبان :
    و توضیحات دیگر ...

* کاربران عزیز در نظر داشته باشند صرفا سوالات خود در مورد شانس پذیرش رو در این تاپیک مطرح نمایند. در مورد بحث های دیگر مرتبط با تحصیل در هلند تاپیک های مورد نیاز ایجاد شده است.
    * هر گونه نظر و پیشنهاد و انتقاد در مورد انجمن هلند را که فکر میکیند موجب کارآیی بیشتر این انجمن میشود با بنده در پیغام خصوصی مطرح فرمایید.
    * تمامی پستهای شانس پذیرش که در تاپیک
    "راهنمایی برای دوستداران تحصیل در هلند" مطرح شده بودند به این تاپیک منتقل شده است.

در آخر از دوستان باتجربه تقاضا میکنم به این تاپیک سر بزنند و کاربران عزیز رو از نظرات گرانبهاشون بی نصیب نگذارند. و اینکه اگر دوستان در صفحات ابتدایی این تاپیک به تعدادی از سوالات بی جواب برخوردند از مطرح کردن سوالات خود دلسرد نشوند. از این پس انشالله با یاری دوستان سعی بر این شده در صورت امکان به تمامی سوالات پاسخ داده شود.

با تشکر
    آرش محبی - مدیریت انجمن هلند (1390/09/12)

سلام
    من فوق لیسانس ریاضی دانشگاه امیرکبیر هستم با معدل 17 و مقاله هم ندارم ونمره IELTS هم 6 است
    می خواستم بدونم که آیا با این شرایط امکان گرفتن پذیرش در هلند در مقطع دکتری برام هست یا نه.
    ممنون می شوم من را راهنمایی کنید
    ویرایش توسط Arash_Mohebi7 : December 4th, 2011 در ساعت 07:19 PM دلیل: اضافه کردن مطالب