نقل قول نوشته اصلی توسط Bijan_eh25318 نمایش پست ها
دوستان عزیز،
نتایج اعتراض من اومد. همین الان روی وبسایت IDP مشاهده کردم که نمره رایتینگ بنده به اندازه 1 نمره افزایش داشته و از 5.5 به 6.5 تبدیل شد. موسسه پروشات هم با من تماس گرفتن و شماره کارت خواستن که مبلغ پولی که داده بودم رو بر گردونن. با این احتساب نمرات من w: 6.5 S:8 L:8.5 R:7.5 و در نهایت OVERALL:7.5 تغییر یافتن که البته OVERALL تغییری نکرد. من کامنت های مصحح اول و دوم (مصحح اعتراض) رو روی سایت IDP خوندم. باید بگم که مصحح اول فقط قصد داشته منو بندازه تا یکبار دیگه (با توجه به نمرات دیگرم که بالا هستن) در آزمون شرکت کنم. از تفاوت کامنت های دو مصحح میشه فهمید که برادران استرالیایی هم فهمیدن تو ایران چه خبره و چه دکونی براشون باز شده. در هر حال من از نمره 6.5 هم راضی نیبستم. چون میدونم که قدرت نوشتارم چقدر هست و در کل بیشتر با انگلیسی سر و کار دارم تا فارسی. امیدوارم بقیه هم نتیجه خوبی بگیرن از اعتراض هاشون. اما در کل، نصیحت من اینه که برای تافل اقدام کنید. چون IDP به هیچ وجه پاسخگو به هیچ احدی نیست!
اون متن که تو سایت IDP خوندید یک template هست و به همه همون رو نشون میدهند. ولی من مطمئینم که رایتینگها از ایران خارج نمی شه و همین جا صحیح میشه. این شایعه رقتن به استرالیا رو هم خودشون مطرح کردند که بچه ها اعتراض نکنند.

یکبار جواب درخواست EOR من زیر 10 روز اومد و من شک کردم که نکنه اصلا به استرالیا نفرستادند. یک ایمیل به IDP استرالیا زدم و گفتم آیا شما درخواست اعتراض من را دریافت کرده اید؟ جواب داد بله من در سیستم دارم می بینم که اعتراض شما در حال بررسی هست و وقتی جواب آمد از طریق سنترتون به شما اطلاع داده می شود.
بهش ایمیل زدم گفتم من جواب اعتراضم را 10 روز پیش دریافت کردم شما چطور اعلام می کنید که در حال بررسی است؟!!
.
می خواهم بگم اگر اعتراضی دارید به نظرم به همین مراکز ایران بتوپید شاید جواب داد.