با سلام بنده مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه ازاد با معدل 18/47 و کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه ازاد با معدل 17/49 دارم انشالله تا ماه اینده امتحان ایلتسم رو میدم خودم رو برای نمره 7 اماده کردم
قصد دارم برای رشته زبانشناسی در دانشگاه کلگری اپلای کنم اما نمیدونم بهتره برای ارشد مجدد اپلای کنم یا دکترا؟
از طرفی وقتی رشته مورد نظر رو انتخاب میکنم و وارد صفحه اطلاعات میشم برای رشته زبانشناسی فاند گارانتی هست برای ارشد سالی 20 هزار تا و برای دکترا سالی 22 هزارتا ایا این مبلغ کافی هست؟ با توجه به ابنکه شهریه حدود 15 هزارتا هست؟
زمان و نحوه پرداخت فاند چگونه هست؟ یعنی پس از اینکه نامه پذیرش را زذیافت کردیم لازم هست مبلغ را واریز کنیم و بعذ از ورود دانشگاه مبلغ را بازگرداند یا نه؟ کی و چگونه مبلغ را به ما مبدهد؟
در صفخه اطلاعات رشته تعدادی سوپروایزد معرفی کرده که برای رشته زبانشناسی باید حتما سوپروایزر داشت سوال بنده این است که چگونه با انها مکاتبه کنم؟ چه چیزهایی بگم؟ اگر بگم هدفم دکترا هست اگر نشد ارشد مجدد ایراد نداره؟ اگر بگم هدفم دکترا هست خودش ممکنه بگه مثلا شرایطش رو نداری بیا ارشد؟
خیلی بلاتکلیفم اصلا نمیدونم چطور با استاد مکاتبه کنم؟
جلوی اسم سوپَروایزرها اکثرا نوشته بود accepting student اما یکی دو نفر بودن که جلوی اسمشون نوشته بود seeking student که من احساس کردم ممکنه گزینه بهتری باشند.

ایا لازمه برای شروع مکاتبه ترجمه ریز نمرات و دانشنامه رو اماده داشته باشم که در صورت نیاز ضمیمه کنم؟
من هیچ مقاله ای ندارم و اصلا حال و حوصله مقاله نوشتن رو هم ندارم اما موضوع پایان نامم جالب و یونیکه اما باز در زمینه زبانشناسی نیست با توجه به اینکه رشته ارشدم اموزش بوده اما خوب باز پایان نامه دو تا از دوستهای صمیمیم هست که اونها هم اموزش بودند با هم همکلاسی بودیم و بهم گفتند در صورت نیاز پایان نامه ما رو به اسم خودت مطرح کن بگو تو دانشگاه روی این موضوع ها هم کار کردم مثلا
دوستان لطفا راهنماییم کنید شدیدا نیازمند مساعدت شما هستم

خواهش میکنم من رو راهنمایی کنی در قدم اول گیر کردم