نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
طبیعتا من نمیتوانم در مورد شرایط شما قضاوت کنم برای همین یک چهارچوبی را فقط گفتم که به نظرم در قالب آن دانشجوها پذیرفته میشوند.

یکی دو نکته...

باید توجه کرد که خوبی رزومه یک دانشجو با توجه با رقبا دیده میشود.

دوم:
از این دو رشته هر چی باشه من دوست دارم در موردشون پژوهش کنم. کلا میخام به استاد برسونم اماده ی هر نوع پژوهشی در این دو حوزه هستم.

خوب من فکر میکنم این خیلی کلی است . ضمنا برای یک دانشجو ارشد خیلی ادعای بزرگی محسوب میشود. Gender studies خودش یک دنیای ادبیات دارد و من فکر میکنم قاعدتا دانشجو با توجه به کارهای استاد هدف باید از بین گرایشها و موضوعات رشته خیلی بادقت و وسواس انهایی را انتخاب کند که با کارهای استاد واقعا نزدیک باشد تا نشان بدهد با دقت رشته و استاد را هدف قرار داده است.

دوباره تاکید میکنم من از قابلیتهای شمااطلاع ندارم و قصد قضاوت هم ندارم و فقط در جایگاه دوستی و همفکری اینها را مینویسم.

برایتان آرزوی موفقیت میکنم.
بی نهایت ممنون از شما.
رشته خودم ادبیات انگلیسی هستش. هر دو رشته به نوعی ادامه ی رشته ی خودم هستش و معدلم هم 16:53.
اینکه میگید کلی میگم رو درست میگید. من بیشتر از این میترسم که موضوعی باشه که بشه پژوهش کرد و من اصلا خبر نداشته باشم همین چیزی هم هست. بیشتر میخام توی محیط قرار بگیریم و بعد صد در صد بگم این موضوع رو میخام. یه جورایی تمام اپشن ها رو میز باشه.