نقل قول نوشته اصلی توسط applyie نمایش پست ها
سلام
چندتا سوال، ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره یا تجربه مشابه راهنمایی کنه.
1) کسی تجربه ورود ابزاری مثل آچار یا مثلا آچار بکس بادی رو داره؟ اگر یه دونه تو چمدون داشته باشیم که جعبش پلمپ هم نباشه، یعنی باز شده باشه و معلوم بشه که قرار نیست فروخته بشه رو ایراد میگیرن؟ یا هزینه ای بابتش میگیرن؟
2) ورود لباس به تعداد زیاد (اندازه یه چمدون) که بدون برچسب و اینا باشه که نشون بده قرار به فروشش نیست و سوغاتیه چی؟ ایراد میگیرن؟
3) کسی تجربه ای از فرودگاه های بین المللی دیگه ایران به جز فرودگاه امام داره؟ سختگیری ورود بار، اینکه الکی گیر میدن یا نه؟
4) گوشی موبایل، یه دونه نو ولی باز شده از جعبه چطور؟

ممنون از دوستان
سلام
1. من قیچی، دریل، چاقو ، ابزار باغبانی و گوشت کوب آوردم و مشکل نداشتم. آچار نیاوردم و نمیدونم. من هر چی خریدم باز کردم و استفاده کردم چون نمیشه بخرید و در ایران ببینید دچار مشکل هست. حتما باید چک کنید. از حالت در بسته بودن خارج میشه.
2. یک چمدان لباس؟ فرودگاه مبدا مشکلی ندارند؟ یک چمدان لباس البته افراد آوردند برای فروش هم می اورند از ترکیه یا آلمان یا ایتالیا یا چک یا لهستان یا سوئد. از اروپا پوشاک و لوازم آرایش و پروتئین و... وارد می کنند. ولی یک چمدان خیلی زیاد هست اگر پخش کنید بهتر هست. من خودم لباس اوردم ولی نه یک چمدان و البته رسید خرید داشتم. در کل فکر نمی کنم مشکلی باشه چون اگر بود این حجم آگهی خرید و فروش بار وجود نداشت. کل چمدان لباس نگذارید.
3. امام هم مشکلی ندارند. اگر هم دارند متوجه نشدم.
4. نه. یک گوشی مشکل نیست. من لپتاپ آوردم باطری هارد... هیچ وقت مشکلی نبود. مساله وارد کردن در حجم زیاد هست که فکر می کنم مصداق دیگری داره. البته من همیشه رسید خرید داشتم.
اخرین سفر من به تازگی نبوده در نتیجه از دوستان که به تازگی مسافر بودند هم حتما بپرسید. چون شاید شرایط متفاوت باشه.
موفق باشید.