نقل قول نوشته اصلی توسط shayanmehr_71 نمایش پست ها
سلام.

من یک پوزیشن ارشد در وبسایت یکی از اساتید دانشگاه کونکوردیا کانادا دیدم برای رشته مکانیک. در مدارک درخواستی ذکر شده
cover letter, transcripts, and CV رو به استاد ایمیل کنم.

سوالی که داشتم این هست که من ارشد کشتی سازی دارم و باید ریزنمرات ارشدمو برای استاد بفرستم یا کارشناسی؟
چون معدل کارشناسیم اصلا خوب نیست (13.69) که حتی زیر مینیموم نمره مورد نیاز دانشگاه مقصد (14) هست،
ولی پروژه هایی که تو ارشد کار کردم و همینطور دروسی که برداشتم به حیطه کاری استاد نزدیکتره و معدل ارشدم 15 هست.

مورد دیگری که هست آیا ممکنه بخاطر پروژه های انجام شده و نمره خوب زبان (7.5)، معدل کارشناسی رو نادیده بگیرند یا چون معدلم زیر 14 هست شانسی ندارم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
سلام،
دوست عزیز اگر پوزیشن برای ارشد هست پس از شما ریز نمرات کارشناسی رو می خوان. شما دو تا راه دارید یا فقط با همون رزومه کارشناسی اپلای کنید یا اینکه به استاد ایمیل بزنید و بگید که قبلاً ارشد خوندید و رزومه تون رو بفرستید اما حالا باید توجیه خوبی داشته باشید که چرا می خواین مجدد ارشد بخونید. در مورد سؤال دوم نمیشه نظر قطعی داد بعضی اوقات گرجویت اسکول اصلاً اپلکیشن هایی که مینیم رو پاس نکنن به دپارتمان نمی فرسته و رد می کنه. من پیشنهاد می کنم از استاد مربوطه بپرسید که آیا توصیه می کنن بعد بررسی رزومه شما برای این پوزیشن اپلای کنید یا خیر.