صفحه 194 از 195 نخستنخست ... 94144184185186187188189190191192193194195 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,931 تا 1,940 , از مجموع 1949

موضوع: آرشیو شده : سوالات عمومی درباره تحصیل در دانشگاه های آلمان (تا پایان سال 2012)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : سوالات عمومی درباره تحصیل در دانشگاه های آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyanm نمایش پست ها
    سلام
    دوستان ببخشید اگر رشته ای که پذیرش گرفتی کاملا انگلیسی ارایه بشه و دانشگاه ازت زبان آلمانی نخواد برای سفارت ربان آلمانی لازمه؟؟
    اگر لازمه تا چه سطحی؟
    خیر لازم نیست .

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyanm نمایش پست ها
    سلام
    دوستان ببخشید اگر رشته ای که پذیرش گرفتی کاملا انگلیسی ارایه بشه و دانشگاه ازت زبان آلمانی نخواد برای سفارت ربان آلمانی لازمه؟؟
    اگر لازمه تا چه سطحی؟
    دوست عزیز
    حاضرم قسم بخورم این سوال بیش از 50 بار در تالار المان جواب داده شده. شما بهتره از قبل بخوانین تا هم وقت خودتونو نگیرین و هم بی خودی تعداد پست ها بالا نره تا نفر بعدی که میاد بخوانه کار براش سخت تر نشه.
    پس لطفا خوب بخوانین تا تمامی سوال هاتون رفع بشه
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sorkh نمایش پست ها
    سلام
    من برای مکانیک این دانشگاه میخوام اقدام کنم.
    من الان در سطح زبانA2 هستم.
    1-آیا دانشگاه ب این سطح زبانA2 برای مستر اپلای میده؟
    2-ضمنا گفته ها حاکیه که دانشجویی که بصورت مشروط پذیرش گرفته،هزینه های زیادی رو بابت کلاس های زبانش نمیده(اونطور که قبلا گفته میشده!) یعنی مثل ترمهای دیگه هستش.
    کسی دقیقا اطلاع داره؟
    1- این موضوع رو باید با دانشگاه مورد نظر چک کنید چون هر دانشگاه قوانین خودش رو داره (فقط اینکه سفارت ممکنه ازتون مدرک B1 بخواد)

2- هزینه کلاسها هم کاملا در هر دانشگاه برای هر مقطع متفاوت هست !

پس توصیه می کنم اینها رو با دانشگاه چک کنید تا بسته به شرایط بهترین انتخاب رو داشته باشید.

سلام دوستان، اینطور که من متوجه شدم دانشگاههای آلمان در مقطع کارشناسی ارشد فاند نمیدن، این مطلب درسته؟

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد ادامه تحصیل در آلمان در مقطع لیسانس

سلام و روز بخیر
    لطفا منو برای رسیدن به پاسخ سوالاتم راهنمایی بفرمایین
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط parimoonnn نمایش پست ها
    سلام من نامزدم برای مقطع لیسانس پذیرش گرفته و سربازی ام معاف شده هم چنین الان با 2 شرکت آلمانی همکاری می کنه و اواخر سال92 باید بره! اگر ازدواج کنیم آیا می تونه برای من ویزا بگیره؟ در کل سوالم اینه که راحت ترین راه ممکن برای اینکه همراهش برم چیه؟ و اون می تونه برای من کاری کنه؟ و چقدر طول می کشه؟ این مسئله به شدت ذهن من رو مشغول کرده و می ترسم باعث جدایی مون بشه! واقعا ممنون می شم راهنماییم کنین من خودم لیسانس معماری ام و قصد دارم با تغییر رشته به تصویر سازی و انیمیشن و البته مدرک آیلتس برای فوق لیسانس در آلمان اقدام کنم!!! چیزی که نمی دونم چقدر امکانش هست... ساعات خوشی رو داشته باشید.
    بیشتر سئوالات شما مربوط به ویزا هست نه تحصیل در دوره لیسانس! ایشون می توانند درخواست اقامت برای شما بدهند ولی مراحل خواص خودش رو داره. برای تغییر رشته شما می تونید برای لیسانس مجدد اقدام کنید. در حال حاضر بهترین کار این هست که روی یادگیری زبان آلمانی تمرکز کنید.

دوستان من که متاهلم برای یکی از دانشگاه ها اگه پذیرفته بشم اونوقت همسرم میتونه همراهم بیاد آلمان؟! شرایط پذیرش برای افراد متاهل چجوریه؟ به همسر متقاضی هم اجازه ادامه تحصیل میدن اگه جداگانه اقدام نکرده باشه؟

دوستان...یکی از بستگان من دانشگاه آزاد حدود 10 سال پیش قبول شد و بعد از یکی دو ترم بنا به دلایلی دیگه ادامه نداد..حالا اگه این شخص بخواد برای لیسانس از آلمان پذیرش بگیره باید دوباره کنکور بده و حتما یکی از دانشگاه های روزانه قبول بشه؟ یا فقط مجاز شدن کفایت میکنه> اگه قبولی مهم باشه که خیلی سخته یعنی هیچ امیدی نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط sftware نمایش پست ها
    دوستان...یکی از بستگان من دانشگاه آزاد حدود 10 سال پیش قبول شد و بعد از یکی دو ترم بنا به دلایلی دیگه ادامه نداد..حالا اگه این شخص بخواد برای لیسانس از آلمان پذیرش بگیره باید دوباره کنکور بده و حتما یکی از دانشگاه های روزانه قبول بشه؟ یا فقط مجاز شدن کفایت میکنه> اگه قبولی مهم باشه که خیلی سخته یعنی هیچ امیدی نیست
    ایشون باید حتما در کنکور سراسری قبول شده باشند (دانشگاه روزانه، شبانه و ... مهم نیست). ولی متاسفانه قبولی در کنکور دانشگاه آزاد کمکی نمی کند. در ضمن حتی اگه قبولی کنکور داشته باشند، بعد از 10 سال اقدام کردن برای شروع تحصیل در دوره لیسانس برای گرفتن ویزا به مشکل بر می خورند.

نقل قول نوشته اصلی توسط hmzabbasi نمایش پست ها
    سلام دوستان، اینطور که من متوجه شدم دانشگاههای آلمان در مقطع کارشناسی ارشد فاند نمیدن، این مطلب درسته؟
    خیر. امکان اقدام برای فاند هست ولی رقابت زیاده و شرایط خودش رو داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)