صفحه 25 از 44 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 434

موضوع: عوارض خروج از کشور (معافیت / پرداخت)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : عوارض خروج

سلام
    دختر ها هم باید این 65 هزار تومان را پرداخت کنند؟ حتی اگه ویزا دانشجویی باشه؟ من شنیدم که اگه تو فرودگاه بگی دانشجویی دیگه ازت نمیخوان!! درسته؟

Junior Member aminphysic313 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif University

پیش فرض پاسخ : معافیت از پرداخت عوارض خروج از كشور؟

با سلام خدمت دوستان
    بنده امروز مراجعه کردم سازمان امور دانشجویان تا در خصوص گرفتن نامه به گذرنامه مبنی بر معافیت از پرداخت عوارض خروج از کشور اقدام کنم . در کمال تعجب به من گفته شد که بدلیل اینکه من سربازی رفتم ، صرفا زمانی میتونم برای گرفتن این نامه اقدام کنم که گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه مقصد (US) رو که به تایید دفتر حامی منافع ایران تو آمریکا رسیده باشه ارائه کنم . وقتی سوال کردم چطور برای دوستانی که سربازی نرفتن فرم I-20 کفایت می کنه ولی برای کسی که سربازی رفته و کارت پایان خدمت داره فرم I-20 نا کافیه و باید گواهی اشتغال به تحصیل ازائه کنه تا ثابت کنه دانشجو هستش به من اینطور جواب دادن که چون شما سربازی زفتی بنابراین برای خروج از کشور وثیقه نذاشتی بنابراین ما از دادن نامه معافیت از پرداخت عوارض به شما معذوریم !!!! این مطلب رو هم خانم خسروی ، هم رئیس مافوق ایشون با تاکید تکرار کردن. خیلی اخمقانه به نظر میاد. ولی به هر حال خواستم بقیه دوستان که کیسی شبیه من دارن در جریان باشن که بیخود وقتشون رو برای سروکله زدن با این جماعت تلف نکنن. به هر حال اینجا ایرانه.....
    Calculus is the true logic of this world

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط arny نمایش پست ها
    سلام
    دختر ها هم باید این 65 هزار تومان را پرداخت کنند؟ حتی اگه ویزا دانشجویی باشه؟ من شنیدم که اگه تو فرودگاه بگی دانشجویی دیگه ازت نمیخوان!! درسته؟
    دوست عزیز این پرسش بارها پاسخ داده شده، ربطی به دختر و پسر نداره عوارض استفاده از فرودگاه بین المللی تهرانه.

طبق قانون: اگر دانشجویی باشید که وزارت علوم شما رو تایید کرده باشه نیاز به پرداخت عوارض خروج ندارید.
    طبق تجربه: سخت نمیگیرن و اگه بگی دانشجو هستی میتونی عوارض رو پرداخت نکنی.

* شعبه 24 ساعته بانک ملی در فرودگاه امام خمینی همیشه آماده است که در صورت نیاز عوارض خروج رو از شما دریافت کنه.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط aminphysic313 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    بنده امروز مراجعه کردم سازمان امور دانشجویان تا در خصوص گرفتن نامه به گذرنامه مبنی بر معافیت از پرداخت عوارض خروج از کشور اقدام کنم . در کمال تعجب به من گفته شد که بدلیل اینکه من سربازی رفتم ، صرفا زمانی میتونم برای گرفتن این نامه اقدام کنم که گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه مقصد (US) رو که به تایید دفتر حامی منافع ایران تو آمریکا رسیده باشه ارائه کنم . وقتی سوال کردم چطور برای دوستانی که سربازی نرفتن فرم I-20 کفایت می کنه ولی برای کسی که سربازی رفته و کارت پایان خدمت داره فرم I-20 نا کافیه و باید گواهی اشتغال به تحصیل ازائه کنه تا ثابت کنه دانشجو هستش به من اینطور جواب دادن که چون شما سربازی زفتی بنابراین برای خروج از کشور وثیقه نذاشتی بنابراین ما از دادن نامه معافیت از پرداخت عوارض به شما معذوریم !!!! این مطلب رو هم خانم خسروی ، هم رئیس مافوق ایشون با تاکید تکرار کردن. خیلی اخمقانه به نظر میاد. ولی به هر حال خواستم بقیه دوستان که کیسی شبیه من دارن در جریان باشن که بیخود وقتشون رو برای سروکله زدن با این جماعت تلف نکنن. به هر حال اینجا ایرانه.....
    دوست من
    شما وقتتو صرف این کارها نکن....گرفتن اون نامه برای شما محدودیت ورود و خروج از کشور رو ایجاد میکنه...فقط بدرد کسایی میخوره که سربازی نرفتن
    دوباره میگم که شما هنگام گیت خروجی میتونید عوارض رو ندید؛ با توجه به این موضوع که دانشجو هستید...من و چندتا از دوستانم همینجوری معاف شدیم...لازمه بگم که حتی دفعه اول (قبل از ثبت نام در دانشگاه) هم افتاد و عوارضی پرداخت نکردیم
    کافیه آفیسر عوارضی رو قانع کنید که دانشجویید
    از ما گفتن بود
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

ببخشید اگر یه بار مثلا برای مصاحبه ویزا عوارض 65 تومن رو داده باشیم و همون سال بخوایم برای بار دوم بریم مثلا پیک آپ یا سفر آمریکا آیا باز باید عوارض بدیم؟
    من فکر میکردم همون 65 تومنه.
    جایی خوندم که برای دفعه دوم تو سال دیگه لازم نیست.
    جای دیگه ای هم خوندم برای دفعات دوم هزینه بیشتر از دفعه اوله.
    حالا گیج شدم. کسی اطلاعی داره؟ از کجا میتونم مطمئن بشم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azizzadeh_1363 نمایش پست ها
    ببخشید اگر یه بار مثلا برای مصاحبه ویزا عوارض 65 تومن رو داده باشیم و همون سال بخوایم برای بار دوم بریم مثلا پیک آپ یا سفر آمریکا آیا باز باید عوارض بدیم؟
    من فکر میکردم همون 65 تومنه.
    جایی خوندم که برای دفعه دوم تو سال دیگه لازم نیست.
    جای دیگه ای هم خوندم برای دفعات دوم هزینه بیشتر از دفعه اوله.
    حالا گیج شدم. کسی اطلاعی داره؟ از کجا میتونم مطمئن بشم؟
    شما به ازای هر بار خروجتون از کشور باید 65 هزار تومن عوارض رو پرداخت کنید،دفعه اول و دوم هم نداره هر بار عوارض خروج 65 هزار تومنه حتی اگر در یک هفته دو بار از کشور خارج بشید باز هم باید عوارض رو پرداخت کنید

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

سلام . آیا با داشتن ویزای مهاجرت کانادا ( برای مسافرت دفعه اول قبل از گرفتن کارت PR) معاف از پرداخت عوارض هستیم یا نه ؟
    PR : NOV 2013

ApplyAbroad Superstar

خیر.
    دفعه بعد که کارت pr رو داشتید از پرداخت عوارض معاف خواهید بود.

Junior Member makhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    A.I. خواجه نصیر Manitoba

کسی خبر از صحت این موضوع داره که
    معافیت دانشجویان از پرداخت عوارض خروج از کشور حذف شد ؟؟؟
    شایعه است؟ یا حقیقت؟
    من تو این سایت دیدم

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط makhi نمایش پست ها
    کسی خبر از صحت این موضوع داره که
    معافیت دانشجویان از پرداخت عوارض خروج از کشور حذف شد ؟؟؟
    شایعه است؟ یا حقیقت؟
    من تو این سایت دیدم

به نظر شایعه میاد چون گفته شده که از 5 دی اجرا میشه ولی الآن 1 ماه گذشته و هیچ خبری در موردش نشنیدیم. با احتمال بالایی میشه نتیجه گیری کرد که شایعه است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)