صفحه 59 از 97 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 964

موضوع: سوالات خاص در نوشتن SOP

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در نوشتن SOP

نقل قول نوشته اصلی توسط eden نمایش پست ها
    عکس به سادگی میشه به متن تبدیل بشه
    راستش من چندین بار این کارو کردم و SOP مو ایمیل کردم واسه دوستم، فک کنم تعداد دفعاتشم خیلی زیاد بوده، همش هم تو فایل ورد بوده. حالا الان SOP م فاقده ارزشه با این اوصاف که بچه ها میگن؟ ولی خب ایشونم که راست میگه عکس رو میشه راحت تبدیل به متن کرد. دیگه خودتونم میدونین و احتیاج به گفتن نیست،عکس که راحت پی دی اف میشه، پی دی افم که به ورد تبدیل میشه به راحتی. اگه این نرم افزار ها اینقدر پیشرفتن که تو ایمیل اشخاصم فایل رو تشخیص میدن پس دیگه هیچ راهی باقی نمینونه کسی واسه کسی SOP ادیت کنه و باید حتما ور دل هم باشن. بعید میدونم اینجوری باشه که بچه ها میگن (البته نظر شخصیه خودمه فقط). البته اسکنی که گفتین رو دیگه بعید میدونم دتکت کنه نرافزار ...

Member keivan68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق شریف / کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_Heart نمایش پست ها
    راستش من چندین بار این کارو کردم و SOP مو ایمیل کردم واسه دوستم، فک کنم تعداد دفعاتشم خیلی زیاد بوده، همش هم تو فایل ورد بوده. حالا الان SOP م فاقده ارزشه با این اوصاف که بچه ها میگن؟ ولی خب ایشونم که راست میگه عکس رو میشه راحت تبدیل به متن کرد. دیگه خودتونم میدونین و احتیاج به گفتن نیست،عکس که راحت پی دی اف میشه، پی دی افم که به ورد تبدیل میشه به راحتی. اگه این نرم افزار ها اینقدر پیشرفتن که تو ایمیل اشخاصم فایل رو تشخیص میدن پس دیگه هیچ راهی باقی نمینونه کسی واسه کسی SOP ادیت کنه و باید حتما ور دل هم باشن. بعید میدونم اینجوری باشه که بچه ها میگن (البته نظر شخصیه خودمه فقط). البته اسکنی که گفتین رو دیگه بعید میدونم دتکت کنه نرافزار ...
    اتچ ایمیل مخصوصا اگه فایل Word باشه خیلی راحت قابل ردیابیه. من اگه جملات فایل های ورد متفرقه ای رو که تا حالا با جیمیل فرستادم، بوسیله ی سرچ داخل ایمیلم جستجو کنم اونها رو میاره!
    راهی که به نظرم میرسه اینه:
    زیپ کنید و روش رمز بذارید + در یک آپلودسنتر بذاریدش و وقتی دانلود شد دلیتش کنید

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alinina نمایش پست ها
    ببخشید یک سوال خیلی جدی! یعنی واقعن انقد این نرم افزارهای plagiarism فعالن فایل های اتچ رو هم بررسی میکنن! دستشون درد نکنه. من الان استرس گرفتم ! sop منو دیگه خواجه حافظه شیرازی ام نگاه کرده اخه! خواهشن یکی بیاد در زمینه این فعال بودن plagiarism soft wares یه چیزی بگه...
    در واقع می خوان که شما خودتون sop رو نوشته باشین و کپی پیست نباشه. توی این پست دوستان به تفصیل در مورد plagiarism صحبت کردن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط eden نمایش پست ها
    عکس به سادگی میشه به متن تبدیل بشه
    اون دوستمون می خواستن sop شون رو روی نت بزارن و نگران دیتکت شدن بودن. اگه عکسشو بزارن دیگه دیتکت نمیشه و مشکلشون حله. مگه اینکه کسی بیاد باز تبدیل به متنش کنه و دوباره آپلود کنه روی نت. که البته احتمالش کمه. این نرم افزارها هم گمون نکنم فایل اسکن شده رو بتونن به راحتی به متن تبدیل کنن، البته توی این دوره زمونه هیچ چیزی بعید نیست
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_Heart نمایش پست ها
    نرم افزار های تشخیص plagiarism به ایمیل شخصی شما دسترسی ندارند و جیمیل و بقیه سرویسها هم تحت هیچ شرایطی اطلاعات داخل ایمیل شما را در اختیار دانشگاهها نمیگذارند.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط keivan68 نمایش پست ها
    دوست عزیز هیچ نیازی به هک یا دست به دامن سازمان های جاسوسی شدن نیست. اگر مقررات جیمیل رو موقع ثبت نام تون خونده باشید خودتون موافقت کردید که در یه شرایط خیلی عادی اونا موظفن اطلاعات ایمیل شما رو به دولت های فدرال شون بدن! کلا دسترسی به اطلاعات ایمیل شخصی خیلی راحت تر از چیزیه که ما فکر می کنیم...
    من واقعا تعجب میکنم، یعنی یه رمز گذاشتن و حذف کردن فایل بعد از دانلود اینقدر سخته که هیچ کس حال انجامش رو نداره؟!
    اطلاعات ایمیل شما فقط از طریق حکم دادگاه و توسط پلیس و سازمانهای امنیتی قابل دسترسی است (و در آن حالت رمز کردن فایل هم بیفایده است) نه توسط سرچ عادی روی پابلیک اینترنت یا نرم افزار های تشخیص تقلب.

سلام،

دو تا سوال دارم. ممنون میشم دوستان با تجربه راهنمایی کنن:

1. من یک ترم مرخصی تحصیلی گرفته بودم، نیازی هست اشاره کنم بهش تو SOP؟
    2. اشاره به یه سری کتابها که خوندشون تاثیر گذار بودن روی روند تحصیل و شکل گیری علایق ایرادی نداره؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط quicksatik نمایش پست ها
    سلام،

2. اشاره به یه سری کتابها که خوندشون تاثیر گذار بودن روی روند تحصیل و شکل گیری علایق ایرادی نداره؟
    سلام

1- خیر نیازی نیست.
    2- اگر کتاب بخصوص و علمی باشه که دقیقاً ربط داشته باشه، ایرادی نداره؛ به شرط اینکه منجر به پرگویی نشه. در غیر این صورت، اصلاً گفته نشه بهتره.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط quicksatik نمایش پست ها
    سلام،

با سلام
    1- بستگی به نوع رزومه نوشتن شما داره اگه در اون مدت کار علمی قابل ذکری کردید اشاره کنید در غیر اینصورت خیر
    2- اگر یه کتاب داستان تاثیرگذار خوندید مطمئن باشید نگید بهتره

کلا سعی کنید نوشته شما بیشتر منطقی و متقاعد کننده باشه تا احساسی و تاثیرگذار. کسیایی که اونجا SOP شما رو میخونن دقیقا دنبال یه آدم واقعی توانمند هستند. همچنین سعی کنید بیشتر از گدشته در مورد آینده صحبت کنید مثلا اینکه دوست دارید رو چی تحقیق کنید یا اینکه برنامه اونا چطور میتونه شما رو در رسیدن به هدفتون کمک کنه و مهمتر اینکه توانایی های شما چطور میتونه در تحقیقات اونا بکار گرفته بشه.

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان،
    من تو استفاده ار اطلاعات وب سایت استاد تو SoP مشکل دارم. نمیدونم اصلا چطوری بنویسم که به یه استاد خاصی محدود کنم SoP رو. اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

Salam
    Why do you want to be more specific? SOP is the Sate of Purpose, it means you have to only mention your background and your future goals in the SOP not else

نقل قول نوشته اصلی توسط shalaleh نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من تو استفاده ار اطلاعات وب سایت استاد تو SoP مشکل دارم. نمیدونم اصلا چطوری بنویسم که به یه استاد خاصی محدود کنم SoP رو. اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)