نقل قول نوشته اصلی توسط good.auditor نمایش پست ها
ضمن تشكر از پاسخ كاملتون
برآيند من از جواب شما ادامه راه با خوندن مجدد مستر هست.(يعني اين مسير راحتتره)
تشخيص شما با توجه به بودن در اونجا و شناخت شرايط چي هست؟
بنظرتون با رشته هاي موجود در دانشگاههايي كه ذكر كردين كدام رشته و كدام دانشگاه (از حيث اعتبار و سطح علمي و با بيس زبان انگليسي) بهتره اقدام كنم؟
و آيا ادامه براي دكتري بعد از مستر در اون دانشگاه راحتر خواهد بود؟
هزينه مستر چقدر هست؟
چه مدت زمان طول ميكشه جواب بگيرم؟
نمره زبان IELTS مورد نيازه؟
دوست خوب
1- مستر در فنلاند تا سال 2015 مجانی هست و صحبت پولی شدن ان زیاد هست پس امسال اپلای کن
2- نمره زبان ایلتس 6.5 و یا تافل 90 به بالا برای گرفتن پذیرش الزامی هست بجز دانشگاه Lappeenranta University of Technology که با نمره تافل 80 پذیرش میشه گرفت
3- ددلاین اپلای مستر از31 ژانویه تا اواخر فوریه در دانشگاه های مختلف متفاوت است
4- بنظر من رشته مدیریت مالی - مدیریت بازرگانی و اقتصاد دانشگاه های واسا - ترکو - اولو را حتما بزن در درجه بعد دانشگاه های تامپر - ابو - لاپرنتا رشته بازرگانی بزن
5- بله 100% کسی که مستر در فنلاند خونده با سیستمی که هر درس را میشه دوبار ازمون داد بطوری که هر کدوم نمرت بالا تر شد در کارنامت بیاد هم معدلت بیشتر میشه و هم شانس بورس دکتری شدن چون اساتید میشناسن شما را
6- مستر را میشه 2 ساله تموم کرد بستگی به همت شما دارد البته همه کش می دن به دلایلی که گفتم
7- هزینه زندگی یک نفر بین 450 تا 500 یورو در ماه هست که بشرط نداشتن تفریحات ناسالم هست!
8- جواب ادمیشن بین 2 تا 3 ماه بعد از تاریخ اپلای می اید و انشاله مهر فنلاند هستی
9- دانشگاه هیچ شهریه ای از شما نمی گیرد بجز 100 یورو هر سال بابت عضویت در انجمن دانشجویی که اجباری هست ولی مزایای تخفیف دانشجویی در غذا و کرایه اتوبوس و ... دارد
10- بنظر من اولویت اصلی خودت را بر رشته مالی بگذار
11- فنلاند میبینمت!