صفحه 138 از 189 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148188 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 1889

موضوع: راهنمايي براي پركردن Online Application Form

پیش فرض پاسخ : راهنمايي براي پركردن Online Application Form

نقل قول نوشته اصلی توسط alpachino10 نمایش پست ها
    سلام
    من نقل قول نمیزنم تا اگه دوستان نظر دیگه ای داشتن عنوان کنن. من واسه خودم Graduate Date و To Date رو تماما یکی زدم. اصولا هم دانشگاه ها زمان دفاع رو به عنوان تاریخ فارغ التحصیلی میزنن. در ضمن فکر نمیکنم این چیز مهمی باشه. در نهایت تمام مدارک شما به دانشگاه مقصد میرسه و خودشون میبینن.
    این رو به این خاطر گفتم چون بعضی دانشگاها فیلدی داره برای

Normal duration of study towards this degree, full time and with no failures or interruptions. (Number of year

خوب قاعدتا نرمالش دو سال هست حالا من نوعی که چند ترم اول دروس تئوری بوده و ترم 7 دفاع کردم ، به نظرم رسید که واسه
    TO date بزنم تاریخ ترم 2 (چون دو ترم درس تئوری بوده)هر چند که در ریزنمره، زده شده که تز درترم 7 دفاع شده و برای graduate بزنم تاریخ ترم 7
    چون برداشتشون نسبت به ما حداقل کمترررررررر منفی شه - نگن چرا این دانشجو 5 ترممممممم بیشتر از موعد طول کشیده درسش

نقل قول نوشته اصلی توسط AlexanderEE نمایش پست ها
    سلام. واسه پر کردن فرم اپلای دانشکده یک قسمتش نوشته:
    Research Experience

If you have participated in relevant research, please describe the project(s) and your role.
    می تونم پروژه های لیسانس و ارشدم که صرفا شبیه سازی بوده اینجا بیارم؟ پروژه های درسی چطور؟ منظور از role چیه چون این ها پروژه های گروهی نبودن؟
    ممنونم

من یک فیلد مشابه دیگه دیدم توی یک فرم دیگه
    به نظرتون
    پروژه های درسی، که در حقیقت employment اینا نبوده ،ولی واسه هر کدوم یک case study داشتیم مال فلان سازمان یا شرکت- (ولی نه قرار دادی بسته میشه نه مدرکی باقی میمونه به جز ذره داده و نتایجی که که با مطالعه به دست میاریم- یا منجر به مقاله شده یا نشده) رو می تونیم در فیلد زیر وارد کنیم یا نه??
    مرسی?
    List relevant occupations, other than as a student, in which you have engaged to any considerable extent, giving names and location of employers and dates of employment. Include military service and any teaching or voluntary work experience you have had.

دوستان -شما خودتون بهتر می دونید که خیل عظیم استادا واسه دانشجو وقت نمی ذارن

یه دانشگاه توی سایت ص قبل فرم انلاینش گفته each recommendation consists of two elements:

A form to be filled out by the referee.
    An additional letter with the referee's comments
    سوالم این:
    وقتی لینک میره واسشون مطمئنم اول اون فرمه میره که باید تیک بزنن اما بعد اون ایا حتی اگه استاد حواسش نباشه که
    An additional letter اپلود کنه ایا فرمی که پر کرده بدون وجودAn additional letterارسال میشه و تموم??
    یا اگه حتی استاد این مرحله فایلی رو اپلود نکنه ، سیستم اتوماتیک ارسال فرم، بقیش انجام نمیشه و پیام میده که باید حتما فایل اپلود شه??
    این دونستنش واسم خیلی حیاتیه چون می خوام ببینم به استادم بگم فلانی بعد فرم یک نامه باید خودت بنویسی و حواست باشه اپلود کنی که پروندم ناقص میشه یا خودش متوجه می شه که ارسال اون نامه واجب هست و نیازی به گفتن من نیست??

ممنون میشم اطلاعات دقیق دراین باره در اختیارم بذارید

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal85 نمایش پست ها

یه دانشگاه توی سایت ص قبل فرم انلاینش گفته each recommendation consists of two elements:

سوالم این:
    وقتی لینک میره واسشون مطمئنم اول اون فرمه میره که باید تیک بزنن اما بعد اون ایا حتی اگه استاد حواسش نباشه که
    An additional letter اپلود کنه ایا فرمی که پر کرده بدون وجودAn additional letterارسال میشه و تموم??
    یا اگه حتی استاد این مرحله فایلی رو اپلود نکنه ، سیستم اتوماتیک ارسال فرم، بقیش انجام نمیشه و پیام میده که باید حتما فایل اپلود شه??
    این دونستنش واسم خیلی حیاتیه چون می خوام ببینم به استادم بگم فلانی بعد فرم یک نامه باید خودت بنویسی و حواست باشه اپلود کنی که پروندم ناقص میشه یا خودش متوجه می شه که ارسال اون نامه واجب هست و نیازی به گفتن من نیست??

سلام ، تا اونجایی که من میدونم:
    بعضی اپلیکیشن ها یک Inspector ها دارن که وقتی استاد ریکام رو پر کرد قبل از فرستادنش اگر جایی خالی مونده باشه که پر نکرده باشه بهش یادآوری میکنه. اما بعضی دیگه اینطوری نیستن و استاد که دکمه Submit رو بزنه ریکام میره و شاید در این حالت اگر ریکام رو آپلود نکرده باشه بهش اخطار هم نده و قبول کنه.
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

1- این فایل که باید آپلود بشه یه گزینه ی اختیاری هستش. ولی معمولا اساتید چنین فایلی رو یه صورت تمپلیت دارن که برای دانشجوهای مختلف متنش رو یه ذره عوض میکنن و آپلود میکنن میره.
    2- در اکثر دانشگاه ها ارسال این فایل اجباری نیست.
    3- سیستم براش فرقی نمیکنه که استاد شما فایلی رو آپلود بکنه یا نه. اصلی ترین قسمت ها اون بخش آنلاین هستش که باید توسط استاد پر بشه.
    یه نکته: اگه استاد مرام میزاره خیلی خیلی خیلی بهتره که بهش بگید که یه جوری که فقط متوجه بشه که اگه ممکنه یه متنی رو هم تو وورد واستون بنویسه و اونجا آپلود کنه. اکثر استادایی که هر سال توصیه نامه واسه دانشجو میدن، یه فایل تمپلین دارن که واسه همه دانشجوهاشون با اندکی تغییر همونو آپلود میکنن. استادایی که هر سال ریکام میدن به ملت، معمولا با این روند آشنا هستن.
    هفته پیش که استادم واسم چند تا ریکام میداد تا میومدم توضیح بدم واسش که این قسمت توصیه نامه آنلاین مثلا منظورش چیه، با خنده میگفت "بشین سر جات خودم بلدم"
    -----------
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal85 نمایش پست ها

سوالم این:

یک انسان که به هدفش ایمان دارد از نود و نه نفر که برای رسیدن به هدفشان سخت تلاش می کنند موفق تر است.......دکتر حسابی ... روحش شاد

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    NC State University

دوستان دقیقا منظور از
    first time & previous graduate student
    چیه؟ ممنونم
    اول کنم اندیشه تا برگزینم پیشه ای
    آنگه به یک پیمانه می، اندیشه را باطل کنم
    در روزگار تفاوت ها، همه شبیه هم اند!

در فرم آنلاین یک سوال راجع به رشته تحصیلی پرسیده و حداکثر 3000 حرف جاگذاشته اگه من 2000 تا بنویسم ایراد داره و فکر میکنند راجع به این موضوع آگاهی نداشتم که نتونستم بیشتر بنویسم؟
    ممنون میشم اگه میتونید سریع راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط arman665 نمایش پست ها
    در فرم آنلاین یک سوال راجع به رشته تحصیلی پرسیده و حداکثر 3000 حرف جاگذاشته اگه من 2000 تا بنویسم ایراد داره و فکر میکنند راجع به این موضوع آگاهی نداشتم که نتونستم بیشتر بنویسم؟
    ممنون میشم اگه میتونید سریع راهنمایی کنید.
    خیر. ایرادی ندارد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering at politecnico di torino

با سلام
    اقا من یه سوال دارم ولی راستش نمیدونم کجا بپرسم.اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم
    من واسه پر کردن online application مشکل دارم.
    میخواستم بدونم این یعنی چی؟
    ?Have you been granted a departmental fee waiver

و این
    ?Has the University granted you a fee waiver

با تشکر
    ویرایش توسط sabzdarsabz : January 17th, 2014 در ساعت 07:37 PM دلیل: ادغام

Banned

در اپلای بعضی از دانشگاه ها جایی واسه آپلود Sample Writing هست. سمپل یعنی چی؟ ضمنا بعضی ها هم جایی واسه آپلود سی وی ندارن. چیکار باید بکنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)